MENU

FA 2000 //

Ryd
Hold Pulje
Senior
3. Division - Grundspil 2022/23 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2022/23 Pulje 1
Sydbank Kvinde Pokalen 2022/23 - Øst Pokal
KS Herre 21/22 P1
Serie 1, P2 21/22 P2
Serie 2, P2/3 Forår P3
Serie 4, P2/7 Forår P6
Serie 4, P2/7 Forår P3
Serie 4, P2/7 Forår P2
Serie 4, P2/7 Forår P5
Serie 4, P2/7 Forår P7
Serie 4, P2/7 Forår P4
Serie 5, P2/8 Forår P6
Serie 5, P2/8 Forår P4
Serie 1, Kv Forår P1A
Serie 2, Kv Forår P1
Kvinde Senior 3 7:7 Forår P2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår P2
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
Herre Senior 1 7M Efterår P1
Herre Senior 2 7M Efterår P3
Herre Senior 2 7M Efterår P2
Herre Senior 3 7M Efterår P3
Herre Senior 3 7M Efterår P5
Herre Senior 4 7M Efterår P5
Herre Senior 4 7M Efterår P7
Herre Senior 4 7M Efterår P4
Herre Senior 4 7M Efterår P1
Herre Senior 4 7M Efterår P3
Herre Senior 5 7M Efterår P1
Herre Senior 5 7M Efterår P2
Kvinde Senior 2 7M Efterår P1
Herre Senior 1 7M Forår P2
Herre Senior 2 7M Forår P2
Herre Senior 2 7M Forår P4
Herre Senior 4 7M Forår P1
Herre Senior 4 7M Forår P5
Herre Senior 4 7M Forår P7
Herre Senior 4 7M Forår P8
Herre Senior 4 7M Forår P6
Herre Senior 5 7M Forår P8
Herre Senior 5 7M Forår P8
Herre Senior 5 7M Forår P8
Kvinde Senior 3 7M Efterår Pulje 1
Old Boys-LP Pulje 1
M+32 2 7M Efterår
M+50 1 Forår P1
M+50 Efterår Pulje 1
M+55 1 Forår P1
M+55 Efterår Pulje 1
M+60 Forår P1
M+60 Efterår Pulje 1
U19
U19 Drenge Øst 1 Forår (03) Øst 1
U19 Drenge Øst 1 E 2022 (04) P1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23
U18
U18 Piger Øst (05-06) efterår Pulje 1
U17
U17 Drenge Øst 1 Forår (05) Øst 1
U17 Drenge Øst 2 E 2022 (06) P2
U17 Drenge 2 (05) Forår P2
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23
Ungdomspokal U17 Drenge (05) 21/22 P1
Træningskamp Ungdom U14 - U18 Pulje 1
U16
U16 Piger Øst 1 (06) forår Pulje 1
U16 Piger Øst 1 (07) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) forår Pulje A
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23
U15 Drenge Liga 3 (08) efterår Pulje A
U15 Drenge 1 (07) Forår P1
U15 Drenge 1 (07) Forår P1
U15 Drenge 3 (07) Forår P3
U14
U14 Drenge Liga 2 (08) forår Pulje B
U14 Drenge Liga 3 (09) efterår Pulje B
U14 Piger Liga 1 (08) forår Pulje 1
U14 Piger Liga 2 (09) efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23
Ungdomspokalen U14 Piger (09) 22/23 Pulje 1
U14 Drenge 1 (08) Forår P1
U14 Drenge 4 (08) Forår P4
U14 Piger Mester (09) 7:7 Efterår
U13
U13 Drenge Liga 2 11M (09) forår Pulje B
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår Pulje A
U13 Piger Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1
U13 Piger Liga 1 8M (09) forår Pulje 2
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U13 Drenge 3 (09) 8:8 Forår Pulje 3
U13 Drenge 4 (09) 8:8 Forår P4
U13 Piger 1 (09) 8:8 Forår P1
U13 Drenge 1 (10) 8:8 Efterår
U13 Drenge 3 (10) 8:8 Efterår
U13 Piger Mester (10) 8:8 Efterår
U12
U12 Drenge (11) 8v8 1 Efterår Pulje 1
U12 Drenge (11) 8v8 2 Efterår Pulje 1
U12 Drenge (11) 8v8 3 Efterår Pulje 3
U12 Piger (11) 1 8v8 Efterår Pulje 1
U12 Piger (11) 3 8v8 Efterår Pulje 1
U11
U11 Drenge (12) 8v8 1 Efterår Pulje 1
U11 Drenge (12) 8v8 2 Efterår Pulje 1
U11 Drenge (12) 8v8 3 Efterår Pulje 4
U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår Pulje 1
U10
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 1
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 3
U10 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 3
U10 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 3
U10 Piger (13) 2 5v5 Efterår Pulje 1
U10 Piger (13) 3 5v5 Efterår Pulje 1
U9
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (13) 5M 2 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (13) 5M 2 LØR Pulje 2
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 1
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 3
U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår Pulje 2
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 1
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 3
U9 Piger (14) 3 5v5 Efterår Pulje 1
U8
U8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår Pulje 1
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 3
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 3
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 3
U8 Piger (15) 3v3 Efterår Pulje 2
U8 Piger (15) 3v3 Efterår Pulje 2
U7
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 3
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 5
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 6
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 2
U7 Piger (16) 3v3 Efterår Pulje 1
U7 Piger (16) 3v3 Efterår Pulje 2
U6
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3
U6 Piger (17) 3v3 Efterår Pulje 1

Log ind