VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
712353
12-11 2023
10:00 Rundforbi Stadion Kunst FC Rudersdal
12. nov 2023
10:00
Skovshoved IF
FC Rudersdal
712354
12-11 2023
10:00 Rundforbi Stadion Kunst FC Rudersdal
12. nov 2023
10:00
Værløse BK
Virum-Sorgenfri BK
712355
12-11 2023
10:25 Rundforbi Stadion Kunst FC Rudersdal
12. nov 2023
10:25
FC Rudersdal
Virum-Sorgenfri BK
712356
12-11 2023
10:25 Rundforbi Stadion Kunst FC Rudersdal
12. nov 2023
10:25
Skovshoved IF
Værløse BK
712357
12-11 2023
10:50 Rundforbi Stadion Kunst FC Rudersdal
12. nov 2023
10:50
Skovshoved IF
Virum-Sorgenfri BK
712358
12-11 2023
10:50 Rundforbi Stadion Kunst FC Rudersdal
12. nov 2023
10:50
FC Rudersdal
Værløse BK
712322
12-11 2023
12:00
GVI
AB
GVI. Nymosen Kunst 2 A1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
12. nov 2023
12:00
GVI
AB
712323
12-11 2023
12:00
HIK
GVI. Nymosen Kunst 2 A2 Gentofte-Vangede Idrætsforening
12. nov 2023
12:00
B. 1973, Herlev
HIK
712324
12-11 2023
12:25
AB
HIK
GVI. Nymosen Kunst 2 A1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
12. nov 2023
12:25
AB
HIK
712350
12-11 2023
12:25
GVI
GVI. Nymosen Kunst 2 A2 Gentofte-Vangede Idrætsforening
12. nov 2023
12:25
GVI
B. 1973, Herlev
712351
12-11 2023
12:50
GVI
HIK
GVI. Nymosen Kunst 2 A1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
12. nov 2023
12:50
GVI
HIK
712352
12-11 2023
12:50
AB
GVI. Nymosen Kunst 2 A2 Gentofte-Vangede Idrætsforening
12. nov 2023
12:50
AB
B. 1973, Herlev
712316
12-11 2023
14:00 B1903 Bane 1B-1 Boldklubben 1903
12. nov 2023
14:00
B 1903 2
Farum BK (2)
712317
12-11 2023
14:00 B1903 Bane 1B-2 Boldklubben 1903
12. nov 2023
14:00
Hareskov IF
FC Holte
712318
12-11 2023
14:25 B1903 Bane 1B-2 Boldklubben 1903
12. nov 2023
14:25
Farum BK (2)
FC Holte
712319
12-11 2023
14:25 B1903 Bane 1B-1 Boldklubben 1903
12. nov 2023
14:25
B 1903 2
Hareskov IF
712320
12-11 2023
14:50 B1903 Bane 1B-2 Boldklubben 1903
12. nov 2023
14:50
B 1903 2
FC Holte
712321
12-11 2023
14:50 B1903 Bane 1B-1 Boldklubben 1903
12. nov 2023
14:50
Farum BK (2)
Hareskov IF
712359
26-11 2023
10:00
GVI
B1903 Bane 1A-1 Boldklubben 1903
26. nov 2023
10:00
B 1903 2
GVI
712360
26-11 2023
10:00 B1903 Bane 1A-2 Boldklubben 1903
26. nov 2023
10:00
FC Rudersdal
Virum-Sorgenfri BK
712459
26-11 2023
10:00
AB
Birkevang Hareskov IF
26. nov 2023
10:00
AB
Skovshoved IF
712460
26-11 2023
10:00 Birkevang Hareskov IF
26. nov 2023
10:00
Farum BK (2)
Hareskov IF
712365
26-11 2023
10:00
HIK
HIK Hellerup Idræts Klub
26. nov 2023
10:00
B. 1973, Herlev
HIK
712366
26-11 2023
10:00
Værløse BK
!
