Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. feb 2021
11:00
Benløse IF
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2021
12:00
Knabstrup IF
Kirke Hyllinge IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
15:00
Brøndbyernes IF
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
13:00
Blistrup SI
Ramløse IF
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2021
12:00
Benløse IF
Hastrup FC
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2021
12:00
Mern UIF
Sierslev FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2021
13:00
Benløse IF
Blistrup SI
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2021
15:00
Taastrup FC
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2021
14:00
Knabstrup IF
Hvidebæk IF
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
11:00
Sorø Freja
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
12:00
Ørslev GIF (V)
Vigerslev Boldklub
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
12:00
Brøndbyernes IF
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
13:00
Nødebo IF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
14:00
FK Sydsjælland 05
Bårse IF
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
10:00
Sorø Freja
Undløse-Søndersted FC
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
12:00
Køge Nord FC
Ballerup-Skovlunde Fodbold
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
13:00
Korsør IF 2018
Knabstrup IF
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
13:30
Blistrup SI
FC Ballerup
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
20:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
11:00
Skensved IF
Ballerup-Skovlunde Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2021
14:00
Blistrup SI
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2021
19:00
Terslev G&IF
Sct. Jørgens IF
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
11:00
Ølsted IF
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
11:00
Skensved IF
Kirke Hyllinge IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
13:00
Taastrup FC
Charlotteager Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
13:00
Ejby IF Fodbold
Lellinge IF
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2021
20:00
IF Skjold Birkerød
Ballerup-Skovlunde Fodbold
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
17:15
Snekkersten IF
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
17:15
Snekkersten IF
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
11:00
Skensved IF
Hastrup FC
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
15:30
Kokkedal BK
Fredensborg BI
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:30
Hundige BK
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
15:30
Kokkedal BK
Ballerup-Skovlunde Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
15:00
Hundige BK
FUBK
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
12:30
Hundige BK
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
10:20
Sct. Jørgens IF (1)
Næstved FC 77 (1)
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2022
18:30
Faxe Ladeplads IF
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
09:30
Frederikssund IK
Blistrup SI
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
14:00
Hundige BK
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
11:00
Hundige BK
Hundige BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
12:00
Hundige BK
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
11:00
Benløse IF
Benløse IF (1)
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
13:30
Hundige BK
Terslev G&IF
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
13:00
Hundige BK
Hundige BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2022
12:00
Hundige BK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
13:00
Hundige BK
CFK
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2023
12:00
Køge Nord FC
Hastrup FC
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2023
11:00
Skensved IF
Lellinge IF (1)
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
11:15
Sct. Jørgens IF
Vordingborg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2023
19:45
Havdrup Fodbold
BSF (1)
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
14:30
Kalundborg GB
Tårnborg IF
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
11:15
Sct. Jørgens IF
FC4733
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
13:30
Kalundborg GB
Gørlev IF
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
11:00
Lellinge IF
Løve IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
11:00
Benløse IF (2)
Benløse IF (3)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
17:15
B. 82, Virum (1)
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
17. feb
10:00
Fodboldklubben Sorø Freja
Ruds Vedby IF
|
|||||||||||||||||||
25. feb
17:15
B. 82, Virum
Snekkersten IF (1)
|
|||||||||||||||||||
11. mar
19:45
Sct. Jørgens IF
Næstved FC 77
|
|||||||||||||||||||
17. mar
17:15
B. 82, Virum
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
22. mar
18:45
Benløse IF
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:00
DBU Kursus
DBU Kursus
|
|||||||||||||||||||
24. mar
13:00
DBU Kursus
DBU Kursus
|
|||||||||||||||||||
24. mar
13:00
Sct. Jørgens IF (3)
Hellested IF
|
|||||||||||||||||||
31. mar
13:00
Kr. Værløse IF
BSF
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:15
B. 82, Virum
B. 82, Virum
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
B. 82, Virum
B. 82, Virum
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
B. 82, Virum
Vejby IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
DTU Football (1)
DTU Football (2)
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
DTU Football (3)
Kværkeby IF
|
|||||||||||||||||||
21. jun
19:00
AB (1)
Snekkersten IF (2)
|
|||||||||||||||||||
08. aug
19:00
AB
Rebæk IF
|