8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
361305
14-04 2024
11:00 Gadehaveskolen kunstgræs
4
-
3
14. apr
11:00
Taastrup Idrætsforening
4
Herlev IF
3
361308
on17-04 2024
18:45 Hundested Stadion
0
-
5
17. apr
18:45
Hundested IK
0
Fløng-Hedehusene Fodbold
5
361306
on17-04 2024
19:00
LSF
Oversidder
Smørum Idrætscenter
17. apr
19:00
LSF
Oversidder
361307
20-04 2024
11:30 Måløv Idrætspark
5
-
2
20. apr
11:30
Måløv BK
5
Ishøj IF
2
361304
ma22-04 2024
18:00 Gryden kunstgræs
4
-
1
22. apr
18:00
Slagslunde-Ganløse IF
4
Himmelev-Veddelev BK
1
364296
on24-04 2024
19:00
Oversidder
24. apr
19:00
Oversidder
Taastrup Idrætsforening
364298
to25-04 2024
18:00
LSF
Hedehusene Idrætspark
2
-
1
25. apr
18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
2
LSF
1
361310
27-04 2024
11:30 Ishøj Idrætscenter
4
-
1
27. apr
11:30
Ishøj IF
4
Hundested IK
1
364293
28-04 2024
11:15 Herlev IF Engen
4
-
2
28. apr
11:15
Herlev IF
4
Slagslunde-Ganløse IF
2
364289
28-04 2024
15:50 Himmelev Idrætspark
0
-
7
28. apr
15:50
Himmelev-Veddelev BK
0
Måløv BK
7
364323
to02-05 2024
19:00
LSF
Hundested Stadion
4
-
2
02. maj
19:00
Hundested IK
4
LSF
2
364301
04-05 2024
10:00
Oversidder
Gryden
04. maj
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
Oversidder
364302
04-05 2024
10:30 Gadehaveskolen kunstgræs
7
-
1
04. maj
10:30
Taastrup Idrætsforening
7
Fløng-Hedehusene Fodbold
1
364300
04-05 2024
11:30 Ishøj Idrætscenter
UMH
04. maj
11:30
Ishøj IF
Himmelev-Veddelev BK
UMH
364322
04-05 2024
11:45 Måløv Idrætspark
4
-
2
04. maj
11:45
Måløv BK
4
Herlev IF
2
364325
ti07-05 2024
18:45 Himmelev Idrætspark
3
-
1
07. maj
18:45
Himmelev-Veddelev BK
3
Hundested IK
1
364328
on08-05 2024
18:00
Oversidder
08. maj
18:00
Oversidder
Måløv BK
364327
on08-05 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
4
-
2
08. maj
19:00
LSF
4
Taastrup Idrætsforening
2
364329
to09-05 2024
12:00 Hedehusene Idrætspark
3
-
4
09. maj
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
3
Slagslunde-Ganløse IF
4
364326
12-05 2024
11:15 Herlev IF Engen
7
-
1
12. maj
11:15
Herlev IF
7
Ishøj IF
1
364331
ma13-05 2024
17:00
LSF
Gryden
7
-
1
13. maj
17:00
Slagslunde-Ganløse IF
7
LSF
1
364334
ti14-05 2024
19:00 Hundested Stadion
0
-
8
14. maj
19:00
Hundested IK
0
Taastrup Idrætsforening
8
364330
on15-05 2024
19:00
Oversidder
Ishøj Idrætscenter
15. maj
19:00
Ishøj IF
Oversidder
364332
fr17-05 2024
17:00 Himmelev Idrætspark
4
-
2
17. maj
17:00
Himmelev-Veddelev BK
4
Herlev IF
2
364333
18-05 2024
13:00 Måløv Idrætspark
2
-
2
18. maj
13:00
Måløv BK
2
Fløng-Hedehusene Fodbold
2
364338
on22-05 2024
17:30
Oversidder
22. maj
17:30
Oversidder
Himmelev-Veddelev BK
364336
on22-05 2024
18:00 Herlev IF Engen
UHT
22. maj
18:00
Herlev IF
Hundested IK
UHT
364337
on22-05 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
HHT
22. maj
19:00
LSF
Måløv BK
HHT
364339
to23-05 2024
18:00 Hedehusene Idrætspark
UHT
23. maj
18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Ishøj IF
UHT
364335
26-05 2024
10:30 Gadehaveskolen kunstgræs
4
-
1
26. maj
10:30
Taastrup Idrætsforening
4
Slagslunde-Ganløse IF
1
364342
26-05 2024
11:15
Oversidder
Herlev IF Engen
26. maj
11:15
Herlev IF
Oversidder
364344
ma27-05 2024
19:00 Hundested Stadion
5
-
1
27. maj
19:00
Hundested IK
5
Slagslunde-Ganløse IF
1
364341
01-06 2024
09:00 Himmelev Idrætspark
1
-
0
01. jun
09:00
Himmelev-Veddelev BK
1
Fløng-Hedehusene Fodbold
0
364343
01-06 2024
13:00 Måløv Idrætspark
5
-
7
01. jun
13:00
Måløv BK
5
Taastrup Idrætsforening
7
364340
02-06 2024
10:00
LSF
Ishøj Idrætscenter
3
-
5
02. jun
10:00
Ishøj IF
3
LSF
5
364345
ma03-06 2024
18:00 Gryden
0
-
10
03. jun
18:00
Slagslunde-Ganløse IF
0
Måløv BK
10
364346
on05-06 2024
18:30 Gadehaveskolen kunstgræs
5
-
4
05. jun
18:30
Taastrup Idrætsforening
5
Ishøj IF
4
364347
on05-06 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
1
-
1
05. jun
19:00
LSF
1
Himmelev-Veddelev BK
1
364348
on05-06 2024
19:00
Oversidder
Hundested Stadion
05. jun
19:00
Hundested IK
Oversidder
364349
08-06 2024
10:40 Hedehusene Idrætspark
UMH
08. jun
10:40
Fløng-Hedehusene Fodbold
Herlev IF
UMH
364350
09-06 2024
11:30 Ishøj Idrætscenter
1
-
1
09. jun
11:30
Ishøj IF
1
Slagslunde-Ganløse IF
1
364352
ti11-06 2024
18:30
LSF
Herlev IF Engen
2
-
2
11. jun
18:30
Herlev IF
2
LSF
2
364353
on12-06 2024
18:00 Måløv Idrætspark
UHT
12. jun
18:00
Måløv BK
Hundested IK
UHT
364354
on12-06 2024
19:00
Oversidder
12. jun
19:00
Oversidder
Fløng-Hedehusene Fodbold
364351
on12-06 2024
19:00 Himmelev Idrætspark
1
-
7
12. jun
19:00
Himmelev-Veddelev BK
1
Taastrup Idrætsforening
7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Borup.

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 10.30 i Borup
kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er

Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 13.00 i Borup.
kamp 3: Finale Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
kamp 4: 3-4 plads Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind