Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr 2021
11:00
IF Skjold Birkerød
Ringsted IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
11:15
Lynge-Uggeløse IF
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
13:00
B. 1973, Herlev
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
12:00
IF Skjold Birkerød
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
27. jun 2021
11:30
Næstved I.F.
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
11:00
Brøndbyernes IF
Weiche-Flensborg
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
13:00
Køge BK
Herstedvester
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
15:00
Køge BK
Boldklubben 1908
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
14:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
12:00
Hillerød Fodbold
Vejby IF
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
11:00
Ringsted IF
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
10:00
Melby-Liseleje IF
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
14:45
BSF (1)
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
09. jan 2022
10:00
Taastrup FC
LSF (1)
|
|||||||||||||||||||
10. jan 2022
18:30
Svebølle BI 2016
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
11:00
IF Skjold Birkerød (1)
Farum BK (1)
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
10:00
Taastrup FC
Gevninge IF
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
10:00
Solrød FC
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
12:30
Ringsted IF (1)
BSF
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
10:00
Gevninge IF
Ringsted IF (1)
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2022
10:00
Taastrup FC
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
12:30
Næstved I.F. (1)
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
16:30
AB
BK Friheden (1)
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
10:00
Solrød FC
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
11:30
Sorø Freja
Høng GF
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
12:00
Hareskov IF (1)
Kastrup Boldklub
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2022
17:30
Melby-Liseleje IF
Nødebo IF
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
11:00
Gladsaxe-Hero BK
Valby Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2022
17:30
Hillerød Fodbold
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
11:00
Gladsaxe-Hero BK
AB
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
14:00
Fredensborg BI
Nødebo IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
15:30
IF Skjold Birkerød
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
12:00
Ejby IF Fodbold (1)
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2022
11:00
Glostrup
LSF
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2022
11:30
Glostrup (1)
FC Rudersdal (1)
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2022
14:00
IF Skjold Birkerød
Nødebo IF
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Nødebo IF
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2022
12:30
Glostrup
Køge BK (1)
|
|||||||||||||||||||
07. jan 2023
10:00
Hørsholm-Usserød IK (1)
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2023
11:00
Glostrup
Espergærde IF (1)
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
14:00
Bagsværd BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
10:00
Glostrup
BK Rødovre
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
14:30
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
11:00
Glostrup
Herfølge BK (1)
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
11:30
Måløv BK (1)
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
10:00
Karlslunde IF (1)
Lyngby Boldklub 1921
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
12:30
Glostrup
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
10:15
Måløv BK
BSF
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
09:30
Hørsholm-Usserød IK
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2023
18:00
Måløv BK (2)
Ølstykke FC (2)
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
10:30
FC Rudersdal
Union
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
11:00
Næstved I.F. (2)
Ringsted IF (2)
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
13:00
Lundtofte Boldklub
Roskilde KFUM
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
10:00
Ølstykke FC
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
11:00
Næstved I.F. (3)
Herfølge BK (2)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
14:00
Ølstykke FC
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
11:00
Ølstykke FC
KFUM BK, Roskilde (1)
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
12:00
Greve Fodbold (1)
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
11:00
Herlev IF (1)
Herlev IF (2)
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2023
17:45
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
14:00
LSF (2)
Karlslunde IF (2)
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
11:00
Ølstykke FC (7)
Frederikssund IK (1)
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Hareskov IF (2)
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
10:30
IS Skævinge
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
10:00
Herfølge BK (1)
FC Lejre
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
14:30
FC Rudersdal (2)
Lyngby Boldklub 1921 (4)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
11:15
Frederikssund FB
FIF, Hillerød
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2023
19:00
LSF (6)
Østerbro IF (1)
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
11:00
FC Rudersdal (3)
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
12:00
Glostrup (2)
Bagsværd BK (2)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
11:45
Lyngby Boldklub 1921 (3)
KB
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
13:00
Ejby IF Fodbold (2)
Køge BK (2)
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
15:00
Allerød Fodbold Klub
Frederikssund IK (3)
|
|||||||||||||||||||
19. jan
19:00
LSF (5)
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
21. jan
13:00
Ølstykke FC (8)
Frederikssund IK (2)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
14:00
IF Skjold Birkerød (1)
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
02. feb
19:00
LSF
BSF
|
|||||||||||||||||||
04. feb
13:30
Frederikssund FB
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
04. feb
16:00
FC Rudersdal
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
09. feb
19:00
LSF (3)
Frederikssund IK (4)
|
|||||||||||||||||||
11. feb
12:00
Greve Fodbold
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
11. feb
13:00
Hørsholm-Usserød IK (2)
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
FIF, Hillerød
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:00
BK Avarta (1)
BK Avarta (2)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
14:00
IF Skjold Birkerød
Vanløse IF
|
|||||||||||||||||||
03. mar
11:00
Ølstykke FC (10)
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
16. mar
09:45
Ringsted IF (3)
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
17. mar
11:00
Møns FK
Rosenhøj BK (1)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
11:15
LSF (7)
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:15
BSF (1)
Toftlund IF
|
|||||||||||||||||||
07. apr
15:30
IF Skjold Birkerød 2
B 1903
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:45
Ejby IF Fodbold (3)
HIK
|
|||||||||||||||||||
20. maj
16:30
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
KFUM BK, Roskilde
TFC Odsherred
|
|||||||||||||||||||
18. jun
18:00
Roskilde Boldklub
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
25. jun
17:30
Roskilde Boldklub (1)
Rosenhøj BK (2)
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
BK Friheden
BK Friheden
|