VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5, Pulje 4 (2021)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 13-11 2021
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
952733 11:15 Brøndbyernes IF Taastrup FC 2 1
11:15
Brøndbyernes IF
Taastrup FC 2
952734 11:15 Rosenhøj BK 1 KB 4 1
11:15
Rosenhøj BK 1
KB 4
952735 11:40 Taastrup FC 2 KB 4 1
11:40
Taastrup FC 2
KB 4
952736 11:40 Brøndbyernes IF Rosenhøj BK 1 1
11:40
Brøndbyernes IF
Rosenhøj BK 1
952737 12:05 Brøndbyernes IF KB 4 1
12:05
Brøndbyernes IF
KB 4
952738 12:05 Taastrup FC 2 Rosenhøj BK 1 1
12:05
Taastrup FC 2
Rosenhøj BK 1
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Hedehusene idrætspark Kunstgræs Stenbuen 34 2640 Hedehusene
952739 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 BK Friheden
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
BK Friheden
952740 10:00 Herstedøster IC 1 BK Rødovre
10:00
Herstedøster IC 1
BK Rødovre
952741 10:25 BK Friheden BK Rødovre
10:25
BK Friheden
BK Rødovre
952742 10:25 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Herstedøster IC 1
10:25
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
Herstedøster IC 1
952743 10:50 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 BK Rødovre
10:50
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
BK Rødovre
952744 10:50 BK Friheden Herstedøster IC 1
10:50
BK Friheden
Herstedøster IC 1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
952745 10:00 AB Tårnby Kastrup BK 2
10:00
AB Tårnby
Kastrup BK 2
952746 10:00 Dragør BK 1 Tårnby FF 1 Kunst 2
10:00
Dragør BK 1
Tårnby FF 1
952747 10:25 Kastrup BK 2 Tårnby FF 1 Kunst 2
10:25
Kastrup BK 2
Tårnby FF 1
952748 10:25 AB Tårnby Dragør BK 1
10:25
AB Tårnby
Dragør BK 1
952749 10:50 AB Tårnby Tårnby FF 1 Kunst 2
10:50
AB Tårnby
Tårnby FF 1
952750 10:50 Kastrup BK 2 Dragør BK 1 1
10:50
Kastrup BK 2
Dragør BK 1
Arrangør:
lørdag den. 27-11 2021
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
952763 09:30 BK Friheden AB Tårnby 1
09:30
BK Friheden
AB Tårnby
952764 09:30 Taastrup FC 2 Rosenhøj BK 1 1
09:30
Taastrup FC 2
Rosenhøj BK 1
952765 09:55 AB Tårnby Rosenhøj BK 1 1
09:55
AB Tårnby
Rosenhøj BK 1
952766 09:55 BK Friheden Taastrup FC 2 1
09:55
BK Friheden
Taastrup FC 2
952767 10:20 AB Tårnby Taastrup FC 2 1
10:20
AB Tårnby
Taastrup FC 2
952804 10:20 BK Friheden Rosenhøj BK 1 1
10:20
BK Friheden
Rosenhøj BK 1
lørdag den. 27-11 2021
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst 1 Elstedvej 40 2610 Rødovre
952757 10:00 Herstedøster IC 1 BK Rødovre 1
10:00
Herstedøster IC 1
BK Rødovre
952758 10:00 Dragør BK 1 KB 4 1
10:00
Dragør BK 1
KB 4
952759 10:25 BK Rødovre KB 4 1
10:25
BK Rødovre
KB 4
952760 10:25 Herstedøster IC 1 Dragør BK 1 1
10:25
Herstedøster IC 1
Dragør BK 1
952761 10:50 BK Rødovre Dragør BK 1 1
10:50
BK Rødovre
Dragør BK 1
952762 10:50 Herstedøster IC 1 KB 4 1
10:50
Herstedøster IC 1
KB 4
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Kastrup IA ved Diget 1 Ved Diget 21 2770 Kastrup
952751 10:00 Brøndbyernes IF Fløng-Hedehusene Fodbold 1 1
10:00
Brøndbyernes IF
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
952752 10:00 Kastrup BK 2 Tårnby FF 1 1
10:00
Kastrup BK 2
Tårnby FF 1