NB: Værløse BK er taberdømt
HIK 1
Hellerup Idræts Klub
26. nov 2023
10:00
Værløse BK
FC Holte
712367
26-11 2023
10:25
HIK
HIK Hellerup Idræts Klub
26. nov 2023
10:25
HIK
FC Holte
712456
26-11 2023
10:25
Værløse BK
!
NB: Værløse BK er taberdømt
HIK 1
Hellerup Idræts Klub
26. nov 2023
10:25
B. 1973, Herlev
Værløse BK
712461
26-11 2023
10:25 Birkevang Hareskov IF
26. nov 2023
10:25
Skovshoved IF
Hareskov IF
712462
26-11 2023
10:25
AB
Birkevang Hareskov IF
26. nov 2023
10:25
AB
Farum BK (2)
712361
26-11 2023
10:25
GVI
B1903 Bane 1A-2 Boldklubben 1903
26. nov 2023
10:25
GVI
Virum-Sorgenfri BK
712362
26-11 2023
10:25 B1903 Bane 1A-1 Boldklubben 1903
26. nov 2023
10:25
B 1903 2
FC Rudersdal
712363
26-11 2023
10:50
GVI
B1903 Bane 1A-2 Boldklubben 1903
26. nov 2023
10:50
GVI
FC Rudersdal
712364
26-11 2023
10:50 B1903 Bane 1A-1 Boldklubben 1903
26. nov 2023
10:50
B 1903 2
Virum-Sorgenfri BK
712463
26-11 2023
10:50 Birkevang Hareskov IF
26. nov 2023
10:50
Skovshoved IF
Farum BK (2)
712464
26-11 2023
10:50
AB
Birkevang Hareskov IF
26. nov 2023
10:50
AB
Hareskov IF
712457
26-11 2023
10:50
HIK
Værløse BK
!
NB: Værløse BK er taberdømt
HIK 1
Hellerup Idræts Klub
26. nov 2023
10:50
HIK
Værløse BK
712458
26-11 2023
10:50 HIK Hellerup Idræts Klub
26. nov 2023
10:50
B. 1973, Herlev
FC Holte
712471
09-12 2023
10:00
AB
FC Rudersdal
!
NB: FC Rudersdal er taberdømt
Stavnsholt 1
Farum BK
09. dec 2023
10:00
AB
FC Rudersdal
712472
09-12 2023
10:00
Værløse BK
!
NB: Værløse BK er taberdømt
Stavnsholt 1
Farum BK
09. dec 2023
10:00
Farum BK (2)
Værløse BK
712473
09-12 2023
10:25
Værløse BK
!
NB: Værløse BK er taberdømt
Stavnsholt 1
Farum BK
09. dec 2023
10:25
FC Rudersdal
Værløse BK
712474
09-12 2023
10:25
AB
!
NB: AB er taberdømt
Stavnsholt 1
Farum BK
09. dec 2023
10:25
AB
Farum BK (2)
712475
09-12 2023
10:50
AB
Værløse BK
!
NB: Værløse BK er taberdømt
Stavnsholt 1
Farum BK
09. dec 2023
10:50
AB
Værløse BK
712476
09-12 2023
10:50
FC Rudersdal
!
