MENU

VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5, Pulje 4 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 13-11 2021
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
952733 Kl. 11:15 Brøndbyernes IF Taastrup FC 2 1
952734 Kl. 11:15 Rosenhøj BK 1 KB 4 1
952735 Kl. 11:40 Taastrup FC 2 KB 4 1
952736 Kl. 11:40 Brøndbyernes IF Rosenhøj BK 1 1
952737 Kl. 12:05 Brøndbyernes IF KB 4 1
952738 Kl. 12:05 Taastrup FC 2 Rosenhøj BK 1 1
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Hedehusene idrætspark Kunstgræs Stenbuen 34 2640 Hedehusene
952739 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 BK Friheden
952740 Kl. 10:00 Herstedøster IC 1 BK Rødovre
952741 Kl. 10:25 BK Friheden BK Rødovre
952742 Kl. 10:25 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Herstedøster IC 1
952743 Kl. 10:50 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 BK Rødovre
952744 Kl. 10:50 BK Friheden Herstedøster IC 1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
952745 Kl. 10:00 AB Tårnby Kastrup BK 2
952746 Kl. 10:00 Dragør BK 1 Tårnby FF 1 Kunst 2
952747 Kl. 10:25 Kastrup BK 2 Tårnby FF 1 Kunst 2
952748 Kl. 10:25 AB Tårnby Dragør BK 1
952749 Kl. 10:50 AB Tårnby Tårnby FF 1 Kunst 2
952750 Kl. 10:50 Kastrup BK 2 Dragør BK 1 1
Arrangør:
lørdag den. 27-11 2021
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
952763 Kl. 09:30 BK Friheden AB Tårnby 1
952764 Kl. 09:30 Taastrup FC 2 Rosenhøj BK 1 1
952765 Kl. 09:55 AB Tårnby Rosenhøj BK 1 1
952766 Kl. 09:55 BK Friheden Taastrup FC 2 1
952767 Kl. 10:20 AB Tårnby Taastrup FC 2 1
952804 Kl. 10:20 BK Friheden Rosenhøj BK 1 1
lørdag den. 27-11 2021
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst 1 Elstedvej 40 2610 Rødovre
952757 Kl. 10:00 Herstedøster IC 1 BK Rødovre 1
952758 Kl. 10:00 Dragør BK 1 KB 4 1
952759 Kl. 10:25 BK Rødovre KB 4 1
952760 Kl. 10:25 Herstedøster IC 1 Dragør BK 1 1
952761 Kl. 10:50 BK Rødovre Dragør BK 1 1
952762 Kl. 10:50 Herstedøster IC 1 KB 4 1
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Kastrup IA ved Diget 1 Ved Diget 21 2770 Kastrup
952751 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF Fløng-Hedehusene Fodbold 1 1
952752 Kl. 10:00 Kastrup BK 2 Tårnby FF 1 1
952753 Kl. 10:25 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Tårnby FF 1 1
952754 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF Kastrup BK 2 1
952755 Kl. 10:50 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Kastrup BK 2 1
952756 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF Tårnby FF 1 1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
952811 Kl. 10:00 BK Friheden Kastrup BK 2
952812 Kl. 10:00 Taastrup FC 2 Dragør BK 1
952813 Kl. 10:25 Kastrup BK 2 Dragør BK 1
952814 Kl. 10:25 BK Friheden Taastrup FC 2
952815 Kl. 10:50 BK Friheden Dragør BK 1
952816 Kl. 10:50 Kastrup BK 2 Taastrup FC 2
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
952817 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Herstedøster IC 1
952818 Kl. 10:00 AB Tårnby KB 4 Kunst 6
952819 Kl. 10:25 Herstedøster IC 1 KB 4
952820 Kl. 10:25 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 AB Tårnby
952821 Kl. 10:50 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 KB 4
952822 Kl. 10:50 Herstedøster IC 1 AB Tårnby
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
952806 Kl. 10:00 BK Rødovre Tårnby FF 1
952808 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF BK Rødovre
952809 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF Tårnby FF 1
952805 Kl. 11:00 Brøndbyernes IF Rosenhøj BK 1 1
952807 Kl. 11:25 Rosenhøj BK 1 Tårnby FF 1 1
952810 Kl. 11:50 Rosenhøj BK 1 BK Rødovre 1
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs 1 Skallerne 14 2620 Albertslund
952835 Kl. 09:00 Brøndbyernes IF Herstedøster IC 1 1
ANN

Kampen annulleret

952836 Kl. 09:00 AB Tårnby Dragør BK 1 1
ANN

Kampen annulleret

952837 Kl. 09:25 Herstedøster IC 1 Dragør BK 1 1
ANN

Kampen annulleret

952838 Kl. 09:25 Brøndbyernes IF AB Tårnby 1
ANN

Kampen annulleret

952839 Kl. 09:50 Brøndbyernes IF Dragør BK 1 1
ANN

Kampen annulleret

952882 Kl. 09:50 Herstedøster IC 1 AB Tårnby 1
ANN

Kampen annulleret

Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Diget 1 Ved Diget 21 2770 Kastrup
952829 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
!
NB: Fløng-Hedehusene Fodbold 1 er taberdømt
Kastrup BK 2 1
952830 Kl. 10:00 Rosenhøj BK 1 BK Rødovre 1
952831 Kl. 10:25 Kastrup BK 2 BK Rødovre 1
952832 Kl. 10:25 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
!
NB: Fløng-Hedehusene Fodbold 1 er taberdømt
Rosenhøj BK 1 1
952833 Kl. 10:50 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
!
NB: Fløng-Hedehusene Fodbold 1 er taberdømt
BK Rødovre 1
952834 Kl. 10:50 Kastrup BK 2 Rosenhøj BK 1 1
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs Sydskellet 1 2630 Taastrup
952823 Kl. 10:00 BK Friheden Taastrup FC 2
952824 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 KB 4
952825 Kl. 10:25 Taastrup FC 2 KB 4
952826 Kl. 10:25 BK Friheden Tårnby FF 1
952827 Kl. 10:50 BK Friheden KB 4
952828 Kl. 10:50 Taastrup FC 2 Tårnby FF 1
lørdag den. 05-02 2022
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst 1 Elstedvej 40 2610 Rødovre
952883 Kl. 13:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 AB Tårnby 1
952884 Kl. 13:00 BK Rødovre Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
1
952885 Kl. 13:25 AB Tårnby Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
1
952886 Kl. 13:25 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 BK Rødovre
952887 Kl. 13:50 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
1
952888 Kl. 13:50 AB Tårnby BK Rødovre
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
952895 Kl. 11:00 Kastrup BK 2 Taastrup FC 2
!
NB: Taastrup FC 2 er taberdømt
1
952896 Kl. 11:00 Rosenhøj BK 1
!
NB: Rosenhøj BK 1 er taberdømt
KB 4 1
952897 Kl. 11:25 Taastrup FC 2
!
NB: Taastrup FC 2 er taberdømt
KB 4 1
952898 Kl. 11:25 Kastrup BK 2 Rosenhøj BK 1
!
NB: Rosenhøj BK 1 er taberdømt
1
952899 Kl. 11:50 Kastrup BK 2 KB 4
952900 Kl. 11:50 Taastrup FC 2
!
NB: Taastrup FC 2 er taberdømt
Rosenhøj BK 1 1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
952889 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF BK Friheden
952890 Kl. 10:00 Herstedøster IC 1 Tårnby FF 1
952891 Kl. 10:25 BK Friheden Tårnby FF 1
952892 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF Herstedøster IC 1
952893 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF Tårnby FF 1
952894 Kl. 10:50 BK Friheden Herstedøster IC 1
Arrangør:
lørdag den. 05-03 2022
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
952913 Kl. 08:30 Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
BK Friheden 1
952914 Kl. 08:30 AB Tårnby BK Rødovre
952915 Kl. 08:55 BK Friheden BK Rødovre
952916 Kl. 08:55 Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
AB Tårnby 1
952917 Kl. 09:20 Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
BK Rødovre 1
952918 Kl. 09:20 BK Friheden AB Tårnby
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
952901 Kl. 12:00 Rosenhøj BK 1 Dragør BK 1
952902 Kl. 12:00 Tårnby FF 1 KB 4 Kunst 10
952903 Kl. 12:25 Dragør BK 1 KB 4
952904 Kl. 12:25 Rosenhøj BK 1 Tårnby FF 1
952905 Kl. 12:50 Rosenhøj BK 1 KB 4
952906 Kl. 12:50 Dragør BK 1 Tårnby FF 1
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs Sydskellet 1 2630 Taastrup
952907 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Herstedøster IC 1
952908 Kl. 10:00 Kastrup BK 2 Taastrup FC 2
952909 Kl. 10:25 Herstedøster IC 1 Taastrup FC 2
952910 Kl. 10:25 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Kastrup BK 2
952911 Kl. 10:50 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Taastrup FC 2
952912 Kl. 10:50 Herstedøster IC 1 Kastrup BK 2
Arrangør:
lørdag den. 26-03 2022
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs 1 Skallerne 14 2620 Albertslund
952931 Kl. 08:30 BK Friheden Herstedøster IC 1 1
952932 Kl. 08:30 Kastrup BK 2 Rosenhøj BK 1 1
952933 Kl. 08:55 Herstedøster IC 1 Rosenhøj BK 1 1
952934 Kl. 08:55 BK Friheden Kastrup BK 2 1
952935 Kl. 09:20 BK Friheden Rosenhøj BK 1 1
952936 Kl. 09:20 Herstedøster IC 1 Kastrup BK 2 1
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Hedehusene idrætspark Kunstgræs Stenbuen 34 2640 Hedehusene
952919 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF Fløng-Hedehusene Fodbold 1
952920 Kl. 10:00 AB Tårnby KB 4
952921 Kl. 10:25 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 KB 4
952922 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF AB Tårnby
952923 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF KB 4
952924 Kl. 10:50 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 AB Tårnby
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Dragør Bk 1 Halvejen 5 2791 Dragør
952925 Kl. 10:00 Taastrup FC 2 BK Rødovre
!
NB: BK Rødovre er taberdømt
1
952926 Kl. 10:00 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
Tårnby FF 1 1
952927 Kl. 10:25 BK Rødovre
!
NB: BK Rødovre er taberdømt
Tårnby FF 1 1
952928 Kl. 10:25 Taastrup FC 2 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
1
952929 Kl. 10:50 Taastrup FC 2 Tårnby FF 1
952930 Kl. 10:50 BK Rødovre
!
NB: BK Rødovre er taberdømt
Dragør BK 1 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind