MENU

Køge BK //

Ryd
Hold Pulje
Senior
NordicBet LIGA - Grundspil 2022/23 1.Division
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Gjensidige Kvindeliga 2022/23 DNK
Kv. 2. Division 2022/23 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2022/23 Pulje 1
Serie 1 Pulje 2
Serie 3 Pulje 7
Serie 3 Pulje 5
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 7
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 6
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
8-mands Herresenior Pokal 22/23 Pulje 1
Legends League række B Pulje 2
M+70 5M Efterår Pulje 1
U19
U19 Drenge Divisionen 2022/23 Div
U19 Drenge Øst 2 E 2022 (04) P2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23 P1
U18
U18 Piger DM 2022/23 DM
U18 Piger 1 (05-06) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U18 Piger (05-06) 22/23 Pulje 1
U17
U17 Drenge Divisionen 2022/23 Div
U17 Drenge Mester (06) Efterår Pulje 1
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 3
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U16
U16 Piger DM 2022/23 DM
U16 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 3
U16 Piger 2 (07) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
U16 Drenge Reserve Øst E 2022 (07) P3
U16 Drenge Øst 2 E 2022 (07) P2
U15
U15 Drenge Liga 2 (08) efterår Pulje A
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3
U15 Piger 2 (08) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga 1 (09) efterår Pulje 1
U14 Piger Liga 1 (09) efterår Pulje 1
U14 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 5
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår Pulje C
U13 Piger Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 1 (10) Efterår Pulje 3
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 6
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 6
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 3
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 4
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 4
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 4
U11
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 4
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 3
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 5
U11 Piger 2 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 3
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) beg-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) beg-Efterårsserie 11/9 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) beg-Efterårsserie 24/9 Pulje 1
U10 pige 5-mands (13) beg-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 piger 5-mands (13) 1 - 21. august Pulje 1
U10 piger 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 20. august Pulje 3
U9 piger 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 2
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 1
Queens Cup - U6 - U9 Pulje 1
U8
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 1
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 9
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 9
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 8
U7 piger 3-mands (16-17) -20. august Pulje 1
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 3
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 3
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 2

Log ind