952753 10:25 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Tårnby FF 1 1
10:25
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
Tårnby FF 1
952754 10:25 Brøndbyernes IF Kastrup BK 2 1
10:25
Brøndbyernes IF
Kastrup BK 2
952755 10:50 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Kastrup BK 2 1
10:50
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
Kastrup BK 2
952756 10:50 Brøndbyernes IF Tårnby FF 1 1
10:50
Brøndbyernes IF
Tårnby FF 1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
952811 10:00 BK Friheden Kastrup BK 2
10:00
BK Friheden
Kastrup BK 2
952812 10:00 Taastrup FC 2 Dragør BK 1
10:00
Taastrup FC 2
Dragør BK 1
952813 10:25 Kastrup BK 2 Dragør BK 1
10:25
Kastrup BK 2
Dragør BK 1
952814 10:25 BK Friheden Taastrup FC 2
10:25
BK Friheden
Taastrup FC 2
952815 10:50 BK Friheden Dragør BK 1
10:50
BK Friheden
Dragør BK 1
952816 10:50 Kastrup BK 2 Taastrup FC 2
10:50
Kastrup BK 2
Taastrup FC 2
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
952817 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Herstedøster IC 1
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
Herstedøster IC 1
952818 10:00 AB Tårnby KB 4 Kunst 6
10:00
AB Tårnby
KB 4
952819 10:25 Herstedøster IC 1 KB 4
10:25
Herstedøster IC 1
KB 4
952820 10:25 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 AB Tårnby
10:25
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
AB Tårnby
952821 10:50 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 KB 4
10:50
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
KB 4
952822 10:50 Herstedøster IC 1 AB Tårnby
10:50
Herstedøster IC 1
AB Tårnby
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
952806 10:00 BK Rødovre Tårnby FF 1
10:00
BK Rødovre
Tårnby FF 1
952808 10:25 Brøndbyernes IF BK Rødovre
10:25
Brøndbyernes IF
BK Rødovre
952809 10:50 Brøndbyernes IF Tårnby FF 1
10:50
Brøndbyernes IF
Tårnby FF 1
952805 11:00 Brøndbyernes IF Rosenhøj BK 1 1
11:00
Brøndbyernes IF
Rosenhøj BK 1
952807 11:25 Rosenhøj BK 1 Tårnby FF 1 1
11:25
Rosenhøj BK 1
Tårnby FF 1
952810 11:50 Rosenhøj BK 1 BK Rødovre 1
11:50
Rosenhøj BK 1
BK Rødovre
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs 1 Skallerne 14 2620 Albertslund
952835 09:00 Brøndbyernes IF Herstedøster IC 1 1
ANN
09:00
Brøndbyernes IF
Herstedøster IC 1
ANN
952836 09:00 AB Tårnby Dragør BK 1 1
ANN
09:00
AB Tårnby
Dragør BK 1
ANN
952837 09:25 Herstedøster IC 1 Dragør BK 1 1
ANN
09:25
Herstedøster IC 1
Dragør BK 1
ANN
952838 09:25 Brøndbyernes IF AB Tårnby 1
ANN
09:25
Brøndbyernes IF
AB Tårnby
ANN
952839 09:50 Brøndbyernes IF Dragør BK 1 1
ANN
09:50
Brøndbyernes IF
Dragør BK 1
ANN
952882 09:50 Herstedøster IC 1 AB Tårnby 1
ANN
09:50
Herstedøster IC 1
AB Tårnby
ANN
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Diget 1 Ved Diget 21 2770 Kastrup
952829 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
!
NB: Fløng-Hedehusene Fodbold 1 er taberdømt
Kastrup BK 2 1
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
Kastrup BK 2
952830 10:00 Rosenhøj BK 1 BK Rødovre 1
10:00
Rosenhøj BK 1
BK Rødovre
952831 10:25 Kastrup BK 2 BK Rødovre 1
10:25
Kastrup BK 2
BK Rødovre
952832 10:25 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
!
