MENU

Brøndbyernes IF //

Ryd
Hold Pulje
Senior
3F Superliga - Grundspil 2022/23 SL
Futsal Liga - Herrer Futsal Liga Øst
Gjensidige Kvindeliga 2022/23 DNK
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
U21 B, 2022 efterår (2001 og yngre) Pulje 1
M+32 1 - 2022 Pulje 2
M+32 2 - 2022 Pulje 2
U19
U19 Drenge Ligaen 2022/23 Liga
U19 Drenge Øst 2 E 2022 (04) P2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23
U18
U18 Piger DM 2022/23 DM
U18 Piger Øst (05-06) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U18 Piger (05-06) 22/23 Pulje 1
U17
U17 Drenge Ligaen 2022/23 Liga
U17 Drenge Øst 1 E 2022 (06) P1
Ungdomspokal U17 Drenge (05) 21/22 P1
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
U16
U16 Piger DM 2022/23 DM
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
U16 Drenge Reserve Øst E 2022 (07) P1
U16 Drenge Reserve Øst 2021/22 (06) P1
U15
U15 Drenge Ligaen 2022/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga 1 (09) efterår Pulje 1
U14 Piger Liga 1 (09) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23
Ungdomspokalen U14 Piger (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1
U13 Piger Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 uge 16 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 uge 16 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 Uge 18 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 Uge 18 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 Uge 24 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 Uge 24 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 1-Forårsserie 1/5 Pulje 1, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 1-Forårsserie 1/5 Pulje 1, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 24. april Pulje 3
U10 piger 5-mands (12) 2 - 24. april Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) begynder - 24. april Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 8. maj Pulje 6
U10 piger 5-mands (12) 2 - 8. maj Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) begynder - 7.-8. maj Pulje 3
U10 piger 5-mands (12) 2 -28. maj Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) begynder - 28. maj Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 19. juni Medaljestævne Pulje 5
U10 piger 5-mands (12) 2 -19. juni Medaljestævne Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) begynder-19. juni Medaljest Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (12) 5M 3 LØR Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 23. april Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 23. april Pulje 7
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 23. april Pulje 8
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 23. april Pulje 5
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 7. maj Pulje 3
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 7. maj Pulje 6
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 7. maj Pulje 6
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 7. maj Pulje 4
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 21. maj Pulje 5
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 4
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 10
U9 drenge 5-mands (13) begynder- 18. juni Medaljes Pulje 5
Queens Cup - U6 - U9 Pulje 1
U8
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 23. april Pulje 7
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 23. april Pulje 8
U8 piger 5-mands (14) 2 - 23. april Pulje 1
U8 piger 5-mands (14) beg. - 23. april Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 7. maj Pulje 6
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 7. maj Pulje 8
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 21. maj Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 21. maj Pulje 7
U8 piger 5-mands (14) 2 - 28. maj Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 9
U8 piger 5-mands (14) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 1
U8 piger 5-mands (14) beg- 18. juni Medaljestævne Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (14) 5M 1-2 LØR Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (14) 5M LØR 3-4 Pulje 5
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 25
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 24
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 23
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 21
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 22
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 19
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 25
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 26
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 21
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 20
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 20
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 24
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 23
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 22
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 21
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 19
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 18
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 17
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 20
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 20
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M LØR Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M LØR Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M LØR Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M LØR Pulje 5
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 13
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 12
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 14
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 10
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 8
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 20
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 18
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 17
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 9
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 15
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 16
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (16) 3M LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (16) 3M LØR Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (16) 3M LØR Pulje 2
U5
U5 drenge 3-mands (15) - 24. april Pulje 3
U5 drenge 3-mands (15) - 24. april Pulje 4
U5 drenge 3-mands (17) - 7.-8. maj Pulje 2
U5 drenge 3-mands (17) - 7.-8. maj Pulje 2
U5 drenge 3-mands (17) - 22. maj Pulje 2
U5 drenge 3-mands (17) - 22. maj Pulje 2
U5 drenge 3-mands (17) - 19.juni Medaljestævne Pulje 4
U5 drenge 3-mands (17) - 19.juni Medaljestævne Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U5 (17) 3M LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U5 (17) 3M LØR Pulje 1
U5 dr (17) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 9/1 Pulje 1
U5 dr (17) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 9/1 Pulje 1

Log ind