MENU

VG Fodbold //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 2 Pulje 4
Serie 4 - Efterår Pulje 9
U16
U16 Drenge 1 (07) Efterår Pulje 1
U14
U14 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår Pulje 4
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår Pulje 4
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 5
U13 Piger 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 2
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 3
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 3
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 4
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 6
U11
U11 Piger 3 8-mands (12) Efterår Pulje 2
BonBon Cup U11 piger (12) 5M 3-4 Pulje 2
BonBon Cup U11 piger (12) 5M 3-4 Pulje 3
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 4. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 18. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 3
U9 pi 5-mands(14) begynder-8.oktober Medaljestævne Pulje 1
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 3. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 3. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 17. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 17. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 2
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne Pulje 1
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 8
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 9
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 8
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 5
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 3
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 7
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 7
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 6
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 14
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 15
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 14

Log ind