NB: Fløng-Hedehusene Fodbold 1 er taberdømt
Rosenhøj BK 1 1
10:25
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
Rosenhøj BK 1
952833 10:50 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
!
NB: Fløng-Hedehusene Fodbold 1 er taberdømt
BK Rødovre 1
10:50
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
BK Rødovre
952834 10:50 Kastrup BK 2 Rosenhøj BK 1 1
10:50
Kastrup BK 2
Rosenhøj BK 1
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs Sydskellet 1 2630 Taastrup
952823 10:00 BK Friheden Taastrup FC 2
10:00
BK Friheden
Taastrup FC 2
952824 10:00 Tårnby FF 1 KB 4
10:00
Tårnby FF 1
KB 4
952825 10:25 Taastrup FC 2 KB 4
10:25
Taastrup FC 2
KB 4
952826 10:25 BK Friheden Tårnby FF 1
10:25
BK Friheden
Tårnby FF 1
952827 10:50 BK Friheden KB 4
10:50
BK Friheden
KB 4
952828 10:50 Taastrup FC 2 Tårnby FF 1
10:50
Taastrup FC 2
Tårnby FF 1
lørdag den. 05-02 2022
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst 1 Elstedvej 40 2610 Rødovre
952883 13:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 AB Tårnby 1
13:00
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
AB Tårnby
952884 13:00 BK Rødovre Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
1
13:00
BK Rødovre
Dragør BK 1
952885 13:25 AB Tårnby Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
1
13:25
AB Tårnby
Dragør BK 1
952886 13:25 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 BK Rødovre
13:25
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
BK Rødovre
952887 13:50 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
1
13:50
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
Dragør BK 1
952888 13:50 AB Tårnby BK Rødovre
13:50
AB Tårnby
BK Rødovre
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
952895 11:00 Kastrup BK 2 Taastrup FC 2
!
NB: Taastrup FC 2 er taberdømt
1
11:00
Kastrup BK 2
Taastrup FC 2
952896 11:00 Rosenhøj BK 1
!
NB: Rosenhøj BK 1 er taberdømt
KB 4 1
11:00
Rosenhøj BK 1
KB 4
952897 11:25 Taastrup FC 2
!
NB: Taastrup FC 2 er taberdømt
KB 4 1
11:25
Taastrup FC 2
KB 4
952898 11:25 Kastrup BK 2 Rosenhøj BK 1
!
NB: Rosenhøj BK 1 er taberdømt
1
11:25
Kastrup BK 2
Rosenhøj BK 1
952899 11:50 Kastrup BK 2 KB 4
11:50
Kastrup BK 2
KB 4
952900 11:50 Taastrup FC 2
!
NB: Taastrup FC 2 er taberdømt
Rosenhøj BK 1 1
11:50
Taastrup FC 2
Rosenhøj BK 1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
952889 10:00 Brøndbyernes IF BK Friheden
10:00
Brøndbyernes IF
BK Friheden
952890 10:00 Herstedøster IC 1 Tårnby FF 1
10:00
Herstedøster IC 1
Tårnby FF 1
952891 10:25 BK Friheden Tårnby FF 1
10:25
BK Friheden
Tårnby FF 1
952892 10:25 Brøndbyernes IF Herstedøster IC 1
10:25
Brøndbyernes IF
Herstedøster IC 1
952893 10:50 Brøndbyernes IF Tårnby FF 1
10:50
Brøndbyernes IF
Tårnby FF 1
952894 10:50 BK Friheden Herstedøster IC 1
10:50
BK Friheden
Herstedøster IC 1
Arrangør:
lørdag den. 05-03 2022
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
952913 08:30 Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
BK Friheden 1
08:30
Brøndbyernes IF
BK Friheden
952914 08:30 AB Tårnby BK Rødovre
08:30
AB Tårnby
BK Rødovre
952915 08:55 BK Friheden BK Rødovre
08:55
BK Friheden
BK Rødovre
952916 08:55 Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
AB Tårnby 1
08:55
Brøndbyernes IF
AB Tårnby
952917 09:20 Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
BK Rødovre 1
09:20
Brøndbyernes IF
BK Rødovre
952918 09:20 BK Friheden AB Tårnby
09:20
BK Friheden
AB Tårnby
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
952901 12:00 Rosenhøj BK 1 Dragør BK 1
12:00
Rosenhøj BK 1
Dragør BK 1
952902 12:00 Tårnby FF 1 KB 4 Kunst 10
12:00
Tårnby FF 1
KB 4
952903 12:25 Dragør BK 1 KB 4
12:25
Dragør BK 1
KB 4
952904 12:25 Rosenhøj BK 1 Tårnby FF 1
12:25
Rosenhøj BK 1
Tårnby FF 1
952905 12:50 Rosenhøj BK 1 KB 4
12:50
Rosenhøj BK 1
KB 4
952906 12:50 Dragør BK 1 Tårnby FF 1
12:50
Dragør BK 1
Tårnby FF 1
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs Sydskellet 1 2630 Taastrup
952907 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Herstedøster IC 1
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
Herstedøster IC 1
952908 10:00 Kastrup BK 2 Taastrup FC 2
10:00
Kastrup BK 2
Taastrup FC 2
952909 10:25 Herstedøster IC 1 Taastrup FC 2
10:25
Herstedøster IC 1
Taastrup FC 2
952910 10:25 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Kastrup BK 2
10:25
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
Kastrup BK 2
952911 10:50 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Taastrup FC 2
10:50
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
Taastrup FC 2
952912 10:50 Herstedøster IC 1 Kastrup BK 2
10:50
Herstedøster IC 1
Kastrup BK 2
Arrangør:
lørdag den. 26-03 2022
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs 1 Skallerne 14 2620 Albertslund
952931 08:30 BK Friheden Herstedøster IC 1 1
08:30
BK Friheden
Herstedøster IC 1
952932 08:30 Kastrup BK 2 Rosenhøj BK 1 1
08:30
Kastrup BK 2
Rosenhøj BK 1
952933 08:55 Herstedøster IC 1 Rosenhøj BK 1 1
08:55
Herstedøster IC 1
Rosenhøj BK 1
952934 08:55 BK Friheden Kastrup BK 2 1
08:55
BK Friheden
Kastrup BK 2
952935 09:20 BK Friheden Rosenhøj BK 1 1
09:20
BK Friheden
Rosenhøj BK 1
952936 09:20 Herstedøster IC 1 Kastrup BK 2 1
09:20
Herstedøster IC 1
Kastrup BK 2
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Hedehusene idrætspark Kunstgræs Stenbuen 34 2640 Hedehusene
952919 10:00 Brøndbyernes IF Fløng-Hedehusene Fodbold 1
10:00
Brøndbyernes IF
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
952920 10:00 AB Tårnby KB 4
10:00
AB Tårnby
KB 4
952921 10:25 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 KB 4
10:25
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
KB 4
952922 10:25 Brøndbyernes IF AB Tårnby
10:25
Brøndbyernes IF
AB Tårnby
952923 10:50 Brøndbyernes IF KB 4
10:50
Brøndbyernes IF
KB 4
952924 10:50 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 AB Tårnby
10:50
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
AB Tårnby
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Dragør Bk 1 Halvejen 5 2791 Dragør
952925 10:00 Taastrup FC 2 BK Rødovre
!
NB: BK Rødovre er taberdømt
1
10:00
Taastrup FC 2
BK Rødovre
952926 10:00 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
Tårnby FF 1 1
10:00
Dragør BK 1
Tårnby FF 1
952927 10:25 BK Rødovre
!
NB: BK Rødovre er taberdømt
Tårnby FF 1 1
10:25
BK Rødovre
Tårnby FF 1
952928 10:25 Taastrup FC 2 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
1
10:25
Taastrup FC 2
Dragør BK 1
952929 10:50 Taastrup FC 2 Tårnby FF 1
10:50
Taastrup FC 2
Tårnby FF 1
952930 10:50 BK Rødovre
!
NB: BK Rødovre er taberdømt
Dragør BK 1 1
10:50
BK Rødovre
Dragør BK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind