MENU

Greve Fodbold //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Herre-DS 2021-22 Pulje 1
Herre-DS 2022-23 Pulje 1
Pokalen 2022 Pulje 1
Seriepokalen 22/23
Seriepokalen 22/23
Sydbank Kvinde Pokalen 2022/23 - Øst Pokal
U19
U19 Drenge Øst 1 Forår (03) Øst 1
U19 Drenge Øst 1 E 2022 (04) P1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23
U18
U18 Piger Øst (04-05) forår Pulje 1
U18 Piger Øst (05-06) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U18 Piger (05-06) 22/23
U17
U17 Drenge Øst 2 Forår (05) Øst 2
U17 Drenge Øst 1 E 2022 (06) P1
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23
Ungdomspokal U17 Drenge (05) 21/22 P1
U16
U16 Piger Øst 1 (06) forår Pulje 1
U16 Piger Øst 1 (07) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23
U16 Drenge Øst 2 E 2022 (07) P2
Ungdomspokal U16 Drenge (06) 21/22 P1
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) forår Pulje A
Ungdomspokalen U15 Piger (08) 22/23
U15 Drenge Liga 3 (08) efterår Pulje B
U14
U14 Drenge Liga 2 (08) forår Pulje C
U14 Drenge Liga 3 (09) efterår Pulje A
U14 Piger Liga 1 (08) forår Pulje 1
U14 Piger Liga 1 (09) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (09) 22/23
U13
U13 Drenge Liga 2 11M (09) forår Pulje A
U13 Drenge Liga 2 8M (10) efterår Pulje A
U13 Piger Liga 1 8M (09) forår Pulje 1
U13 Piger Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23
Queens Cup - U10 - U13 Pulje 2
U12
U12 Drenge SU 8-mands (10) Forår Pulje 2
U12 Drenge SU 8-mands (10) Forår Pulje 4
U12 Drenge 2 8-mands (10) Forår Pulje 2
U12 Drenge 3 8-mands (10) Forår Pulje 5
U12 Drenge 4 8-mands (10) Forår Pulje 4
U12 Piger 1 8-mands (10) Forår Pulje 1
U12 Piger 2 8-mands (10) Forår Pulje 2
U11
U11 Drenge SU 8-mands (11) Forår Pulje 2
U11 Drenge 1 8-mands (11) Forår Pulje 2
U11 Drenge 2 8-mands (11) Forår Pulje 4
U11 Drenge 3 8-mands (11) Forår Pulje 4
U11 Drenge 4 8-mands (11) Forår Pulje 4
U11 Piger 1-2 8-mands (11) Forår Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 uge 16 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 Uge 18 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 Uge 20 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) SU 1 Uge 24 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 1 - 24. april Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 24. april Pulje 3
U10 drenge 5-mands (12) beg. - 24. april Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) 1 - 24. april Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) 2 - 24. april Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) 2 - 24. april Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) begynder - 24. april Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 1 - 8. maj Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 8. maj Pulje 3
U10 drenge 5-mands (12) beg. - 8. maj Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) 1 - 8. maj Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) 2 - 8. maj Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) 2 - 8. maj Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) begynder - 7.-8. maj Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 1 - 22. maj Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 22. maj Pulje 3
U10 drenge 5-mands (12) beg. - 22. maj Pulje 2
U10 piger 5-mands (12) 1 - 29. maj Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) 2 -28. maj Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) begynder - 28. maj Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 1-19. juni Medaljestævne Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 19. juni Medaljestævne Pulje 5
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 19. juni Medaljestævne Pulje 3
U10 drenge 5-mands (12) beg. -19. juni Medaljestæv Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) 1 -19. juni Medaljestævne Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) 2 -19. juni Medaljestævne Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) 2 -19. juni Medaljestævne Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) begynder-19. juni Medaljest Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 23. april Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 23. april Pulje 4
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 23. april Pulje 4
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 23. april Pulje 9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 23. april Pulje 7
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 23. april Pulje 8
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 23. april Pulje 5
U9 piger 5-mands (13) 2 - 23. april Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 7. maj Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 7. maj Pulje 3
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 7. maj Pulje 4
U9 piger 5-mands (13) 2 - 7. maj Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 21. maj Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 21. maj Pulje 9
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 21. maj Pulje 7
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 21. maj Pulje 7
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 21. maj Pulje 6
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 21. maj Pulje 5
U9 piger 5-mands (13) 2 - 28. maj Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 18. juni Medaljestævne Pulje 3
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 3
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 4
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 7
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 6
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 7
U9 drenge 5-mands (13) begynder- 18. juni Medaljes Pulje 2
U9 piger 5-mands (13) 2 -18. juni Medaljestævne Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (13) 5M 2 LØR Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (13) 5M 3 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (13) 5M Beg LØR Pulje 1
U8
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 23. april Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 23. april Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 23. april Pulje 3
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 23. april Pulje 8
U8 piger 5-mands (14) beg. - 23. april Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 7. maj Pulje 8
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 7. maj Pulje 6
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 7. maj Pulje 7
U8 piger 5-mands (14) beg. - 7. maj Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 21. maj Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 21. maj Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 21. maj Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 21. maj Pulje 8
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 21. maj Pulje 6
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 21. maj Pulje 7
U8 piger 5-mands (14) beg- 28. maj Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 18. juni Medaljestævne Pulje 3
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 18. juni Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 18. juni Medaljestævne Pulje 3
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 9
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 8
U8 piger 5-mands (14) beg- 18. juni Medaljestævne Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (14) 5M 1-2 LØR Pulje 3
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 17
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 15
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 16
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 7
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 6
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 24
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 23
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 18
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 17
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 16
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 15
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 14
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 13
U7 piger 3-mands (15-16) -23. april Pulje 3
U7 piger 3-mands (15-16) - 28. maj Pulje 2
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 17
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 18
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 19
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 20
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 21
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 22
U7 piger 3-mands (15-16) - 18.juni Medaljestævne Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M LØR Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M LØR Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M SØN Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M SØN Pulje 5
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 12
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 14
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 13
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 12
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 10
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 9
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 8
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 12
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 11
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 10
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 8
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 5
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 4
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 13
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 17
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 9
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 8
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 20
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 19
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 18
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 19
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 16
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 15
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 10
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 9
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 22
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 21
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (16) 3M LØR Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (16) 3M LØR Pulje 5

Log ind