MENU

BK Avarta //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Herre-DS 2022-23 Pulje 2
Sjællandsserien Pulje 1
Serie 4 - Efterår Pulje 4
Serie 4 - Efterår Pulje 5
Serie 4 - Efterår Pulje 6
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 3
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 4
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
8-M+32 2 - Efterår Pulje 2
M+55 11-mands - 2022 Pulje 1
U19
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår Pulje 2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23 P1
U17
U17 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 1
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U15
U15 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 2
U14
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår lukket pulje 5
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 4
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 3
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 3
U12
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 3
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U11
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 3
U9
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 20. august Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 8
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 8
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 3. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 10
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 10
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 17. september Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 10
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 8
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 7
BonBon Cup U9 drenge (14) 5M 1 Pulje 1
BonBon Cup U9 drenge (14) 5M 4 Pulje 1
U8
U8 drenge 3-mands (15) - 3. september Pulje 2
U8 drenge 3-mands (15) - 3. september Pulje 1
U8 drenge 3-mands (15) - 3. september Pulje 1
U8 drenge 3-mands (15) - 3. september Pulje 1
U8 drenge 3-mands (15) - 17. september Pulje 1
U8 drenge 3-mands (15) - 17. september Pulje 2
U8 drenge 3-mands (15) - 17. september Pulje 1
U8 drenge 3-mands (15) - 17. september Pulje 2
U8 drenge 3-mands (15) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 1
U8 drenge 3-mands (15) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 3-mands (15) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 3
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 20
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 19
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 18
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 16
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 18
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 16
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 27
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 25
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 26
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 25

Log ind