MENU

Kvindeserie Vest - Efterår 2022, Pulje 252 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
251871
06-08 2022
Kl. 11:00
Fredericia KF Odense Q Fredericia Idrætscenter
3
-
2
251876
13-08 2022
Kl. 13:00
Søhus Stige Kolding IF Rema 1000 Arena Søhus
2
-
1
251877
14-08 2022
Kl. 11:00
Odense Q Aarhus 1900 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
5
-
0
251875
14-08 2022
Kl. 13:00
B1913 Fredericia KF Campus Road
1
-
2
251878
14-08 2022
Kl. 14:00
Dalum/Næsby FC King George Rema 1000 Park - Dalum
0
-
4
251879
ti
16-08 2022
Kl. 19:00
Fredericia KF Dalum/Næsby Fredericia Idrætscenter
2
-
2
252053
ti
16-08 2022
Kl. 19:00
Søhus Stige Odense Q Rema 1000 Arena Søhus
1
-
2
252051
on
17-08 2022
Kl. 18:45
Aarhus 1900 B1913 Fort Langenæs
0
-
1
252052 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Kolding IF FC King George Fynske Bank Arena (kunst)
Hjemmehold taberdømt
252055
20-08 2022
Kl. 11:00
B1913 Søhus Stige Campus Road
3
-
0
252054
20-08 2022
Kl. 12:00
FC King George Fredericia KF Veldtofte Idrætspark
1
-
0
252113
20-08 2022
Kl. 14:00
Dalum/Næsby Aarhus 1900 Dalum - Kunstgræsbane
3
-
1
252056
21-08 2022
Kl. 11:00
Odense Q Kolding IF Marienlystcentret
5
-
1
251873
ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Kolding IF Dalum/Næsby Fynske Bank Arena (kunst)
4
-
4
252114
27-08 2022
Kl. 11:00
Fredericia KF Kolding IF Fredericia Idrætscenter
Udehold taberdømt
252117
27-08 2022
Kl. 13:00
Søhus Stige Dalum/Næsby Rema 1000 Arena Søhus
0
-
1
252116
27-08 2022
Kl. 15:30
Aarhus 1900 FC King George Fort Langenæs
3
-
1
252115
28-08 2022
Kl. 11:00
Odense Q B1913 Marienlystcentret
1
-
0
251874
on
31-08 2022
Kl. 19:30
Søhus Stige Aarhus 1900 Rema 1000 Arena Søhus, kunststofbane
0
-
3
252121
03-09 2022
Kl. 13:00
FC King George Søhus Stige Veldtofte Idrætspark
Udehold taberdømt
252118
04-09 2022
Kl. 13:00
Aarhus 1900 Fredericia KF Fort Langenæs
2
-
1
252119
04-09 2022
Kl. 14:00
Kolding IF B1913 Fynske Bank Arena (kunst)
3
-
2
252120
04-09 2022
Kl. 16:00
Dalum/Næsby Odense Q Rema 1000 Park - Dalum
0
-
1
252122
10-09 2022
Kl. 13:00
Søhus Stige Fredericia KF Rema 1000 Arena Søhus
2
-
5
252145
10-09 2022
Kl. 13:00
FC King George Odense Q Veldtofte Idrætspark
5
-
0
252124
11-09 2022
Kl. 13:00
Aarhus 1900 Kolding IF Fort Langenæs
1
-
5
252123
ti
13-09 2022
Kl. 18:30
B1913 Dalum/Næsby Campus Road
2
-
2
252164
17-09 2022
Kl. 12:00
B1913 FC King George Campus Road
3
-
4
252165
17-09 2022
Kl. 14:00
Dalum/Næsby Kolding IF ALPI Arena Næsby
Udehold taberdømt
252146
18-09 2022
Kl. 11:00
Odense Q Fredericia KF Marienlystcentret
4
-
0
252166
18-09 2022
Kl. 14:00
Aarhus 1900 Søhus Stige Fort Langenæs
3
-
2
251872
to
22-09 2022
Kl. 19:00
FC King George B1913 Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
3
-
0
252167
24-09 2022
Kl. 11:00
Fredericia KF B1913 Fredericia Idrætscenter
2
-
0
252170
24-09 2022
Kl. 12:00
FC King George Dalum/Næsby Veldtofte Idrætspark
4
-
3
252168
24-09 2022
Kl. 14:00
Kolding IF Søhus Stige Fynske Bank KunstNord
Hjemmehold taberdømt
252169
25-09 2022
Kl. 13:00
Aarhus 1900 Odense Q Fort Langenæs
0
-
0
252172
01-10 2022
Kl. 11:00
B1913 Aarhus 1900 Campus Road
5
-
7
252173
01-10 2022
Kl. 12:00
FC King George Kolding IF Guldager IC Kunstgræbane
Udehold taberdømt
252174
02-10 2022
Kl. 11:00
Odense Q Søhus Stige Marienlystcentret
1
-
0
252171
02-10 2022
Kl. 14:00
Dalum/Næsby Fredericia KF Rema 1000 Park - Dalum
2
-
1
252175
08-10 2022
Kl. 11:00
Fredericia KF FC King George Fredericia Idrætscenter
3
-
1
252176
08-10 2022
Kl. 13:00
Søhus Stige B1913 Rema 1000 Arena Søhus
1
-
9
252177
08-10 2022
Kl. 14:00
Kolding IF Odense Q Fynske Bank KunstNord
Hjemmehold taberdømt
252178
09-10 2022
Kl. 16:00
Aarhus 1900 Dalum/Næsby Fort Langenæs
0
-
1
252180
15-10 2022
Kl. 11:00
B1913 Odense Q Campus Road
5
-
2
252181
15-10 2022
Kl. 12:00
FC King George Aarhus 1900 Guldager IC Kunstgræbane
6
-
2
252179
15-10 2022
Kl. 14:00
Kolding IF Fredericia KF Fredericia Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
252182
16-10 2022
Kl. 16:00
Dalum/Næsby Søhus Stige Rema 1000 Park - Dalum
1
-
1
252183
22-10 2022
Kl. 11:00
Fredericia KF Aarhus 1900 Fredericia Idrætscenter
4
-
2
252219
22-10 2022
Kl. 11:00
B1913 Kolding IF Campus Road
Udehold taberdømt
252220
23-10 2022
Kl. 11:00
Odense Q Dalum/Næsby Marienlystcentret
2
-
0
252221
23-10 2022
Kl. 13:00
FC King George Søhus Stige Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
Udehold taberdømt
252222
30-10 2022
Kl. 14:30
Fredericia KF Søhus Stige Fredericia Idrætscenter
3
-
0
252223
30-10 2022
Kl. 14:30
Dalum/Næsby B1913 ALPI Arena Næsby
1
-
2
252224
30-10 2022
Kl. 14:30
Kolding IF Aarhus 1900 Fynske Bank KunstNord
Hjemmehold taberdømt
253541
30-10 2022
Kl. 14:30
Odense Q FC King George Marienlystcentret
1
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind