KS Herre 21/22 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
230807
21-08 2021
12:00 FA 2000 2 Bispebjerg Bk. Jens Jessens Vej
1
-
4
21. aug 2021
12:00
FA 2000 2
1
Bispebjerg Bk.
4
230808
21-08 2021
12:00 Sundby Bk. Kastrup Bk Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
21. aug 2021
12:00
Sundby Bk.
1
Kastrup Bk
2
230810
21-08 2021
14:00 Husum Bk. FB Husumparken
2
-
0
21. aug 2021
14:00
Husum Bk.
2
FB
0
230809
21-08 2021
15:30 Dragør Bk. NB Bornholm Dragør Bk
4
-
1
21. aug 2021
15:30
Dragør Bk.
4
NB Bornholm
1
230806
ma23-08 2021
18:30 Hvidovre IF 2 Bk. Skjold Hvidovre IF's baner
0
-
1
23. aug 2021
18:30
Hvidovre IF 2
0
Bk. Skjold
1
230812
ti24-08 2021
19:30 HB Fremad Valby Fælledparken
2
-
1
24. aug 2021
19:30
HB
2
Fremad Valby
1
230815
to26-08 2021
19:30 Husum Bk. Oversidder Husumparken
26. aug 2021
19:30
Husum Bk.
Oversidder
209961
fr27-08 2021
18:00 Fremad Valby Hvidovre IF 2 Valby Idrætspark
2
-
2
27. aug 2021
18:00
Fremad Valby
2
Hvidovre IF 2
2
230814
28-08 2021
12:00 Vigerslev Bk. HB Valby Idrætspark
2
-
0
28. aug 2021
12:00
Vigerslev Bk.
2
HB
0
230816
28-08 2021
14:00 NB Bornholm FB Nexø Stadion
0
-
3
28. aug 2021
14:00
NB Bornholm
0
FB
3
230817
28-08 2021
14:00 Kastrup Bk Dragør Bk. Kastrup IA ved Røllikevej
1
-
1
28. aug 2021
14:00
Kastrup Bk
1
Dragør Bk.
1
230818
28-08 2021
14:00 Bispebjerg Bk. Sundby Bk. Lersøparken
2
-
2
28. aug 2021
14:00
Bispebjerg Bk.
2
Sundby Bk.
2
230813
28-08 2021
16:00 Bk. Skjold FA 2000 2 Fælledparken
5
-
1
28. aug 2021
16:00
Bk. Skjold
5
FA 2000 2
1
230823
fr03-09 2021
18:00 HB Husum Bk. Fælledparken
3
-
0
03. sep 2021
18:00
HB
3
Husum Bk.
0
209962
04-09 2021
12:00 FA 2000 2 Hvidovre IF 2 Jens Jessens Vej
1
-
1
04. sep 2021
12:00
FA 2000 2
1
Hvidovre IF 2
1
230820
04-09 2021
12:00 Dragør Bk. Bispebjerg Bk. Dragør Bk
5
-
0
04. sep 2021
12:00
Dragør Bk.
5
Bispebjerg Bk.
0
230824
04-09 2021
12:00 Vigerslev Bk. Fremad Valby Valby Idrætspark
4
-
2
04. sep 2021
12:00
Vigerslev Bk.
4
Fremad Valby
2
230821
04-09 2021
13:45 FB Kastrup Bk Frederiksberg IP, kunst
1
-
1
04. sep 2021
13:45
FB
1
Kastrup Bk
1
230819
04-09 2021
14:00 Sundby Bk. Bk. Skjold Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
04. sep 2021
14:00
Sundby Bk.
2
Bk. Skjold
2
230822
04-09 2021
15:30 Oversidder NB Bornholm
04. sep 2021
15:30
Oversidder
NB Bornholm
230811
ti07-09 2021
18:30 Oversidder Vigerslev Bk.
07. sep 2021
18:30
Oversidder
Vigerslev Bk.