NB: FC Rudersdal er taberdømt
Stavnsholt 1
Farum BK
09. dec 2023
10:50
FC Rudersdal
Farum BK (2)
712465
10-12 2023
10:00 HIK Hellerup Idræts Klub
10. dec 2023
10:00
B 1903 2
Hareskov IF
712466
10-12 2023
10:00
HIK
HIK Hellerup Idræts Klub
10. dec 2023
10:00
HIK
Virum-Sorgenfri BK
712467
10-12 2023
10:25 HIK Hellerup Idræts Klub
10. dec 2023
10:25
Hareskov IF
Virum-Sorgenfri BK
712468
10-12 2023
10:25
HIK
HIK Hellerup Idræts Klub
10. dec 2023
10:25
B 1903 2
HIK
712469
10-12 2023
10:50 HIK Hellerup Idræts Klub
10. dec 2023
10:50
B 1903 2
Virum-Sorgenfri BK
712470
10-12 2023
10:50
HIK
HIK Hellerup Idræts Klub
10. dec 2023
10:50
Hareskov IF
HIK
712477
10-12 2023
14:30
GVI
Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
10. dec 2023
14:30
GVI
B. 1973, Herlev
712478
10-12 2023
14:30 Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
10. dec 2023
14:30
Skovshoved IF
FC Holte
712479
10-12 2023
14:55 Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
10. dec 2023
14:55
B. 1973, Herlev
FC Holte
712480
10-12 2023
14:55
GVI
Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
10. dec 2023
14:55
GVI
Skovshoved IF
712481
10-12 2023
15:20
GVI
Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
10. dec 2023
15:20
GVI
FC Holte
712482
10-12 2023
15:20 Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
10. dec 2023
15:20
B. 1973, Herlev
Skovshoved IF
712513
27-01 2024
10:00
GVI
GVI. Nymosen Kunst 2 A1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
27. jan
10:00
GVI
FC Rudersdal
712514
27-01 2024
10:00
HIK
GVI. Nymosen Kunst 2 A2 Gentofte-Vangede Idrætsforening
27. jan
10:00
Hareskov IF
HIK
712515
27-01 2024
10:25
HIK
GVI. Nymosen Kunst 2 A1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
27. jan
10:25
FC Rudersdal
HIK
712516
27-01 2024
10:25
GVI
GVI. Nymosen Kunst 2 A2 Gentofte-Vangede Idrætsforening
27. jan
10:25
GVI
Hareskov IF
712517
27-01 2024
10:50
GVI
HIK
GVI. Nymosen Kunst 2 A1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
27. jan
10:50
GVI
HIK
712518
27-01 2024
10:50 GVI. Nymosen Kunst 2 A2 Gentofte-Vangede Idrætsforening
27. jan
10:50
FC Rudersdal
Hareskov IF
712519
28-01 2024
09:00 Værløse Stadion Kunstgræs Kunstgræs B-2 Værløse BK
28. jan
09:00
B 1903 2
B. 1973, Herlev
712520
28-01 2024
09:00 Værløse Stadion Kunstgræs Kunstgræs B-1 Værløse BK
28. jan
09:00
Skovshoved IF
Værløse BK
712521
28-01 2024
09:25 Værløse Stadion Kunstgræs Kunstgræs B-1 Værløse BK
28. jan
09:25
B. 1973, Herlev
Værløse BK
712522
28-01 2024
09:25 Værløse Stadion Kunstgræs Kunstgræs B-2 Værløse BK
28. jan
09:25
B 1903 2
Skovshoved IF
712523
28-01 2024
09:50 Værløse Stadion Kunstgræs Kunstgræs B-1 Værløse BK
28. jan
09:50
B 1903 2
Værløse BK
712524
28-01 2024
09:50 Værløse Stadion Kunstgræs Kunstgræs B-2 Værløse BK
28. jan
09:50
B. 1973, Herlev
Skovshoved IF
712507
28-01 2024
10:00
AB
Akademisk Boldklub, Kunstgræs AB
28. jan
10:00
AB
Farum BK (2)
712508
28-01 2024
10:00 Akademisk Boldklub, Kunstgræs AB
28. jan
10:00
Virum-Sorgenfri BK
FC Holte
712509
28-01 2024
10:25 Akademisk Boldklub, Kunstgræs AB
28. jan
10:25
Farum BK (2)
FC Holte
712510
28-01 2024
10:25
AB
Akademisk Boldklub, Kunstgræs AB
28. jan
10:25
AB
Virum-Sorgenfri BK
712511
28-01 2024
10:50
AB
Akademisk Boldklub, Kunstgræs AB
28. jan
10:50
AB
FC Holte
712512
28-01 2024
10:50 Akademisk Boldklub, Kunstgræs AB
