MENU

Ballerup-Skovlunde Fodbold //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Kv. 2. Division 2022/23 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2022/23 Pulje 1
Sjællandsserien Pulje 1
Serie 3 Pulje 4
Kvindeserie Øst 22-23 Pulje 1
Serie 5 - Efterår Pulje 4
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 2
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 3
8-mands Kvindesenior Pokal 22/23 Pulje 1
8-K+29 - Efterår Pulje 1
8-M+32 2 - Efterår Pulje 2
8-M+32 (Old Boys) Pokal 22/23 Pulje 1
Veteran-LP Pulje 1
M+40 Øst 2022 Pulje 1
M+50 2 11-mands - 2022 Pulje 1
M+55 11-mands - 2022 Pulje 1
8-mands +55 1 - 2022 Pulje 1
8-mands +60 - 2022 Pulje 1
U19
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår Pulje 2
U18
U18 Piger DM 2022/23 DM
Ungdomspokalen U18 Piger (05-06) 22/23 Pulje 1
U17
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
U16
U16 Piger DM 2022/23 DM
U16 Piger 1 (07) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
U15
U15 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
U15 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Piger Liga 1 (09) efterår Pulje 1
U14 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 2
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 1
U14 Piger (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår lukket pulje 6
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår Pulje C
U13 Piger Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands M (10) Efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 2
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 3
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 4
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 6
U12 Piger 1 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 piger 5-mands (11) begynder - 21. august Pulje 1
U11
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 2
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 3
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 3
U10
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 uge 16 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 Uge 24 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 28/8 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 11/9 Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 24/9 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 5
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 2
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 2
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 2
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 2
U9
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 20. august Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 7
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 2
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 2
BonBon Cup U9 drenge (14) 5M 2-3 Pulje 1
BonBon Cup U9 drenge (14) 5M 2-3 Pulje 2
BonBon Cup U9 drenge (14) 5M 2-3 Pulje 3
BonBon Cup U9 drenge (14) 5M 2-3 Pulje 4
U8
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 2
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 14
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 16
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 15

Log ind