MENU

Hareskov IF //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Gjensidige Kvindepokalen 2022/23 Pulje 1
Kvindeserie 2 - Efterår
Pokalen 2022 Pulje 1
Sydbank Kvinde Pokalen 2022/23 - Øst Pokal
M+32 2 - 2022 Pulje 2
8-mands +60 - 2022 Pulje 1
U18
U18 Piger 2 (05-06) Efterår
U16
U16 Piger Øst 2 (06) forår Pulje 1
U16 Drenge 2 (07) Efterår
U15
U15 Drenge 1 (08) Efterår
U15 Drenge 3 (08) Efterår
U15 Piger 1 (08) Efterår
U12
U12 Drenge 1 8-mands (10) Forår Pulje 1
U12 Drenge 4 8-mands (10) Forår Pulje 2
U12 Piger 1 8-mands (10) Forår Pulje 1
U12 Piger 3 8-mands (10) Forår Pulje 1
U11
U11 Drenge 2 8-mands (11) Forår Pulje 2
U11 Drenge 4 8-mands (11) Forår Pulje 2
U11 Drenge 4 8-mands (11) Forår Pulje 1
U11 Piger 1-2 8-mands (11) Forår Pulje 1
U11 Piger 3 8-mands (11) Forår Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U11 (11) 5M 3 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U11 (11) 5M 3 LØR Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 24. april Pulje 4
U10 drenge 5-mands (12) beg. - 24. april Pulje 2
U10 piger 5-mands (12) begynder - 24. april Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 8. maj Pulje 4
U10 drenge 5-mands (12) beg. - 8. maj Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 22. maj Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 22. maj Pulje 4
U10 piger 5-mands (12) begynder - 28. maj Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 19. juni Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 19. juni Medaljestævne Pulje 4
U10 drenge 5-mands (12) beg. -19. juni Medaljestæv Pulje 2
U10 piger 5-mands (12) begynder-19. juni Medaljest Pulje 2
U9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 23. april Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 23. april Pulje 8
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 23. april Pulje 11
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 23. april Pulje 4
U9 piger 5-mands (13) 2 - 23. april Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 7. maj Pulje 11
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 21. maj Pulje 3
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 21. maj Pulje 9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 21. maj Pulje 7
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 21. maj Pulje 7
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 21. maj Pulje 5
U9 piger 5-mands (13) 2 - 28. maj Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 18. juni Medaljestævne Pulje 4
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 8
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 6
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 7
U9 drenge 5-mands (13) begynder- 18. juni Medaljes Pulje 4
U9 piger 5-mands (13) 2 -18. juni Medaljestævne Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (13) 5M 2 LØR Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (13) 5M 3 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (13) 5M 3 LØR Pulje 2
U8
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 23. april Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 23. april Pulje 4
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 23. april Pulje 10
U8 piger 5-mands (14) beg. - 23. april Pulje 2
U8 piger 5-mands (14) beg. - 23. april Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 7. maj Pulje 3
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 7. maj Pulje 7
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 7. maj Pulje 9
U8 piger 5-mands (14) beg. - 7. maj Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 21. maj Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 21. maj Pulje 6
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 21. maj Pulje 5
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 18. juni Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 7
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 6
U8 piger 5-mands (14) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 1
U8 piger 5-mands (14) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 1
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 25
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 24
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M LØR Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M LØR Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M LØR Pulje 4
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 13

Log ind