230831
fr10-09 2021
18:00 Fremad Valby FA 2000 2 Valby Idrætspark
2
-
2
10. sep 2021
18:00
Fremad Valby
2
FA 2000 2
2
230828
11-09 2021
11:30 NB Bornholm HB Nexø Stadion
3
-
1
11. sep 2021
11:30
NB Bornholm
3
HB
1
230829
11-09 2021
14:00 Kastrup Bk Oversidder Kastrup IA ved Røllikevej
11. sep 2021
14:00
Kastrup Bk
Oversidder
230830
11-09 2021
14:00 Bispebjerg Bk. FB Lersøparken
0
-
3
11. sep 2021
14:00
Bispebjerg Bk.
0
FB
3
230827
11-09 2021
14:00 Vigerslev Bk. Husum Bk. Valby Idrætspark
2
-
2
11. sep 2021
14:00
Vigerslev Bk.
2
Husum Bk.
2
230825
11-09 2021
16:00 Bk. Skjold Dragør Bk. Fælledparken
4
-
0
11. sep 2021
16:00
Bk. Skjold
4
Dragør Bk.
0
230826
ti14-09 2021
20:00 Hvidovre IF 2 Sundby Bk. Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
1
14. sep 2021
20:00
Hvidovre IF 2
2
Sundby Bk.
1
230834
on15-09 2021
19:00 FB Bk. Skjold Frederiksberg IP, kunst
1
-
4
15. sep 2021
19:00
FB
1
Bk. Skjold
4
230836
fr17-09 2021
18:00 HB Kastrup Bk Fælledparken
2
-
4
17. sep 2021
18:00
HB
2
Kastrup Bk
4
230835
fr17-09 2021
20:00 Oversidder Bispebjerg Bk.
17. sep 2021
20:00
Oversidder
Bispebjerg Bk.
230833
18-09 2021
12:00 Dragør Bk. Hvidovre IF 2 Dragør Bk
1
-
2
18. sep 2021
12:00
Dragør Bk.
1
Hvidovre IF 2
2
230832
18-09 2021
14:00 Sundby Bk. FA 2000 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
18. sep 2021
14:00
Sundby Bk.
2
FA 2000 2
1
230838
18-09 2021
14:00 Husum Bk. Fremad Valby Husumparken
1
-
2
18. sep 2021
14:00
Husum Bk.
1
Fremad Valby
2
230837
18-09 2021
15:30 Vigerslev Bk. NB Bornholm Valby Idrætspark
1
-
0
18. sep 2021
15:30
Vigerslev Bk.
1
NB Bornholm
0
230840
fr24-09 2021
20:00 Hvidovre IF 2 FB PRO VENTILATION ARENA
0
-
1
24. sep 2021
20:00
Hvidovre IF 2
0
FB
1
230841
25-09 2021
12:00 FA 2000 2 Dragør Bk. Jens Jessens Vej
3
-
3
25. sep 2021
12:00
FA 2000 2
3
Dragør Bk.
3
230845
25-09 2021
12:00 Fremad Valby Sundby Bk. Valby Idrætspark
5
-
2
25. sep 2021
12:00
Fremad Valby
5
Sundby Bk.
2
230842
25-09 2021
14:00 NB Bornholm Husum Bk. Nexø Stadion
1
-
3
25. sep 2021
14:00
NB Bornholm
1
Husum Bk.
3
230843
25-09 2021
14:00 Kastrup Bk Vigerslev Bk. Kastrup IA ved Røllikevej
0
-
3
25. sep 2021
14:00
Kastrup Bk
0
Vigerslev Bk.
3
230844
25-09 2021
14:00 Bispebjerg Bk. HB Lersøparken
6
-
4
25. sep 2021
14:00
Bispebjerg Bk.
6
HB
4
230839
25-09 2021
16:00 Bk. Skjold Oversidder Fælledparken
25. sep 2021
16:00
Bk. Skjold
Oversidder
230849
fr01-10 2021
18:00 HB Bk. Skjold Fælledparken
1
-
2
01. okt 2021
18:00
HB
1
Bk. Skjold
2
230846
02-10 2021
12:00 Dragør Bk. Sundby Bk. Dragør Bk
0
-
1
02. okt 2021
12:00
Dragør Bk.
0
Sundby Bk.
1
230850
02-10 2021
12:00 Vigerslev Bk. Bispebjerg Bk. Valby Idrætspark
1
-
2
02. okt 2021
12:00
Vigerslev Bk.
1
Bispebjerg Bk.
2
230851
02-10 2021
14:00 Husum Bk. Kastrup Bk Husumparken
1
-
0
02. okt 2021
14:00
Husum Bk.
1
Kastrup Bk
0
230848
02-10 2021
14:00 Oversidder Hvidovre IF 2
02. okt 2021
14:00
Oversidder
Hvidovre IF 2
230852
02-10 2021
15:30 NB Bornholm Fremad Valby Nexø Stadion
1
-
2
02. okt 2021
15:30
NB Bornholm
1
Fremad Valby
2
230879
fr08-10 2021
20:00 Bispebjerg Bk. Husum Bk. Ryparken Idrætsanlæg
1
-
4
08. okt 2021
20:00
Bispebjerg Bk.
1
Husum Bk.
4
230855
09-10 2021
12:00 FA 2000 2 Oversidder Jens Jessens Vej
09. okt 2021
12:00
FA 2000 2
Oversidder
230880
09-10 2021
12:00 Fremad Valby Dragør Bk. Valby Idrætspark
4
-
1
09. okt 2021
12:00
Fremad Valby
4
Dragør Bk.
1
230856
09-10 2021
14:00 Sundby Bk. FB Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
09. okt 2021
14:00
Sundby Bk.
1
FB
3
230878
09-10 2021
15:45 Kastrup Bk NB Bornholm Kastrup IA ved Diget
1
-
1
09. okt 2021
15:45
Kastrup Bk
1
NB Bornholm
1
230853
09-10 2021
16:00 Bk. Skjold Vigerslev Bk. Fælledparken
4
-
0
09. okt 2021
16:00
Bk. Skjold
4
Vigerslev Bk.
0
230854
ti12-10 2021
18:30 Hvidovre IF 2 HB Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
1
12. okt 2021
18:30
Hvidovre IF 2
1
HB
1
230883
fr15-10 2021
18:00 HB FA 2000 2 Fælledparken
1
-
4
15. okt 2021
18:00
HB
1
FA 2000 2
4
230884
16-10 2021
12:00 Vigerslev Bk. Hvidovre IF 2 Valby Idrætspark
1
-
1
16. okt 2021
12:00
Vigerslev Bk.
1
Hvidovre IF 2
1
230885
16-10 2021
14:00 Husum Bk. Bk. Skjold Husumparken
1
-
5
16. okt 2021
14:00
Husum Bk.
1
Bk. Skjold
5
230886
16-10 2021
14:00 NB Bornholm Bispebjerg Bk. Nexø Stadion
3
-
0
16. okt 2021
14:00
NB Bornholm
3
Bispebjerg Bk.
0
230887
16-10 2021
14:00 Kastrup Bk Fremad Valby Kastrup IA ved Diget
2
-
3
16. okt 2021
14:00
Kastrup Bk
2
Fremad Valby
3
230882
16-10 2021
14:00 Oversidder Sundby Bk.
16. okt 2021
14:00
Oversidder
Sundby Bk.
230881
16-10 2021
16:15 FB Dragør Bk. Frederiksberg IP, kunst
0
-
1
16. okt 2021
16:15
FB
0
Dragør Bk.
1
230894
fr22-10 2021
18:00 Fremad Valby FB Valby Idrætspark
2
-
1
22. okt 2021
18:00
Fremad Valby
2
FB
1
230890
23-10 2021
12:00 FA 2000 2 Vigerslev Bk. Jens Jessens Vej
3
-
1
23. okt 2021
12:00
FA 2000 2
3
Vigerslev Bk.
1
230892
23-10 2021
12:00 Dragør Bk. Oversidder Dragør Bk
23. okt 2021
12:00
Dragør Bk.
Oversidder
230893
23-10 2021
14:00 Bispebjerg Bk. Kastrup Bk Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
23. okt 2021
14:00
Bispebjerg Bk.
2
Kastrup Bk
3
230891
23-10 2021
14:00 Sundby Bk. HB Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
23. okt 2021
14:00
Sundby Bk.
3
HB
1
230888
23-10 2021
16:00 Bk. Skjold NB Bornholm Fælledparken
2
-
1
23. okt 2021
16:00
Bk. Skjold
2
NB Bornholm
1
230889
ti26-10 2021
20:00 Hvidovre IF 2 Husum Bk. Avedøre Stadion Kunstgræs
4
-
0
26. okt 2021
20:00
Hvidovre IF 2
4
Husum Bk.
0
230847
on27-10 2021
19:00 FB FA 2000 2 Frederiksberg IP, kunst
0
-
0
27. okt 2021
19:00
FB
0
FA 2000 2
0
230896
fr29-10 2021
18:00 HB Dragør Bk. Fælledparken
0
-
2
29. okt 2021
18:00
HB
0
Dragør Bk.
2
230897
30-10 2021
12:00 Vigerslev Bk. Sundby Bk. Valby Idrætspark
3
-
2
30. okt 2021
12:00
Vigerslev Bk.
3
Sundby Bk.
2
230898
30-10 2021
14:00 Husum Bk. FA 2000 2 Husumparken
1
-
1
30. okt 2021
14:00
Husum Bk.
1
FA 2000 2
1
230899
30-10 2021
14:00 NB Bornholm Hvidovre IF 2 Nexø Stadion
4
-
0
30. okt 2021
14:00
NB Bornholm
4
Hvidovre IF 2
0
230900
30-10 2021
14:00 Kastrup Bk Bk. Skjold Kastrup IA ved Diget
0
-
4
30. okt 2021
14:00
Kastrup Bk
0
Bk. Skjold
4
230901
30-10 2021
14:00 Bispebjerg Bk. Fremad Valby Ryparken Idrætsanlæg
0
-
2
30. okt 2021
14:00
Bispebjerg Bk.
0
Fremad Valby
2
230895
30-10 2021
14:00 Oversidder FB
30. okt 2021
14:00
Oversidder
FB
230921
06-11 2021
12:00 Dragør Bk. Vigerslev Bk. Dragør Bk
0
-
1
06. nov 2021
12:00
Dragør Bk.
0
Vigerslev Bk.
1
230922
06-11 2021
13:45 FB HB Frederiksberg IP, kunst
2
-
0
06. nov 2021
13:45
FB
2
HB
0
230916
06-11 2021
14:00 Sundby Bk. Husum Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
06. nov 2021
14:00
Sundby Bk.
3
Husum Bk.
0
230915
06-11 2021
15:30 FA 2000 2 NB Bornholm Jens Jessens Vej
1
-
3
06. nov 2021
15:30
FA 2000 2
1
NB Bornholm
3
230902
06-11 2021
16:00 Bk. Skjold Bispebjerg Bk. Fælledparken
6
-
0
06. nov 2021
16:00
Bk. Skjold
6
Bispebjerg Bk.
0
230923
06-11 2021
16:00 Oversidder Fremad Valby
06. nov 2021
16:00
Oversidder
Fremad Valby
230914
ti09-11 2021
19:00 Hvidovre IF 2 Kastrup Bk Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
1
09. nov 2021
19:00
Hvidovre IF 2
3
Kastrup Bk
1
230924
fr12-11 2021
18:00 HB Oversidder Fælledparken
12. nov 2021
18:00
HB
Oversidder
230930
fr12-11 2021
18:00 Fremad Valby Bk. Skjold Valby Idrætspark
2
-
1
12. nov 2021
18:00
Fremad Valby
2
Bk. Skjold
1
230925
13-11 2021
12:00 Vigerslev Bk. FB Valby Idrætspark
0
-
0
13. nov 2021
12:00
Vigerslev Bk.
0
FB
0
230927
13-11 2021
13:00 NB Bornholm Sundby Bk. Nexø Stadion
3
-
0
13. nov 2021
13:00
NB Bornholm
3
Sundby Bk.
