Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
19:00
Raklev GI
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:30
Vipperød BK
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
Røde Stjerne BK
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Gundsølille SGIF (2)
Jyderup BK
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:00
Gislinge BK
Boldklubben Bæk City
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:15
Rørby-Værslev IF
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:30
Kalundborg GB
Gundsølille SGIF (2)
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Roskilde Boldklub
Vipperød BK
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Jyderup BK
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:45
Tuse IF
Røde Stjerne BK
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Svebølle BI 2016
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:00
Boldklubben Bæk City
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
30. aug
19:00
Boldklubben Bæk City
Jyderup BK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Raklev GI
Røde Stjerne BK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Vipperød BK
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Rørby-Værslev IF
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Gundsølille SGIF (2)
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:00
Gislinge BK
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Svebølle BI 2016
Gundsølille SGIF (2)
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:15
Kalundborg GB
Boldklubben Bæk City
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Jyderup BK
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:45
Tuse IF
Vipperød BK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Røde Stjerne BK
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Roskilde Boldklub
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
13. sep
19:00
Raklev GI
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
13. sep
19:00
Boldklubben Bæk City
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
13. sep
19:00
Vipperød BK
Røde Stjerne BK
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Jyderup BK
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Gundsølille SGIF (2)
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:00
Gislinge BK
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:45
Tuse IF
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Røde Stjerne BK
Gundsølille SGIF (2)
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Kalundborg GB
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Svebølle BI 2016
Boldklubben Bæk City
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:15
Rørby-Værslev IF
Vipperød BK
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:30
Roskilde Boldklub
Jyderup BK
|
|||||||||||||||||||
27. sep
19:00
Boldklubben Bæk City
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:30
Raklev GI
Vipperød BK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Jyderup BK
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Kalundborg GB
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Gundsølille SGIF (2)
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:00
Gislinge BK
Røde Stjerne BK
|
|||||||||||||||||||
03. okt
19:00
Vipperød BK
Gundsølille SGIF (2)
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:45
Tuse IF
Jyderup BK
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:00
Røde Stjerne BK
Boldklubben Bæk City
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:00
Svebølle BI 2016
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:15
Rørby-Værslev IF
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:30
Roskilde Boldklub
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
11. okt
19:00
Raklev GI
Gundsølille SGIF (2)
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
Jyderup BK
Røde Stjerne BK
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
Kalundborg GB
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
15:00
Gislinge BK
Vipperød BK
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:00
Roskilde Boldklub
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
13. okt
15:00
Boldklubben Bæk City
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
18. okt
19:00
Raklev GI
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:45
Tuse IF
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
19. okt
13:00
Røde Stjerne BK
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
Gundsølille SGIF (2)
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
19. okt
15:15
Rørby-Værslev IF
Jyderup BK
|
|||||||||||||||||||
22. okt
19:00
Vipperød BK
Boldklubben Bæk City
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
Jyderup BK
Vipperød BK
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:00
Kalundborg GB
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Svebølle BI 2016
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
15:00
Gislinge BK
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
27. okt
11:00
Roskilde Boldklub
Røde Stjerne BK
|
|||||||||||||||||||
27. okt
15:00
Boldklubben Bæk City
Gundsølille SGIF (2)
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2025
12:00
Jyderup BK
Gundsølille SGIF (2)
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2025
12:00
Kalundborg GB
Vipperød BK
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2025
12:45
Tuse IF
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2025
16:00
Svebølle BI 2016
Røde Stjerne BK
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2025
11:00
Roskilde Boldklub
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2025
13:15
Boldklubben Bæk City
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2025
19:00
Raklev GI
Boldklubben Bæk City
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
13:00
Røde Stjerne BK
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
13:00
Vipperød BK
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
14:00
Gundsølille SGIF (2)
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
15:00
Gislinge BK
Jyderup BK
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
15:30
Rørby-Værslev IF
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2025
12:00
Jyderup BK
Boldklubben Bæk City
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2025
12:00
Kalundborg GB
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2025
12:45
Tuse IF
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2025
13:00
Røde Stjerne BK
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2025
16:00
Svebølle BI 2016
Vipperød BK
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2025
11:00
Roskilde Boldklub
Gundsølille SGIF (2)
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2025
19:00
Raklev GI
Jyderup BK
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2025
13:00
Vipperød BK
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2025
14:00
Gundsølille SGIF (2)
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2025
15:00
Gislinge BK
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2025
15:30
Rørby-Værslev IF
Røde Stjerne BK
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2025
13:15
Boldklubben Bæk City
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2025
12:00
Kalundborg GB
Jyderup BK
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2025
12:45
Tuse IF
Gundsølille SGIF (2)
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2025
13:00
Røde Stjerne BK
Vipperød BK
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2025
15:30
Rørby-Værslev IF
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2025
16:00
Svebølle BI 2016
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2025
11:00
Roskilde Boldklub
Boldklubben Bæk City
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2025
19:00
Raklev GI
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2025
12:00
Jyderup BK
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2025
13:00
Vipperød BK
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2025
14:00
Gundsølille SGIF (2)
Røde Stjerne BK
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2025
15:00
Gislinge BK
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2025
13:15
Boldklubben Bæk City
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2025
12:45
Tuse IF
Boldklubben Bæk City
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2025
13:00
Røde Stjerne BK
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2025
13:00
Vipperød BK
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2025
15:30
Rørby-Værslev IF
Gundsølille SGIF (2)
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2025
16:00
Svebølle BI 2016
Jyderup BK
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2025
11:00
Roskilde Boldklub
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2025
19:00
Raklev GI
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2025
12:00
Jyderup BK
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2025
12:00
Kalundborg GB
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2025
14:00
Gundsølille SGIF (2)
Vipperød BK
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2025
15:00
Gislinge BK
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2025
13:15
Boldklubben Bæk City
Røde Stjerne BK
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2025
12:45
Tuse IF
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2025
13:00
Vipperød BK
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2025
13:00
Røde Stjerne BK
Jyderup BK
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2025
14:00
Gundsølille SGIF (2)
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2025
15:30
Rørby-Værslev IF
Boldklubben Bæk City
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2025
16:00
Svebølle BI 2016
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2025
12:00
Jyderup BK
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2025
12:00
Kalundborg GB
Røde Stjerne BK
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2025
15:00
Gislinge BK
Gundsølille SGIF (2)
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2025
16:00
Svebølle BI 2016
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2025
11:00
Roskilde Boldklub
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2025
13:15
Boldklubben Bæk City
Vipperød BK
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2025
19:00
Raklev GI
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2025
12:00
Rørby-Værslev IF
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2025
12:45
Tuse IF
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2025
13:00
Røde Stjerne BK
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2025
13:00
Vipperød BK
Jyderup BK
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2025
14:00
Gundsølille SGIF (2)
Boldklubben Bæk City
|
Kvartfinaler tirsdag den 17. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
kamp 2 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 21. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 1
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2