MENU

Taastrup FC //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Sjællandsserien Pulje 1
Serie 4 - Efterår Pulje 5
Serie 4 - Efterår Pulje 6
Serie 5 - Efterår Pulje 5
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 2
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
M+32 1 - 2022 Pulje 2
8-M+32 1 - Efterår Pulje 2
8-M+40 2 - Efterår Pulje 6
8-M+40 2 - Efterår Pulje 5
8-mands +60 - 2022 Pulje 1
U17
U17 Drenge Mester (06) Efterår Pulje 1
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 2
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U16
U16 Piger 2 (07) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
U15
U15 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
U15 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1
U15 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 2
U15 Piger 2 (08) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår lukket pulje 6
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 4
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 4
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 4
U13 Piger 8-mands 1 (10) Efterår Pulje 1
U13 Piger 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 3
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 3
U11
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 4
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 4
U11 Piger 3 8-mands (12) Efterår Pulje 2
U10
U10 pige 5-mands (13) beg-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) beg-Efterårsserie 11/9 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) beg-Efterårsserie 24/9 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) beg-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 21. august Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 21.august Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 20. august Pulje 2
U8
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 7
BonBon Cup U8 drenge (15) 5M 1-2 Pulje 1
BonBon Cup U8 drenge (15) 5M 1-2 Pulje 2
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 11
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 10
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 7
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 6

Log ind