28. jan
10:50
Farum BK (2)
Virum-Sorgenfri BK
712525
04-02 2024
10:00
GVI
Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
04. feb
10:00
GVI
Skovshoved IF
712526
04-02 2024
10:00
HIK
Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
04. feb
10:00
HIK
Værløse BK
712537
04-02 2024
10:00 Stavnsholt Farum BK
04. feb
10:00
FC Rudersdal
Farum BK (2)
712538
04-02 2024
10:00 Stavnsholt Farum BK
04. feb
10:00
Hareskov IF
FC Holte
712539
04-02 2024
10:25 Stavnsholt Farum BK
04. feb
10:25
Farum BK (2)
FC Holte
712540
04-02 2024
10:25 Stavnsholt Farum BK
04. feb
10:25
FC Rudersdal
Hareskov IF
712527
04-02 2024
10:25 Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
04. feb
10:25
Skovshoved IF
Værløse BK
712528
04-02 2024
10:25
GVI
HIK
Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
04. feb
10:25
GVI
HIK
712529
04-02 2024
10:50
GVI
Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
04. feb
10:50
GVI
Værløse BK
712530
04-02 2024
10:50
HIK
Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
04. feb
10:50
Skovshoved IF
HIK
712541
04-02 2024
10:50 Stavnsholt Farum BK
04. feb
10:50
FC Rudersdal
FC Holte
712542
04-02 2024
10:50 Stavnsholt Farum BK
04. feb
10:50
Farum BK (2)
Hareskov IF
712531
04-02 2024
11:45
AB
B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
04. feb
11:45
B 1903 2
AB
712532
04-02 2024
11:45 B1903 Bane 5B Boldklubben 1903
04. feb
11:45
B. 1973, Herlev
Virum-Sorgenfri BK
712533
04-02 2024
12:10
AB
B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
04. feb
12:10
AB
Virum-Sorgenfri BK
712534
04-02 2024
12:10 B1903 Bane 5B Boldklubben 1903
04. feb
12:10
B 1903 2
B. 1973, Herlev
712535
04-02 2024
12:35 B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
04. feb
12:35
B 1903 2
Virum-Sorgenfri BK
712536
04-02 2024
12:35
AB
B1903 Bane 5B Boldklubben 1903
04. feb
12:35
AB
B. 1973, Herlev
712543
03-03 2024
10:00 Rudegård Stadion FC Holte
03. mar
10:00
Hareskov IF
Værløse BK
712544
03-03 2024
10:00 Rudegård Stadion FC Holte
03. mar
10:00
Virum-Sorgenfri BK
FC Holte
712549
03-03 2024
10:00
GVI
GVI. Nymosen Kunst 2 A1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
03. mar
10:00
GVI
B. 1973, Herlev
712550
03-03 2024
10:00 GVI. Nymosen Kunst 2 A2 Gentofte-Vangede Idrætsforening
03. mar
10:00
FC Rudersdal
Farum BK (2)
712551
03-03 2024
10:25 GVI. Nymosen Kunst 2 A1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
03. mar
10:25
B. 1973, Herlev
Farum BK (2)
712552
03-03 2024
10:25
GVI
GVI. Nymosen Kunst 2 A2 Gentofte-Vangede Idrætsforening
03. mar
10:25
GVI
FC Rudersdal
712545
03-03 2024
10:25 Rudegård Stadion FC Holte
03. mar
10:25
Værløse BK
FC Holte
712546
03-03 2024
10:25 Rudegård Stadion FC Holte
03. mar
10:25
Hareskov IF
Virum-Sorgenfri BK
712547
03-03 2024
10:50 Rudegård Stadion FC Holte
03. mar
10:50
Hareskov IF
FC Holte
712548
03-03 2024
10:50 Rudegård Stadion FC Holte
03. mar
10:50
Værløse BK
Virum-Sorgenfri BK
712553
03-03 2024
10:50
GVI
GVI. Nymosen Kunst 2 A1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
03. mar
10:50
GVI
Farum BK (2)
712554
03-03 2024
10:50 GVI. Nymosen Kunst 2 A2 Gentofte-Vangede Idrætsforening
03. mar
10:50
B. 1973, Herlev
FC Rudersdal
712555
03-03 2024
11:45
AB
B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
03. mar
11:45
B 1903 2
AB
712556
03-03 2024
11:45
Skovshoved IF
!
