MENU

Virum-Sorgenfri BK //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 2 Pulje 1
Serie 4 Pulje 4
Serie 4 Pulje 3
Serie 4 Pulje 2
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
Kvindeserie 1 - Efterår
8-Kvindesenior 1 - Forår Pulje 2
Pokalen 2022 Pulje 1
Sydbank Kvinde Pokalen 2022/23 - Øst Pokal
M+45 11-mands - 2022 Pulje 1
8-M+45 1 - Forår Pulje 1
5-Mands +65 - 2022 Pulje 1
U19
U19 Drenge Mester (03-04) Forår Pulje 1
U19 Drenge Mester (04-05) Efterår
U19 Drenge 1 (03-04) Forår Pulje 2
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår
SM FINALS U19 drenge M Pulje 1
SM FINALS U19 drenge 1 Pulje 1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23
U18
U18 Piger 8-mands (04-05) Forår Pulje 1
U17
U17 Drenge 2 (05) Forår Pulje 1
U17 Drenge 2 (06) Efterår
SM FINALS U17 drenge 2 Pulje 1
Ungdomspokal U17 Drenge (05) 21/22 P1
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23
U16
U16 Piger Øst 1 (07) efterår Pulje 1
U16 Piger Øst 2 (06) forår Pulje 1
U16 Drenge 2 (06) Forår Pulje 1
U16 Drenge 3 (07) Efterår
U16 Drenge Øst 1 Forår (06) Øst 1
U16 Drenge Øst 2 E 2022 (07) P2
Ungdomspokal U16 Drenge (06) 21/22 P1
U15
U15 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
U15 Drenge Mester (08) Efterår
U15 Drenge 3 (08) Efterår
U15 Drenge 4 (07) Forår Pulje 1
U14
U14 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
U14 Drenge Mester (09) Efterår
U14 Drenge 2 (09) Efterår
U14 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
U14 Drenge 4 (08) Forår Pulje 2
U14 Piger 1 (09) Efterår
U13
U13 Drenge 8-mands M (09) Forår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 2 (09) Forår Pulje 2
U13 Piger 8-mands 1 (09) Forår Pulje 1
U12
U12 Drenge 1 8-mands (10) Forår Pulje 1
U12 Drenge 3 8-mands (10) Forår Pulje 2
U12 Drenge 4 8-mands (10) Forår Pulje 2
U12 Piger 2 8-mands (10) Forår Pulje 1
U11
U11 Drenge 1 8-mands (11) Forår Pulje 1
U11 Drenge 3 8-mands (11) Forår Pulje 2
U11 Piger 1-2 8-mands (11) Forår Pulje 1
U11 Piger 3 8-mands (11) Forår Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (12) 1-Forårsserie 1/5 Pulje 1, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 1-Forårsserie 15/5 Pulje 1, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 1-Forårsserie 19/6 Pulje 1, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 1/5 Pulje 3, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 15/5 Pulje 4, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 28/5 Pulje 4, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 19/6 Pulje 4, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 24. april Pulje 4
U10 piger 5-mands (12) 1 - 24. april Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) 2 - 24. april Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 8. maj Pulje 5
U10 piger 5-mands (12) 1 - 8. maj Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) 2 - 8. maj Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 22. maj Pulje 4
U10 piger 5-mands (12) 1 - 29. maj Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) 2 -28. maj Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 19. juni Medaljestævne Pulje 4
U10 piger 5-mands (12) 1 -19. juni Medaljestævne Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) 2 -19. juni Medaljestævne Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 23. april Pulje 3
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 23. april Pulje 10
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 23. april Pulje 6
U9 piger 5-mands (13) 2 - 23. april Pulje 2
U9 piger 5-mands (13) 2 - 23. april Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 7. maj Pulje 3
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 7. maj Pulje 9
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 7. maj Pulje 4
U9 piger 5-mands (13) 2 - 7. maj Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 21. maj Pulje 8
U9 piger 5-mands (13) 2 - 28. maj Pulje 1
U9 piger 5-mands (13) 2 - 28. maj Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 18. juni Medaljestævne Pulje 4
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 9
U9 drenge 5-mands (13) begynder- 18. juni Medaljes Pulje 4
U9 piger 5-mands (13) 2 -18. juni Medaljestævne Pulje 1
U9 piger 5-mands (13) 2 -18. juni Medaljestævne Pulje 1
U8
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 23. april Pulje 5
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 23. april Pulje 5
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 23. april Pulje 6
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 23. april Pulje 6
U8 piger 5-mands (14) 2 - 23. april Pulje 1
U8 piger 5-mands (14) 2 - 23. april Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 7. maj Pulje 3
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 7. maj Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 7. maj Pulje 8
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 7. maj Pulje 6
U8 piger 5-mands (14) 2 - 7. maj Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 21. maj Pulje 6
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 21. maj Pulje 6
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 21. maj Pulje 5
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 21. maj Pulje 5
U8 piger 5-mands (14) 2 - 28. maj Pulje 1
U8 piger 5-mands (14) 2 - 28. maj Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 7
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 8
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 5
U8 drenge 5-mands (14) begynder -18. juni Medaljes Pulje 6
U8 piger 5-mands (14) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 1
U8 piger 5-mands (14) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (14) 5M 1-2 LØR Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (14) 5M LØR 3-4 Pulje 5
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 20
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 18
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 20
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 19
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 10
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 11
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 12
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 11
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 25
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 26
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 25
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 26
U7 piger 3-mands (15-16) -23. april Pulje 3
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 28
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 30
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 30
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 29
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 6
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 7
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 6
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 11
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 13
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 12
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 13
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 14
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 13
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 17
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 17
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 18
U5
U5 drenge 3-mands (17) - 7.-8. maj Pulje 3
U5 drenge 3-mands (17) - 7.-8. maj Pulje 3
U5 drenge 3-mands (17) - 22. maj Pulje 2
U5 drenge 3-mands (17) - 22. maj Pulje 2
U5 drenge 3-mands (17) - 19.juni Medaljestævne Pulje 4
U5 drenge 3-mands (17) - 19.juni Medaljestævne Pulje 3

Log ind