0
230928
13-11 2021
14:00 Kastrup Bk FA 2000 2 Kastrup IA ved Diget
3
-
3
13. nov 2021
14:00
Kastrup Bk
3
FA 2000 2
3
230929
13-11 2021
14:00 Bispebjerg Bk. Hvidovre IF 2 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
2
13. nov 2021
14:00
Bispebjerg Bk.
1
Hvidovre IF 2
2
230926
13-11 2021
14:00 Husum Bk. Dragør Bk. Husumparken
2
-
1
13. nov 2021
14:00
Husum Bk.
2
Dragør Bk.
1
230942
fr01-04 2022
18:00 Fremad Valby HB Valby Idrætspark
2
-
2
01. apr 2022
18:00
Fremad Valby
2
HB
2
230932
02-04 2022
12:00 Vigerslev Bk. Oversidder Valby Idrætspark
02. apr 2022
12:00
Vigerslev Bk.
Oversidder
230941
02-04 2022
12:00 Bispebjerg Bk. FA 2000 2 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
1
02. apr 2022
12:00
Bispebjerg Bk.
3
FA 2000 2
1
230934
02-04 2022
13:00 NB Bornholm Dragør Bk. Nexø Stadion
6
-
1
02. apr 2022
13:00
NB Bornholm
6
Dragør Bk.
1
230933
02-04 2022
13:45 FB Husum Bk. Frederiksberg IP, kunst
3
-
1
02. apr 2022
13:45
FB
3
Husum Bk.
1
230935
02-04 2022
14:00 Kastrup Bk Sundby Bk. Kastrup IA ved Diget
2
-
1
02. apr 2022
14:00
Kastrup Bk
2
Sundby Bk.
1
230931
02-04 2022
16:00 Bk. Skjold Hvidovre IF 2 Fælledparken
4
-
1
02. apr 2022
16:00
Bk. Skjold
4
Hvidovre IF 2
1
230943
ti05-04 2022
18:30 Hvidovre IF 2 Fremad Valby Avedøre Stadion Kunstgræs
0
-
2
05. apr 2022
18:30
Hvidovre IF 2
0
Fremad Valby
2
230949
fr08-04 2022
18:00 HB Vigerslev Bk. Fælledparken
2
-
1
08. apr 2022
18:00
HB
2
Vigerslev Bk.
1
230944
09-04 2022
12:00 FA 2000 2 Bk. Skjold Jens Jessens Vej
1
-
2
09. apr 2022
12:00
FA 2000 2
1
Bk. Skjold
2
230946
09-04 2022
12:00 Dragør Bk. Kastrup Bk Dragør Bk
0
-
2
09. apr 2022
12:00
Dragør Bk.
0
Kastrup Bk
2
230948
09-04 2022
14:00 Oversidder Husum Bk.
09. apr 2022
14:00
Oversidder
Husum Bk.
230945
09-04 2022
14:00 Sundby Bk. Bispebjerg Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
09. apr 2022
14:00
Sundby Bk.
3
Bispebjerg Bk.
1
230947
09-04 2022
15:30 FB NB Bornholm Jens Jessens Vej
3
-
2
09. apr 2022
15:30
FB
3
NB Bornholm
2
230953
to14-04 2022
13:00 NB Bornholm Oversidder Nexø Stadion
14. apr 2022
13:00
NB Bornholm
Oversidder
230954
to14-04 2022
14:00 Kastrup Bk FB Kastrup IA ved Diget
1
-
3
14. apr 2022
14:00
Kastrup Bk
1
FB
3
230955
to14-04 2022
14:00 Bispebjerg Bk. Dragør Bk. Genforeningspladsen
4
-
0
14. apr 2022
14:00
Bispebjerg Bk.
4
Dragør Bk.
0
231118
to14-04 2022
14:00 Fremad Valby Vigerslev Bk. Valby Idrætspark
1
-
1
14. apr 2022
14:00
Fremad Valby
1
Vigerslev Bk.
1
230951
to14-04 2022
14:00 Hvidovre IF 2 FA 2000 2 Hvidovre IF's baner
0
-
1
14. apr 2022
14:00
Hvidovre IF 2
0
FA 2000 2
1
230952
to14-04 2022
14:00 Husum Bk. HB Husumparken
3
-
1
14. apr 2022
14:00
Husum Bk.
3
HB
1
230950
to14-04 2022
16:00 Bk. Skjold Sundby Bk. Fælledparken
0
-
0
14. apr 2022
16:00
Bk. Skjold
0
Sundby Bk.
0
231125
ma18-04 2022
11:00 FB Bispebjerg Bk. Frederiksberg IP, kunst
2
-
3
18. apr 2022
11:00
FB
2
Bispebjerg Bk.
3
231126
ma18-04 2022
14:00 Oversidder Kastrup Bk
18. apr 2022
14:00
Oversidder
Kastrup Bk
231128
ma18-04 2022
14:00 Husum Bk. Vigerslev Bk. Husumparken
0
-
0
18. apr 2022
14:00
Husum Bk.
0
Vigerslev Bk.
0
231119
ma18-04 2022
14:00 FA 2000 2 Fremad Valby Jens Jessens Vej
1
-
5
18. apr 2022
14:00
FA 2000 2
1
Fremad Valby
5
231120
ma18-04 2022
14:00 Sundby Bk. Hvidovre IF 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
0
18. apr 2022
14:00
Sundby Bk.
1
Hvidovre IF 2
0
231121
ma18-04 2022
14:00 Dragør Bk. Bk. Skjold Dragør Bk
1
-
4
18. apr 2022
14:00
Dragør Bk.
1
Bk. Skjold
4
231127
ma18-04 2022
15:45 HB NB Bornholm Fælledparken
1
-
3
18. apr 2022
15:45
HB
1
NB Bornholm
3
231136
fr22-04 2022
18:00 Fremad Valby Husum Bk. Valby Idrætspark
3
-
1
22. apr 2022
18:00
Fremad Valby
3
Husum Bk.
1
231131
23-04 2022
12:00 FA 2000 2 Sundby Bk. Jens Jessens Vej
0
-
3
23. apr 2022
12:00
FA 2000 2
0
Sundby Bk.
3
231133
23-04 2022
13:00 NB Bornholm Vigerslev Bk. Nexø Stadion
2
-
2
23. apr 2022
13:00
NB Bornholm
2
Vigerslev Bk.
2
231134
23-04 2022
14:00 Kastrup Bk HB Kastrup IA ved Røllikevej
2
-
0
23. apr 2022
14:00
Kastrup Bk
2
HB
0
231135
23-04 2022
14:00 Bispebjerg Bk. Oversidder Lersøparken
23. apr 2022
14:00
Bispebjerg Bk.
Oversidder
231129
23-04 2022
16:00 Bk. Skjold FB Fælledparken
3
-
2
23. apr 2022
16:00
Bk. Skjold
3
FB
2
231130
ti26-04 2022
19:00 Hvidovre IF 2 Dragør Bk. Hvidovre IF's baner
6
-
0
26. apr 2022
19:00
Hvidovre IF 2
6
Dragør Bk.
0
231143
fr29-04 2022
18:00 HB Bispebjerg Bk. Fælledparken
3
-
2
29. apr 2022
18:00
HB
3
Bispebjerg Bk.
2
231144
30-04 2022
12:00 Vigerslev Bk. Kastrup Bk Valby Idrætspark
2
-
1
30. apr 2022
12:00
Vigerslev Bk.
2
Kastrup Bk
1
231138
30-04 2022
12:00 Dragør Bk. FA 2000 2 Dragør Bk
1
-
1
30. apr 2022
12:00
Dragør Bk.
1
FA 2000 2
1
231141
30-04 2022
13:45 FB Hvidovre IF 2 Frederiksberg IP, kunst
0
-
0
30. apr 2022
13:45
FB
0
Hvidovre IF 2
0
231142
30-04 2022
14:00 Oversidder Bk. Skjold
30. apr 2022
14:00
Oversidder
Bk. Skjold
231137
30-04 2022
14:00 Sundby Bk. Fremad Valby Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
30. apr 2022
14:00
Sundby Bk.