NB: Skovshoved IF er taberdømt
HIK
B1903 1
Boldklubben 1903
03. mar
11:45
Skovshoved IF
HIK
712557
03-03 2024
12:10
AB
HIK
B1903 Bane 5B Boldklubben 1903
03. mar
12:10
AB
HIK
712558
03-03 2024
12:10
Skovshoved IF
!
NB: Skovshoved IF er taberdømt
B1903 1
Boldklubben 1903
03. mar
12:10
B 1903 2
Skovshoved IF
712559
03-03 2024
12:35
HIK
B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
03. mar
12:35
B 1903 2
HIK
712560
03-03 2024
12:35
AB
Skovshoved IF
!
NB: Skovshoved IF er taberdømt
B1903 1
Boldklubben 1903
03. mar
12:35
AB
Skovshoved IF
712567
23-03 2024
11:30
Farum BK (2)
!
NB: Farum BK (2) er taberdømt
HIK
HIK HIK kunst 2 A (8-mands)
Hellerup Idræts Klub
23. mar
11:30
Farum BK (2)
HIK
712568
23-03 2024
11:30 HIK HIK kunst 2 A (8-mands) Hellerup Idræts Klub
23. mar
11:30
Værløse BK
Virum-Sorgenfri BK
712569
23-03 2024
11:55
HIK
HIK HIK kunst 2 A (8-mands) Hellerup Idræts Klub
23. mar
11:55
HIK
Virum-Sorgenfri BK
712570
23-03 2024
11:55
Farum BK (2)
!
NB: Farum BK (2) er taberdømt
HIK HIK kunst 2 A (8-mands)
Hellerup Idræts Klub
23. mar
11:55
Farum BK (2)
Værløse BK
712571
23-03 2024
12:20
Farum BK (2)
!
NB: Farum BK (2) er taberdømt
HIK HIK kunst 2 A (8-mands)
Hellerup Idræts Klub
23. mar
12:20
Farum BK (2)
Virum-Sorgenfri BK
712572
23-03 2024
12:20
HIK
HIK HIK kunst 2 A (8-mands) Hellerup Idræts Klub
23. mar
12:20
HIK
Værløse BK
712561
24-03 2024
14:45
GVI
B1903 Bane 5B Boldklubben 1903
24. mar
14:45
B 1903 2
GVI
712562
24-03 2024
14:45 B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
24. mar
14:45
Skovshoved IF
FC Holte
712573
24-03 2024
15:00
AB
Elverroad Kunstgræs B. 1973, Herlev
24. mar
15:00
AB
B. 1973, Herlev
712574
24-03 2024
15:00 Elverroad Kunstgræs B. 1973, Herlev
24. mar
15:00
FC Rudersdal
Hareskov IF
712563
24-03 2024
15:10
GVI
B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
24. mar
15:10
GVI
FC Holte
712564
24-03 2024
15:10 B1903 Bane 5B Boldklubben 1903
24. mar
15:10
B 1903 2
Skovshoved IF
712575
24-03 2024
15:25 Elverroad Kunstgræs B. 1973, Herlev
24. mar
15:25
B. 1973, Herlev
Hareskov IF
712576
24-03 2024
15:25
AB
Elverroad Kunstgræs B. 1973, Herlev
24. mar
15:25
AB
FC Rudersdal
712565
24-03 2024
15:35 B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
24. mar
15:35
B 1903 2
FC Holte
712566
24-03 2024
15:35
GVI
B1903 Bane 5B Boldklubben 1903
24. mar
15:35
GVI
Skovshoved IF
712577
24-03 2024
15:50
AB
Elverroad Kunstgræs B. 1973, Herlev
24. mar
15:50
AB
Hareskov IF
712578
24-03 2024
15:50 Elverroad Kunstgræs B. 1973, Herlev
24. mar
15:50
B. 1973, Herlev
FC Rudersdal
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind