MENU

VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Bjæverskov Stadion Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang) Halvejen 14 4632 Bjæverskov
348375 Kl. 10:00 IF Frem Bjæverskov Herfølge BK 2 Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
348376 Kl. 10:00 Køge BK 3 Herlufsholm GF 2 Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
348377 Kl. 10:25 Herfølge BK 2 Herlufsholm GF 2 Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
348471 Kl. 10:25 IF Frem Bjæverskov Køge BK 3 Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
348594 Kl. 10:50 Herfølge BK 2 Køge BK 3 Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
348596 Kl. 10:50 IF Frem Bjæverskov Herlufsholm GF 2 Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-7 (Kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
348352 Kl. 12:00 Greve Fodbold 4 FK Sydsjælland 05 Bane 8-7 (Kunstgræs)
348354 Kl. 12:00 Hårlev BK Solrød FC 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
348355 Kl. 12:25 FK Sydsjælland 05 Solrød FC 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
348356 Kl. 12:25 Greve Fodbold 4 Hårlev BK Bane 8-7 (Kunstgræs)
348357 Kl. 12:50 FK Sydsjælland 05 Hårlev BK Bane 8-7 (Kunstgræs)
348359 Kl. 12:50 Greve Fodbold 4 Solrød FC 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Capelli Sport Stadion Vordingborgvej 124 4681 Herfølge
348602 Kl. 10:00 Greve Fodbold 4 Herfølge BK 2
348607 Kl. 10:00 Hårlev BK Køge BK 3
348618 Kl. 10:25 Herfølge BK 2 Hårlev BK
348620 Kl. 10:25 Greve Fodbold 4 Køge BK 3
348621 Kl. 10:50 Herfølge BK 2 Køge BK 3
348625 Kl. 10:50 Greve Fodbold 4 Hårlev BK
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Fladsåhallen 1 Mogenstrup Parkvej 10A 4700 Næstved
348631 Kl. 10:00 IF Frem Bjæverskov FK Sydsjælland 05 1
348675 Kl. 10:00 Solrød FC 2 Herlufsholm GF 2 1
348676 Kl. 10:25 FK Sydsjælland 05 Solrød FC 2 1
348677 Kl. 10:25 IF Frem Bjæverskov Herlufsholm GF 2 1
348928 Kl. 10:50 FK Sydsjælland 05 Herlufsholm GF 2 1
348953 Kl. 10:50 IF Frem Bjæverskov Solrød FC 2 1
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Bjæverskov Stadion Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang) Halvejen 14 4632 Bjæverskov
349028 Kl. 10:00 IF Frem Bjæverskov Herfølge BK 2 Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
350301 Kl. 10:00 Greve Fodbold 4 Solrød FC 2 Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
350302 Kl. 10:25 Greve Fodbold 4 Herfølge BK 2 Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
350465 Kl. 10:25 IF Frem Bjæverskov Solrød FC 2 Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
350492 Kl. 10:50 Herfølge BK 2 Solrød FC 2 Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
350550 Kl. 10:50 Greve Fodbold 4 IF Frem Bjæverskov Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Capelli Sport Stadium mod hallen-A Ved Stadion 6 4600 Køge
348954 Kl. 10:00 FK Sydsjælland 05 Køge BK 3 Capelli Sport Stadium mod hallen-A
348955 Kl. 10:00 Hårlev BK Herlufsholm GF 2 Capelli Sport Stadium mod hallen-B
348956 Kl. 10:25 FK Sydsjælland 05 Herlufsholm GF 2 Capelli Sport Stadium mod hallen-A
348957 Kl. 10:25 Hårlev BK Køge BK 3 Capelli Sport Stadium mod hallen-B
348998 Kl. 10:50 FK Sydsjælland 05
!
