U13 Piger (2011) 8:8 - efterår 2023, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
567876
19-08 2023
10:30 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
9
-
2
19. aug 2023
10:30
Vindinge BK
9
Aarslev BK
2
567877
19-08 2023
15:00 Thurø Stadion
UHT
19. aug 2023
15:00
Thurø BK af 1920
Verninge IF
UHT
567874
20-08 2023
Oversidder
Carl Nielsen Hallen
20. aug 2023
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Oversidder
567875
20-08 2023
10:00 3F Gillested Park
4
-
2
20. aug 2023
10:00
B 1909
4
Dalum IF
2
567878
ti22-08 2023
17:30
KUU
Home Tarup Park
0
-
3
22. aug 2023
17:30
Tarup/Paarup IF (2)
0
KUU
3
568147
27-08 2023
Oversidder
KUU
27. aug 2023
Oversidder
KUU
567957
27-08 2023
10:00 Rema 1000 Park - Dalum
7
-
4
27. aug 2023
10:00
Dalum IF
7
Vindinge BK
4
567880
ma28-08 2023
17:30 Verninge Stadion
2
-
6
28. aug 2023
17:30
Verninge IF
2
Tarup/Paarup IF (2)
6
568257
on30-08 2023
17:00
KUU
Kok & Vin Park (Ubberud)
6
-
1
30. aug 2023
17:00
KUU
6
Verninge IF
1
568254
02-09 2023
10:00 Thurø Stadion
1
-
5
02. sep 2023
10:00
Thurø BK af 1920
1
Dalum IF
5
568256
02-09 2023
10:00 Home Tarup Park
4
-
3
02. sep 2023
10:00
Tarup/Paarup IF (2)
4
Aarslev BK
3
568253
02-09 2023
11:45 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
4
-
3
02. sep 2023
11:45
Vindinge BK
4
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
3
568242
03-09 2023
Oversidder
3F Gillested Park
03. sep 2023
B 1909
Oversidder
568798
10-09 2023
Oversidder
10. sep 2023
Oversidder
Verninge IF
568747
10-09 2023
10:00 3F Gillested Park
5
-
3
10. sep 2023
10:00
B 1909
5
Vindinge BK
3
568789
10-09 2023
10:00 Rema 1000 Park - Dalum
2
-
3
10. sep 2023
10:00
Dalum IF
2
Tarup/Paarup IF (2)
3
568788
10-09 2023
10:30
KUU
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
1
-
2
10. sep 2023
10:30
Aarslev BK
1
KUU
2
568746
10-09 2023
13:00 Carl Nielsen Hallen
3
-
3
10. sep 2023
13:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
3
Thurø BK af 1920
3
568955
ma11-09 2023
17:30 Verninge Stadion
5
-
4
11. sep 2023
17:30
Verninge IF
5
Aarslev BK
4
568860
ti12-09 2023
17:30
Oversidder
Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
12. sep 2023
17:30
Vindinge BK
Oversidder
568954
on13-09 2023
17:00
KUU
Kok & Vin Park (Ubberud)
8
-
1
13. sep 2023
17:00
KUU
8
Dalum IF
1
567879
on13-09 2023
18:00 Carl Nielsen Hallen
1
-
6
13. sep 2023
18:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
1
B 1909
6
568952
16-09 2023
10:00 Thurø Stadion
0
-
4
16. sep 2023
10:00
Thurø BK af 1920
0
B 1909
4
568953
16-09 2023
10:00 Home Tarup Park
7
-
0
16. sep 2023
10:00
Tarup/Paarup IF (2)
7
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
0
568957
ma18-09 2023
18:15
KUU
Carl Nielsen Hallen
0
-
2
18. sep 2023
18:15
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
0
KUU
2
569040
on20-09 2023
17:00 Rema 1000 Park - Dalum
4
-
1
20. sep 2023
17:00
Dalum IF
4
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
1
568962
24-09 2023
Oversidder
24. sep 2023
Oversidder
Aarslev BK
568959
24-09 2023
10:00 3F Gillested Park
5
-
1
24. sep 2023
10:00
B 1909
5
Tarup/Paarup IF (2)
1
568961
24-09 2023
11:15 Rema 1000 Park - Dalum
5
-
0
24. sep 2023
11:15
Dalum IF
5
Verninge IF
0
567881
ma25-09 2023
17:30 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
8
-
2
25. sep 2023
17:30
Aarslev BK
8
Thurø BK af 1920
2
568960
ti26-09 2023
17:30 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
7
-
0
26. sep 2023
17:30
Vindinge BK
7
Thurø BK af 1920
0
568966
on27-09 2023
17:00
KUU
Kok & Vin Park (Ubberud)
0
-
4
27. sep 2023
17:00
KUU
0
B 1909
4
568968
30-09 2023
10:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
0
-
4
30. sep 2023
10:00
Aarslev BK
0
Dalum IF
4
568965
30-09 2023
11:00 Home Tarup Park
3
-
1
30. sep 2023
11:00
Tarup/Paarup IF (2)
3
Vindinge BK
1
568964
01-10 2023
Oversidder
Thurø Stadion
01. okt 2023
Thurø BK af 1920
Oversidder
568967
ma02-10 2023
17:30 Verninge Stadion
2
-
3
02. okt 2023
17:30
Verninge IF
2
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
3
568971
07-10 2023
11:45
KUU
Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
2
-
2
07. okt 2023
11:45
Vindinge BK
2
KUU
2
568981
07-10 2023
15:00 Thurø Stadion
0
-
5
07. okt 2023
15:00
Thurø BK af 1920
0
Tarup/Paarup IF (2)
5
569030
08-10 2023
Oversidder
08. okt 2023
Oversidder
Dalum IF
568970
08-10 2023
11:00 3F Gillested Park
UHT
08. okt 2023
11:00
B 1909
Verninge IF
UHT
568969
on11-10 2023
17:30 Carl Nielsen Hallen
2
-
6
11. okt 2023
17:30
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
2
Aarslev BK
6
569038
on11-10 2023
17:30 Verninge Stadion
0
-
3
11. okt 2023
17:30
Verninge IF
0
Vindinge BK
3
569033
14-10 2023
11:00
KUU
Kok & Vin Park (Ubberud)
5
-
0
14. okt 2023
11:00
KUU
5
Thurø BK af 1920
0
569031
15-10 2023
Oversidder
Home Tarup Park
15. okt 2023
Tarup/Paarup IF (2)
Oversidder
569039
15-10 2023
11:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
UHT
15. okt 2023
11:00
Aarslev BK
B 1909
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

170823: Kerteminde trukket

230823: Nr. Lyndelse indsat

Log ind