Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. mar 2021
13:00
Vejby IF
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
14:00
Hareskov IF
Hvalsø IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2021
18:00
Holmegaard GB
FK Sydsjælland 05
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2021
12:00
Gentofte-Vangede Idrætsforening
Vejby IF
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
12:30
Hvalsø IF
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
12:30
Hvalsø IF
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2021
17:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
11:00
Hvalsø IF
Roskilde Pigefodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
12:00
Svogerslev BK
Borup IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2021
19:00
Vejby IF
Vejby IF
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
13:00
Hareskov IF (1)
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
12:00
Sorø Freja
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
13:00
Terslev G&IF
TGB
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
15:15
Brødeskov IF (1)
Allerød Fodbold Klub (1)
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2022
18:00
Herlufsholm GF
Holmegaard GB
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
13:00
Hareskov IF
Vejby IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
13:00
Hareskov IF
Skjold
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2023
19:00
Taastrup FC
Fix
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
12:00
Allerød Fodbold Klub
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
13:30
Brødeskov IF (2)
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
10:00
Svinninge IF (1)
Jyderup BK
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
14:00
LSF
IF Skjold Birkerød (3)
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
12:00
Hvalsø IF
Førslev IF
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
13:00
IF Skjold Birkerød (2)
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2023
18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
LSF
|
|||||||||||||||||||
16. jan
19:15
Hareskov IF (2)
IF Skjold Birkerød (1)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:30
Svinninge IF (2)
Nykøbing IF
|
|||||||||||||||||||
25. feb
13:00
Hareskov IF (4)
Måløv BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. mar
15:00
FC Storebælt
ØUB
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. mar
12:15
Fremad Amager (2)
Dianalund IF
|
|||||||||||||||||||
10. mar
13:00
Hareskov IF (5)
FC Culpa (1)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
Melby-Liseleje IF
FIF, Hillerød
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
FC Culpa (2)
|
|||||||||||||||||||
06. apr
09:00
IF Bytoften (1)
Stævne (1)
|
|||||||||||||||||||
06. apr
11:15
IF Bytoften
Stævne
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:00
AIK 65 Strøby Fodbold
VG Fodbold
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:30
Bagsværd BK
Ishøj IF (2)
|
|||||||||||||||||||
05. aug
19:00
Svogerslev BK
Valby
|