MENU

Herlufsholm GF //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Kv. 1. Division 2022/23 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2022/23 Pulje 1
Serie 1 Pulje 2
Serie 3 Pulje 8
Serie 5 - Efterår Pulje 10
Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Old Boys-LP Pulje 1
OLD-BOYS TURNERING - NÆSTVED Pulje 1
Veteran-LP Pulje 1
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
Legends League række A Pulje 1
Legends League række B Pulje 2
U19
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår Pulje 4
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23 P1
U17
U17 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 3
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
U16
U16 Piger Øst 1 (07) efterår Pulje 1
U16 Drenge 1 (07) Efterår Pulje 2
U16 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 4
U16 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 3
U16 Piger 1 (07) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23 P1
U15
U15 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga 3 (09) efterår Pulje A
U14 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 3
U14 Piger (09) Efterår Pulje 2
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår Pulje 3
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 5
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 7
U12
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 4
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 5
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 5
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 4
BonBon Cup U12 drenge (11) 5M 1-2 Pulje 1
BonBon Cup U12 drenge (11) 5M 3-4 Pulje 1
BonBon Cup U12 drenge (11) 5M 3-4 Pulje 1
BonBon Cup U12 drenge (11) 5M 3-4 Pulje 2
U11
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 5
BonBon Cup U11 drenge (12) 5M Pulje 1
BonBon Cup U11 drenge (12) 5M Pulje 3
BonBon Cup U11 piger (12) 5M 3-4 Pulje 1
BonBon Cup U11 piger (12) 5M 3-4 Pulje 2
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 21. august Pulje 1
BonBon Cup U10 drenge (13) 5M 1-2 Pulje 3
BonBon Cup U10 drenge (13) 5M 3 Pulje 2
BonBon Cup U10 drenge (13) 5M 4 Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 1
U8
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august Pulje 1
BonBon Cup U8 drenge (15) 5M 1-2 Pulje 1
BonBon Cup U8 drenge (15) 5M 1-2 Pulje 2
BonBon Cup U8 drenge (15) 5M 1-2 Pulje 3
BonBon Cup U8 drenge (15) 5M 3 Pulje 1
BonBon Cup U8 drenge (15) 5M 4 Pulje 1

Log ind