Herrer Serie 1 - Forår 2024, Pulje 9

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
764517
23-03 2024
16:00 VSK Aarhus
1
-
0
23. mar
16:00
VSK Aarhus
1
ACFC
0
764492
to28-03 2024
13:00 Vejlby/Risskov Centret
3
-
0
28. mar
13:00
VSK Aarhus
3
Christiansbjerg IF
0
764491
to28-03 2024
13:20 Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
0
-
2
28. mar
13:20
Søften GF
0
Nørager B
2
764493
to28-03 2024
15:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
1
-
3
28. mar
15:00
Fuglebakken KFUM
1
ACFC
3
764494
ma01-04 2024
15:00 BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
1
-
1
01. apr
15:00
AIA/Tranbjerg
1
Stavtrup IF
1
764497
06-04 2024
11:30 Djurslands Efterskole
1
-
1
06. apr
11:30
Nørager B
1
AIA/Tranbjerg
1
764495
06-04 2024
13:00 Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
6
-
0
06. apr
13:00
VSK Aarhus
6
Søften GF
0
764496
06-04 2024
14:30 AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
3
-
0
06. apr
14:30
Stavtrup IF
3
Fuglebakken KFUM
0
764498
06-04 2024
16:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
1
-
2
06. apr
16:00
ACFC
1
Christiansbjerg IF
2
764502
fr12-04 2024
19:00 AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
3
-
1
12. apr
19:00
Stavtrup IF
3
Nørager B
1
764501
fr12-04 2024
19:30 Højlyngen
1
-
3
12. apr
19:30
Fuglebakken KFUM
1
Christiansbjerg IF
3
764499
13-04 2024
13:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
5
-
1
13. apr
13:00
ACFC
5
Søften GF
1
764500
13-04 2024
13:00 BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
0
-
4
13. apr
13:00
AIA/Tranbjerg
0
VSK Aarhus
4
764503
20-04 2024
12:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
6
-
2
20. apr
12:00
Christiansbjerg IF
6
Søften GF
2
764506
20-04 2024
14:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
3
-
0
20. apr
14:00
ACFC
3
AIA/Tranbjerg
0
764505
20-04 2024
15:30 Nørager Stadion
2
-
2
20. apr
15:30
Nørager B
2
Fuglebakken KFUM
2
764504
21-04 2024
13:00 Vejlby/Risskov Centret
2
-
1
21. apr
13:00
VSK Aarhus
2
Stavtrup IF
1
764511
to25-04 2024
19:00 AURA Park (Stavtrup)
2
-
1
25. apr
19:00
Stavtrup IF
2
ACFC
1
764507
27-04 2024
11:00 Søften Idrætsanlæg
0
-
5
27. apr
11:00
Søften GF
0
Fuglebakken KFUM
5
764510
27-04 2024
11:00 BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
5
-
1
27. apr
11:00
AIA/Tranbjerg
5
Christiansbjerg IF
1
764512
to02-05 2024
19:00 Søften Idrætsanlæg
3
-
3
02. maj
19:00
Søften GF
3
AIA/Tranbjerg
3
764513
to02-05 2024
19:00 Højlyngen
1
-
2
02. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
1
VSK Aarhus
2
764515
to02-05 2024
19:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
2
-
0
02. maj
19:00
Christiansbjerg IF
2
Stavtrup IF
0
764514
04-05 2024
15:30 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
3
-
0
04. maj
15:30
ACFC
3
Nørager B
0
764516
ti07-05 2024
19:00 AURA Park (Stavtrup)
3
-
1
07. maj
19:00
Stavtrup IF
3
Søften GF
1
764518
ti07-05 2024
19:00 BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
3
-
0
07. maj
19:00
AIA/Tranbjerg
3
Fuglebakken KFUM
0
764521
ti07-05 2024
19:30 Christiansbjerg Idrætsanlæg
2
-
2
07. maj
19:30
Christiansbjerg IF
2
VSK Aarhus
2
764519
to09-05 2024
12:00 Nørager Stadion
5
-
1
09. maj
12:00
Nørager B
5
Christiansbjerg IF
1
764522
11-05 2024
13:00 Højlyngen
0
-
0
11. maj
13:00
ACFC
0
Fuglebakken KFUM
0
764523
12-05 2024
12:00 AURA Park (Stavtrup)
4
-
1
12. maj
12:00
Stavtrup IF
4
AIA/Tranbjerg
1
764520
12-05 2024
13:30 Nørager Stadion
8
-
0
12. maj
13:30
Nørager B
8
Søften GF
0
764524
fr17-05 2024
19:00 Søften Idrætsanlæg
0
-
2
17. maj
19:00
Søften GF
0
VSK Aarhus
2
764571
fr17-05 2024
20:00 Højlyngen
1
-
6
17. maj
20:00
Fuglebakken KFUM
1
Stavtrup IF
6
764572
ma20-05 2024
13:00 BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
1
-
3
20. maj
13:00
AIA/Tranbjerg
1
Nørager B
3
765407
ma20-05 2024
13:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
3
-
1
20. maj
13:00
Christiansbjerg IF
3
ACFC
1
765410
fr24-05 2024
19:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
1
-
3
24. maj
19:00
Christiansbjerg IF
1
Fuglebakken KFUM
3
765408
25-05 2024
14:00 Søften Idrætsanlæg
1
-
9
25. maj
14:00
Søften GF
1
ACFC
9
765409
26-05 2024
12:30 Vejlby/Risskov Centret
6
-
0
26. maj
12:30
VSK Aarhus
6
AIA/Tranbjerg
0
765411
ti28-05 2024
19:15 Nørager Stadion
2
-
1
28. maj
19:15
Nørager B
2
Stavtrup IF
1
765415
01-06 2024
13:00 Grønløkke Stadion
1
-
3
01. jun
13:00
AIA/Tranbjerg
1
ACFC
3
765413
01-06 2024
14:30 AURA Park (Stavtrup)
1
-
3
01. jun
14:30
Stavtrup IF
1
VSK Aarhus
3
765414
01-06 2024
14:30 Højlyngen
0
-
3
01. jun
14:30
Fuglebakken KFUM
0
Nørager B
3
765416
ti04-06 2024
20:00 Højlyngen
3
-
1
04. jun
20:00
Fuglebakken KFUM
3
Søften GF
1
766366
to06-06 2024
19:30 Vejlby/Risskov Centret
5
-
1
06. jun
19:30
VSK Aarhus
5
Nørager B
1
765412
08-06 2024
13:00 Søften Idrætsanlæg
1
-
7
08. jun
13:00
Søften GF
1
Christiansbjerg IF
7
766368
ma10-06 2024
19:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
2
-
0
10. jun
19:00
ACFC
2
Stavtrup IF
0
766367
ti11-06 2024
19:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
6
-
1
11. jun
19:00
Christiansbjerg IF
6
AIA/Tranbjerg
1
764508
ti11-06 2024
19:15 Nørager Stadion
5
-
0
11. jun
19:15
Nørager B
5
VSK Aarhus
0
766370
fr14-06 2024
18:30 Vejlby/Risskov Centret
2
-
0
14. jun
18:30
VSK Aarhus
2
Fuglebakken KFUM
0
766724
fr14-06 2024
19:00 AURA Park (Stavtrup)
3
-
4
14. jun
19:00
Stavtrup IF
3
Christiansbjerg IF
4
766461
fr14-06 2024
19:15 Nørager Stadion
3
-
2
14. jun
19:15
Nørager B
3
ACFC
2
766369
15-06 2024
15:00 Grønløkke Stadion
7
-
0
15. jun
15:00
AIA/Tranbjerg
7
Søften GF
0
766728
on19-06 2024
19:15 Christiansbjerg Idrætsanlæg
19. jun
19:15
Christiansbjerg IF
Nørager B
766725
23-06 2024
14:30 Søften Idrætsanlæg
23. jun
14:30
Søften GF
Stavtrup IF
766726
23-06 2024
14:30 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
23. jun
14:30
ACFC
VSK Aarhus
766727
23-06 2024
14:30 Højlyngen
23. jun
14:30
Fuglebakken KFUM
AIA/Tranbjerg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind