Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. aug
18:00
Frem 2
Vigerslev Bk.
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
KFUM
Dragør Bk.
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
FB
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug
14:00
Kastrup Bk
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
10. aug
14:00
NB Bornholm
Union
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:30
B.1960
KFUM
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:30
Skovshoved IF
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
16. aug
20:00
PI Fodbold
Frem 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Vigerslev Bk.
Kastrup Bk
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Dragør Bk.
FB
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Union
Husum Bk.
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:30
FA 2000 2
NB Bornholm
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
Frem 2
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Fremad Valby
Dragør Bk.
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:30
Husum Bk.
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
FB
KFUM
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Union
B.1960
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Kastrup Bk
PI Fodbold
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
NB Bornholm
Vigerslev Bk.
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
Skovshoved IF
Kastrup Bk
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
B.1960
FB
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Vigerslev Bk.
Husum Bk.
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Dragør Bk.
Frem 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
KFUM
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
FA 2000 2
Union
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:30
PI Fodbold
NB Bornholm
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Frem 2
KFUM
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
Fremad Valby
FB
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
Husum Bk.
PI Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Union
Vigerslev Bk.
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
FA 2000 2
B.1960
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Kastrup Bk
Dragør Bk.
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
NB Bornholm
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
12. sep
17:45
B.1960
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
Skovshoved IF
Husum Bk.
|
|||||||||||||||||||
13. sep
20:00
PI Fodbold
Union
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Vigerslev Bk.
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
KFUM
Kastrup Bk
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
FB
Frem 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:30
Dragør Bk.
NB Bornholm
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:00
Frem 2
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:30
Husum Bk.
Dragør Bk.
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Vigerslev Bk.
B.1960
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Union
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
FA 2000 2
PI Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Kastrup Bk
FB
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
NB Bornholm
KFUM
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:30
Fremad Valby
Kastrup Bk
|
|||||||||||||||||||
27. sep
20:00
PI Fodbold
Vigerslev Bk.
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Dragør Bk.
Union
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
KFUM
Husum Bk.
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
B.1960
Frem 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Skovshoved IF
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:30
FB
NB Bornholm
|
|||||||||||||||||||
04. okt
18:00
PI Fodbold
B.1960
|
|||||||||||||||||||
04. okt
18:30
Husum Bk.
FB
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Vigerslev Bk.
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Union
KFUM
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
FA 2000 2
Dragør Bk.
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Kastrup Bk
Frem 2
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
NB Bornholm
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
11. okt
18:30
Fremad Valby
Husum Bk.
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
Dragør Bk.
Vigerslev Bk.
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
KFUM
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
FB
Union
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
B.1960
Kastrup Bk
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Skovshoved IF
PI Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. okt
15:30
Frem 2
NB Bornholm
|
|||||||||||||||||||
18. okt
18:00
PI Fodbold
Dragør Bk.
|
|||||||||||||||||||
18. okt
18:30
Husum Bk.
Frem 2
|
|||||||||||||||||||
19. okt
10:00
Vigerslev Bk.
KFUM
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
Union
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
FA 2000 2
FB
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
NB Bornholm
Kastrup Bk
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
Skovshoved IF
B.1960
|
|||||||||||||||||||
22. okt
18:00
Frem 2
Union
|
|||||||||||||||||||
25. okt
18:30
Fremad Valby
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
Dragør Bk.
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
KFUM
PI Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
FB
Vigerslev Bk.
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Kastrup Bk
Husum Bk.
|
|||||||||||||||||||
26. okt
15:30
B.1960
NB Bornholm
|
|||||||||||||||||||
01. nov
18:00
PI Fodbold
FB
|
|||||||||||||||||||
02. nov
10:00
Vigerslev Bk.
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
02. nov
12:00
Union
Kastrup Bk
|
|||||||||||||||||||
02. nov
12:00
FA 2000 2
Frem 2
|
|||||||||||||||||||
02. nov
12:00
B.1960
Dragør Bk.
|
|||||||||||||||||||
02. nov
14:00
Skovshoved IF
KFUM
|
|||||||||||||||||||
02. nov
15:30
Husum Bk.
NB Bornholm
|
|||||||||||||||||||
08. nov
18:30
Fremad Valby
PI Fodbold
|
|||||||||||||||||||
08. nov
18:30
Husum Bk.
B.1960
|