MENU

Glostrup FK - IF 32 //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Kvalkampe til Herre DS 22-23 Pulje 1
Sjællandsserien Pulje 1
Serie 2 Pulje 2
Serie 3 Pulje 4
8-Herresenior Mester - Forår Pulje 2
8-Herresenior 1 - Forår Pulje 2
Pokalen 2022 Pulje 1
Finals 8-Herresenior Mester Pulje 1
U21 A, 2022 forår (2000 og yngre) Pulje 2
8-M+40 2 - Forår Pulje 4
8-M+45 2 - Forår Pulje 3
U19
U19 Drenge Øst 2 Forår (03) Øst 2
U19 Drenge Øst 2 E 2022 (04) P2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23
U17
Ungdomspokal U17 Drenge (05) 21/22 P1
U16
U16 Drenge 2 (07) Efterår
U16 Drenge Øst 2 E 2022 (07) P2
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) forår Pulje C
U15 Drenge 2 (07) Forår Pulje 1
Parasport Snekkersten A-række 8M 1.maj Pulje 1
Parasport Snekkersten B-række 8M 1.maj Pulje 1
Parasport Snekkersten C-række 8M 1.maj Pulje 1
Parasport Snekkersten D-række 5M 1.maj Pulje 1
U14
U14 Drenge Mester (09) Efterår
U14 Drenge 3 (09) Efterår
U14 Drenge 4 (08) Forår Pulje 3
U13
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår Pulje B
U13 Drenge Liga 3 11M (09) forår Pulje A
U12
U12 Drenge SU 8-mands (10) Forår Pulje 3
U12 Drenge 3 8-mands (10) Forår Pulje 3
U11
U11 Drenge 2 8-mands (11) Forår Pulje 3
U11 Drenge 4 8-mands (11) Forår Pulje 4
U10
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 24. april Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) beg. - 24. april Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 8. maj Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) beg. - 8. maj Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 22. maj Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) beg. - 22. maj Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 19. juni Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) beg. -19. juni Medaljestæv Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 23. april Pulje 7
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 23. april Pulje 8
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 7. maj Pulje 6
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 7. maj Pulje 8
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 21. maj Pulje 7
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 21. maj Pulje 10
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 7
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 10
U8
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 23. april Pulje 8
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 23. april Pulje 10
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 7. maj Pulje 3
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 7. maj Pulje 7
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 7. maj Pulje 7
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 21. maj Pulje 3
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 21. maj Pulje 5
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 21. maj Pulje 6
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 18. juni Medaljestævne Pulje 3
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 8
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 10
U6
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (16) 3M LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (16) 3M LØR Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (16) 3M LØR Pulje 3

Log ind