NB: FK Sydsjælland 05 er taberdømt
Hårlev BK Capelli Sport Stadium mod hallen-A
349027 Kl. 10:50 Køge BK 3 Herlufsholm GF 2 Capelli Sport Stadium mod hallen-B
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-6 (kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
352208 Kl. 10:20 Greve Fodbold 4 IF Frem Bjæverskov Bane 8-6 (kunstgræs)
352209 Kl. 10:20 FK Sydsjælland 05 Køge BK 3 Bane 8-6 (kunstgræs)
352210 Kl. 10:45 IF Frem Bjæverskov Køge BK 3 Bane 8-6 (kunstgræs)
352222 Kl. 10:45 Greve Fodbold 4 FK Sydsjælland 05 Bane 8-6 (kunstgræs)
352387 Kl. 11:10 IF Frem Bjæverskov FK Sydsjælland 05 Bane 8-6 (kunstgræs)
352388 Kl. 11:10 Greve Fodbold 4 Køge BK 3 Bane 8-6 (kunstgræs)
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Strøbyhallen Kunstgræs 1 Lendrumvej 3 4671 Strøby
350557 Kl. 10:00 Herfølge BK 2 Solrød FC 2 1
351019 Kl. 10:00 Hårlev BK Herlufsholm GF 2 1
351321 Kl. 10:25 Herfølge BK 2 Herlufsholm GF 2 1
352196 Kl. 10:25 Hårlev BK Solrød FC 2 1
352197 Kl. 10:50 Herfølge BK 2 Hårlev BK 1
352198 Kl. 10:50 Solrød FC 2 Herlufsholm GF 2 1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Capelli Sport Stadion Vordingborgvej 124 4681 Herfølge
353555 Kl. 10:00 Greve Fodbold 4 Herfølge BK 2
353759 Kl. 10:00 FK Sydsjælland 05 Herlufsholm GF 2
354835 Kl. 10:25 Herfølge BK 2 Herlufsholm GF 2
354901 Kl. 10:25 Greve Fodbold 4 FK Sydsjælland 05
355315 Kl. 10:50 FK Sydsjælland 05 Herfølge BK 2
355316 Kl. 10:50 Greve Fodbold 4 Herlufsholm GF 2
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Solrød Idrætscenter Kunst 17 (5M) Tingsryds Alle 27 2680 Solrød Strand
352445 Kl. 11:30 IF Frem Bjæverskov Hårlev BK Kunst 17 (5M)
352851 Kl. 11:30 Solrød FC 2 Køge BK 3 Kunst 15 (5M)
352867 Kl. 11:55 Hårlev BK Køge BK 3 Kunst 17 (5M)
352959 Kl. 11:55 IF Frem Bjæverskov Solrød FC 2 Kunst 15 (5M)
353535 Kl. 12:20 Hårlev BK Solrød FC 2 Kunst 15 (5M)
353554 Kl. 12:20 IF Frem Bjæverskov Køge BK 3 Kunst 17 (5M)
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Greve Idræts Center Kunstgræs Bane 8-7 (Kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
355317 Kl. 09:00 Greve Fodbold 4 IF Frem Bjæverskov
!
NB: IF Frem Bjæverskov er taberdømt
Bane 8-7 (Kunstgræs)
355318 Kl. 09:00 Hårlev BK Herlufsholm GF 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
355773 Kl. 09:25 IF Frem Bjæverskov
!
NB: IF Frem Bjæverskov er taberdømt
Herlufsholm GF 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
355774 Kl. 09:25 Greve Fodbold 4 Hårlev BK Bane 8-7 (Kunstgræs)
355778 Kl. 09:50 IF Frem Bjæverskov
!
NB: IF Frem Bjæverskov er taberdømt
Hårlev BK Bane 8-7 (Kunstgræs)
355780 Kl. 09:50 Greve Fodbold 4 Herlufsholm GF 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Capelli Sport Stadium mod hallen-A Ved Stadion 6 4600 Køge
356536 Kl. 10:00 FK Sydsjælland 05 Herfølge BK 2
!
NB: Herfølge BK 2 er taberdømt
Capelli Sport Stadium mod hallen-A
356567 Kl. 10:00 Solrød FC 2 Køge BK 3 Capelli Sport Stadium mod hallen-B
356670 Kl. 10:25 Herfølge BK 2
!
NB: Herfølge BK 2 er taberdømt
Køge BK 3 Capelli Sport Stadium mod hallen-A
356671 Kl. 10:25 FK Sydsjælland 05 Solrød FC 2 Capelli Sport Stadium mod hallen-B
363058 Kl. 10:50 Herfølge BK 2
!
NB: Herfølge BK 2 er taberdømt
Solrød FC 2 Capelli Sport Stadium mod hallen-A
363798 Kl. 10:50 FK Sydsjælland 05 Køge BK 3 Capelli Sport Stadium mod hallen-B
Arrangør:
lørdag den. 26-03 2022
Spillested:
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) 1 Herlufsholm Alle 233 4700 Næstved
364785 Kl. 10:00 Greve Fodbold 4
!
NB: Greve Fodbold 4 er taberdømt
Køge BK 3 1
364831 Kl. 10:00 Solrød FC 2 Herlufsholm GF 2 1
364832 Kl. 10:25 Køge BK 3 Herlufsholm GF 2 1
365298 Kl. 10:25 Greve Fodbold 4
!
NB: Greve Fodbold 4 er taberdømt
Solrød FC 2 1
367021 Kl. 10:50 Solrød FC 2 Køge BK 3 1
367022 Kl. 10:50 Greve Fodbold 4
!
NB: Greve Fodbold 4 er taberdømt
Herlufsholm GF 2 1
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Bjæverskov Stadion Halvejen 14 4632 Bjæverskov
363799 Kl. 10:00 IF Frem Bjæverskov Herfølge BK 2
363800 Kl. 10:00 FK Sydsjælland 05 Hårlev BK
364232 Kl. 10:25 FK Sydsjælland 05 Herfølge BK 2
364233 Kl. 10:25 IF Frem Bjæverskov Hårlev BK
364234 Kl. 10:50 Herfølge BK 2 Hårlev BK
364784 Kl. 10:50 IF Frem Bjæverskov FK Sydsjælland 05
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind