MENU

U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 7 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
290151 Kl. 13:00 B 93 2 BK Stefan 1 Kunst 7
290152 Kl. 13:00 GVI 2 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
Kunst 7
290153 Kl. 13:25 B 93 2 FA 2000 4 Kunst 7
290154 Kl. 13:25 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
KB 5 Kunst 7
290155 Kl. 13:50 FA 2000 4 GVI 2 Kunst 7
290156 Kl. 13:50 KB 5 BK Stefan 1 Kunst 7
290157 Kl. 14:15 GVI 2 B 93 2 Kunst 7
290158 Kl. 14:15 BK Stefan 1 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
Kunst 7
290159 Kl. 14:40 FA 2000 4 KB 5 Kunst 7
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Skovshoved I P 1 Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
290160 Kl. 09:00 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
BK Fix 2 1
290165 Kl. 09:00 BK Skjold 3 Skovshoved IF 1 Græs 1
290166 Kl. 09:25 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
FA 2000 3 1
291383 Kl. 09:25 Skovshoved IF 1 HIK 2 Græs 1
291384 Kl. 09:50 FA 2000 3 BK Skjold 3 Græs 1
291385 Kl. 09:50 HIK 2 BK Fix 2 Græs 1
291387 Kl. 10:15 BK Skjold 3 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
1
291388 Kl. 10:15 BK Fix 2 Skovshoved IF 1 Græs 1
291389 Kl. 10:40 FA 2000 3 HIK 2 Græs 1
291390 Kl. 11:15 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
B 1903 1 1
291391 Kl. 11:15 KSV
!
NB: KSV er taberdømt
BK Fix 3 1
291392 Kl. 11:40 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Skovshoved IF 2 1
291393 Kl. 11:40 BK Fix 3 Hvidovre IF 2 Græs 1
291394 Kl. 12:05 Skovshoved IF 2 KSV
!
NB: KSV er taberdømt
1
291395 Kl. 12:05 Hvidovre IF 2 B 1903 1 Græs 1
291424 Kl. 12:30 KSV
!
NB: KSV er taberdømt
KB 6 1
291425 Kl. 12:30 B 1903 1 BK Fix 3 Græs 1
291426 Kl. 12:55 Skovshoved IF 2 Hvidovre IF 2 Græs 1
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
GVI. Nymosen 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
291447 Kl. 10:00 GVI 2 KSV 1
291448 Kl. 10:00 BK Skjold 3 HIK 2 1
291450 Kl. 10:25 GVI 2 KB 5 1
291451 Kl. 10:25 HIK 2 Hvidovre IF 2 1
291452 Kl. 10:50 KB 5 BK Skjold 3 1
291453 Kl. 10:50 Hvidovre IF 2 KSV 1
291454 Kl. 11:15 BK Skjold 3 GVI 2 1
291455 Kl. 11:15 KSV HIK 2 1
291456 Kl. 11:40 KB 5 Hvidovre IF 2 1
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
291428 Kl. 12:15 B 93 2 KB 6
291429 Kl. 12:15 Østerbro IF 2 Skovshoved IF 1
291430 Kl. 12:40 B 93 2 GVI 3
291431 Kl. 12:40 Skovshoved IF 1 BK Fix 3
291432 Kl. 13:05 GVI 3 Østerbro IF 2
291433 Kl. 13:05 BK Fix 3 KB 6
291434 Kl. 13:30 Østerbro IF 2 B 93 2
291435 Kl. 13:30 KB 6 Skovshoved IF 1
291436 Kl. 13:55 GVI 3 BK Fix 3
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
HIK Græs 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
291437 Kl. 12:15 FA 2000 4 Skovshoved IF 2 Græs 1
291438 Kl. 12:15 FA 2000 3 BK Fix 2
291439 Kl. 12:40 FA 2000 4 BK Stefan 1
291440 Kl. 12:40 BK Fix 2 B 1903 1
291441 Kl. 13:05 BK Stefan 1 FA 2000 3
291442 Kl. 13:05 B 1903 1 Skovshoved IF 2 Græs 1
291443 Kl. 13:30 FA 2000 3 FA 2000 4
291444 Kl. 13:30 Skovshoved IF 2 BK Fix 2 Græs 1
291445 Kl. 13:55 BK Stefan 1 B 1903 1
Arrangør:
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
291610 Kl. 14:30 FA 2000 4 KB 6
291611 Kl. 14:30 BK Fix 2 BK Skjold 3
291612 Kl. 14:55 FA 2000 4 GVI 3
291613 Kl. 14:55 BK Skjold 3 Hvidovre IF 2
291614 Kl. 15:20 GVI 3 BK Fix 2
291615 Kl. 15:20 Hvidovre IF 2 KB 6
291616 Kl. 15:45 BK Fix 2 FA 2000 4
291617 Kl. 15:45 KB 6 BK Skjold 3
291618 Kl. 16:10 GVI 3 Hvidovre IF 2
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Skovshoved I P Kunst Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
291630 Kl. 10:00 B 93 2 Skovshoved IF 2 Kunst
291631 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1 FA 2000 3 Kunst
291632 Kl. 10:25 B 93 2 KB 5 Kunst
291633 Kl. 10:25 FA 2000 3 BK Fix 3 Kunst
291635 Kl. 10:50 KB 5 Skovshoved IF 1 Kunst
291940 Kl. 10:50 BK Fix 3 Skovshoved IF 2 Kunst
291941 Kl. 11:15 Skovshoved IF 1 B 93 2 Kunst
291942 Kl. 11:15 Skovshoved IF 2 FA 2000 3 Kunst
291943 Kl. 11:40 KB 5 BK Fix 3 Kunst
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Rådvadsvej Folevadsvej 3 2400 København NV
291619 Kl. 14:30 BK Stefan 1 KSV
291620 Kl. 14:30 HIK 2 Østerbro IF 2
291621 Kl. 14:55 HIK 2 BK Stefan 1
291622 Kl. 14:55 GVI 2 B 1903 1
291623 Kl. 15:20 BK Stefan 1 GVI 2
291624 Kl. 15:20 Østerbro IF 2 B 1903 1
291626 Kl. 15:45 GVI 2 HIK 2
291628 Kl. 15:45 B 1903 1 KSV
291629 Kl. 16:10 KSV Østerbro IF 2
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
291962 Kl. 14:30 BK Stefan 1 Skovshoved IF 1
291963 Kl. 14:30 BK Fix 3 GVI 3
291964 Kl. 14:55 BK Stefan 1 BK Skjold 3
291965 Kl. 14:55 GVI 3 KSV
291996 Kl. 15:20 BK Skjold 3 BK Fix 3
291997 Kl. 15:20 KSV Skovshoved IF 1
291998 Kl. 15:45 BK Fix 3 BK Stefan 1
291999 Kl. 15:45 Skovshoved IF 1 GVI 3
292000 Kl. 16:10 BK Skjold 3 KSV
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
291944 Kl. 12:15 B 93 2 BK Fix 2
291945 Kl. 12:15 Hvidovre IF 2 GVI 2
291946 Kl. 12:40 B 93 2 FA 2000 3
291947 Kl. 12:40 GVI 2 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
1
291948 Kl. 13:05 FA 2000 3 Hvidovre IF 2
291949 Kl. 13:05 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
BK Fix 2 1
291950 Kl. 13:30 Hvidovre IF 2 B 93 2
291951 Kl. 13:30 BK Fix 2 GVI 2
291952 Kl. 13:55 FA 2000 3 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
B1903 Bane 1A-2 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
291953 Kl. 09:15 FA 2000 4 Østerbro IF 2 Bane 1A-2
291954 Kl. 09:15 B 1903 1 KB 5 Bane 1A-1
291955 Kl. 09:40 FA 2000 4 HIK 2 Bane 1A-1
291956 Kl. 09:40 KB 5 Skovshoved IF 2 Bane 1A-2
291957 Kl. 10:05 HIK 2 B 1903 1 Bane 1A-2
291958 Kl. 10:05 Skovshoved IF 2 Østerbro IF 2 Bane 1A-1
291959 Kl. 10:30 B 1903 1 FA 2000 4 Bane 1A-1
291960 Kl. 10:30 Østerbro IF 2 KB 5 Bane 1A-2
291961 Kl. 10:55 HIK 2 Skovshoved IF 2 Bane 1A-1
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
292001 Kl. 12:15 BK Stefan 1 Østerbro IF 2
292002 Kl. 12:15 Skovshoved IF 2 GVI 2
292022 Kl. 12:15 KB 5 FA 2000 3
292023 Kl. 12:15 KB 6 GVI 3
292036 Kl. 12:40 KB 5 HIK 2
292037 Kl. 12:40 GVI 3 B 1903 1
292015 Kl. 12:40 BK Stefan 1 BK Fix 2
292016 Kl. 12:40 GVI 2 BK Fix 3
292017 Kl. 13:05 BK Fix 2 Skovshoved IF 2
292018 Kl. 13:05 BK Fix 3 Østerbro IF 2
292038 Kl. 13:05 HIK 2 KB 6
292039 Kl. 13:05 B 1903 1 FA 2000 3
292040 Kl. 13:30 KB 6 KB 5
292041 Kl. 13:30 FA 2000 3 GVI 3
292019 Kl. 13:30 Skovshoved IF 2 BK Stefan 1
292020 Kl. 13:30 Østerbro IF 2 GVI 2
292021 Kl. 13:55 BK Fix 2 BK Fix 3
292042 Kl. 13:55 HIK 2 B 1903 1
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
292043 Kl. 10:00 B 93 2 BK Skjold 3 Bane 3
292044 Kl. 10:00 KSV FA 2000 4 Bane 3
292045 Kl. 10:25 B 93 2 Skovshoved IF 1 Bane 3
292046 Kl. 10:25 FA 2000 4 Hvidovre IF 2 Bane 3
292047 Kl. 10:50 Skovshoved IF 1 KSV Bane 3
292060 Kl. 10:50 Hvidovre IF 2 BK Skjold 3 Bane 3
292061 Kl. 11:15 KSV B 93 2 Bane 3
292062 Kl. 11:15 BK Skjold 3 FA 2000 4 Bane 3
292063 Kl. 11:40 Skovshoved IF 1 Hvidovre IF 2 Bane 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind