MENU

FC Rudersdal //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Sjællandsserien Pulje 1
Serie 3 Pulje 3
Serie 5 - Efterår Pulje 2
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 1
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 2
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Kvindesenior 1-3 VinterBOLD
8-M+32 2 - Efterår Pulje 1
8-M+32 (Old Boys) Pokal 22/23 Pulje 1
8-M+40 1 - Efterår Pulje 1
8-M+40 2 - Efterår Pulje 3
8-M+40 (Veteran) Pokal 22/23 Pulje 1
8-M+40 (Veteran) Pokal 22/23 Pulje 1
8-M+45 1 - Efterår Pulje 1
M+45 VinterBOLD
8-mands +55 2 - 2022 Pulje 1
U17
U17 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 1
U17 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 1
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U17 Drenge Mester (06) VinterBOLD
U16
U16/U15 Piger 8-mands (07-08) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
U15
U15 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
U15 Drenge 8-mands (08) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
U15 Drenge Øst (08) VinterBOLD
U15 Drenge Mester (08) VinterBOLD
U14
U14 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
U14 Drenge Mester (09) VinterBOLD
U13
U13 Drenge 8-mands M (10) Efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 2
U13 Piger 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U13 Drenge Mester (10) 8M VinterBOLD
U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD
U12
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 3
U11
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 11/9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 24/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 11/9 Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 24/9 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 4, 3 baner
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 21. august Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 8
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 4. september Pulje 4
U10 piger 5-mands (13) begynder - 4. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 18. september Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 10
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 18. september Pulje 4
U10 piger 5-mands (13) begynder - 18. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 10
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 4
U10 piger 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 18.september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) SU 1 9.oktober Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 9
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 3. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 7
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 8
U9 piger 5-mands(14) begynder- 3. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 17. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 8
U9 piger 5-mands(14) begynder- 17. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 11
U9 pi 5-mands(14) begynder-8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U8
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 6
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august Pulje 4
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 3. september Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 3. september Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 3. september Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 17. september Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 17. september Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 8
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 4
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 12
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 13
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 12
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 10
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 10
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september pulje 9
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 15
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 14
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 13
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 27
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 26
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 25

Log ind