MENU

Helsinge Fodbold //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 2 Pulje 1
Serie 4 - Efterår Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Old Boys-LP Pulje 1
M+32 1 - 2022 Pulje 1
Veteran-LP Pulje 1
M+40 - 2022 Pulje 1
8-mands +55 1 - 2022 Pulje 1
U19
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår Pulje 1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23 P1
U18
U18 Piger 2 (05-06) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U18 Piger (05-06) 22/23 Pulje 1
U17
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 1
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U16
U16 Drenge 2 (07) Efterår Pulje 1
U15
U15 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår Pulje 1
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 1
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 1
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 drenge 5-mands (11) begynder - 18. september Pulje 1
U12 drenge 5-mands(11) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 1
U11
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 2
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 4
U8
U8 drenge 3-mands (15) - 17. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 3. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 3. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 17. september Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 17. september Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 6
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 7
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 7
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 10
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 9
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 11
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 10
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 4
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 8
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 10
U5
U5 drenge 3-mands (18) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 1

Log ind