MENU

B. 1973, Herlev //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Serie 2 Pulje 2
Serie 3 Pulje 4
Serie 4 - Efterår Pulje 4
Serie 6 - Efterår Pulje 2
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1
8-Herresenior Mester - Efterår Pulje 1
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 2
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 3
8-mands Herresenior Pokal 22/23 Pulje 1
8-mands Kvindesenior Pokal 22/23 Pulje 1
8-M+40 2 - Efterår Pulje 3
5-Mands +65 - 2022 Pulje 1
Legends League række A Pulje 1
U19
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår Pulje 1
U17
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 2
U17 Drenge Øst 2 E 2022 (06) P2
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U16
U16 Drenge 1 (07) Efterår Pulje 1
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23 P1
U15
U15 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1
Parasport Øst D (5-mands) Pulje 1
U14
U14 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 2
U14 Piger (09) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 2
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 3
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 3
U12
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U11
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 3
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 3
U11 piger 5-mands (12) 2 - 21. august Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) 2 - 4. september Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) 2 - 18. september Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 1
BonBon Cup U11 piger (12) 5M 3-4 Pulje 1
U10
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) beg-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) beg-Efterårsserie 24/9 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) beg-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 7
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 21. august Pulje 2
U10 piger 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 1
U10 piger 5-mands (13) begynder - 21. august Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 7
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 9
U10 piger 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 2
U10 piger 5-mands (13) begynder - 4. september Pulje 2
U10 piger 5-mands (13) begynder - 4. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 18. september Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 10
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 9
U10 piger 5-mands (13) 2 -18. september Pulje 2
U10 piger 5-mands (13) begynder - 18. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 9
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 8
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 3
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 3. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 8
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 9
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 17. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 8
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 11
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 10
U8
U8 piger 5-mands (15) beg- 17. september Pulje 2
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 19
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 23
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 22
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 21
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 21
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 20
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 27
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 26
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 25
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 9
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 10
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 10
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 10
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 11
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 10
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 11
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 10
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 9
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 12
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 14
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 13

Log ind