1
Fremad Valby
2
231145
30-04 2022
14:30 Husum Bk. NB Bornholm Husumparken
2
-
3
30. apr 2022
14:30
Husum Bk.
2
NB Bornholm
3
231147
ti03-05 2022
18:30 Hvidovre IF 2 Oversidder Hvidovre IF's baner
03. maj 2022
18:30
Hvidovre IF 2
Oversidder
231148
07-05 2022
12:00 FA 2000 2 FB Jens Jessens Vej
2
-
2
07. maj 2022
12:00
FA 2000 2
2
FB
2
231149
07-05 2022
14:00 Sundby Bk. Dragør Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
07. maj 2022
14:00
Sundby Bk.
4
Dragør Bk.
1
231150
07-05 2022
14:00 Kastrup Bk Husum Bk. Kastrup IA ved Røllikevej
3
-
2
07. maj 2022
14:00
Kastrup Bk
3
Husum Bk.
2
231151
07-05 2022
14:00 Bispebjerg Bk. Vigerslev Bk. Lersøparken
2
-
3
07. maj 2022
14:00
Bispebjerg Bk.
2
Vigerslev Bk.
3
231152
07-05 2022
16:00 Fremad Valby NB Bornholm Valby Idrætspark
3
-
0
07. maj 2022
16:00
Fremad Valby
3
NB Bornholm
0
231146
07-05 2022
16:00 Bk. Skjold HB Fælledparken
2
-
2
07. maj 2022
16:00
Bk. Skjold
2
HB
2
231153
to12-05 2022
18:30 Dragør Bk. Fremad Valby Dragør Bk
0
-
0
12. maj 2022
18:30
Dragør Bk.
0
Fremad Valby
0
231156
fr13-05 2022
12:00 HB Hvidovre IF 2 Fælledparken
1
-
2
13. maj 2022
12:00
HB
1
Hvidovre IF 2
2
231157
14-05 2022
12:00 Vigerslev Bk. Bk. Skjold Valby Idrætspark
1
-
2
14. maj 2022
12:00
Vigerslev Bk.
1
Bk. Skjold
2
231159
14-05 2022
13:00 NB Bornholm Kastrup Bk Nexø Stadion
3
-
3
14. maj 2022
13:00
NB Bornholm
3
Kastrup Bk
3
231154
14-05 2022
13:45 FB Sundby Bk. Frederiksberg IP, kunst
2
-
0
14. maj 2022
13:45
FB
2
Sundby Bk.
0
231155
14-05 2022
14:00 Oversidder FA 2000 2
14. maj 2022
14:00
Oversidder
FA 2000 2
231158
14-05 2022
14:00 Husum Bk. Bispebjerg Bk. Husumparken
3
-
1
14. maj 2022
14:00
Husum Bk.
3
Bispebjerg Bk.
1
231179
ti17-05 2022
19:00 Hvidovre IF 2 Vigerslev Bk. Hvidovre IF's baner
3
-
0
17. maj 2022
19:00
Hvidovre IF 2
3
Vigerslev Bk.
0
231184
to19-05 2022
19:00 Fremad Valby Kastrup Bk Valby Idrætspark
2
-
2
19. maj 2022
19:00
Fremad Valby
2
Kastrup Bk
2
231182
21-05 2022
12:00 Dragør Bk. FB Dragør Bk
1
-
3
21. maj 2022
12:00
Dragør Bk.
1
FB
3
231180
21-05 2022
12:00 FA 2000 2 HB Jens Jessens Vej
6
-
1
21. maj 2022
12:00
FA 2000 2
6
HB
1
231181
21-05 2022
14:00 Sundby Bk. Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
21. maj 2022
14:00
Sundby Bk.
Oversidder
231183
21-05 2022
15:30 Bispebjerg Bk. NB Bornholm Lersøparken
4
-
1
21. maj 2022
15:30
Bispebjerg Bk.
4
NB Bornholm
1
231160
21-05 2022
16:00 Bk. Skjold Husum Bk. Fælledparken
0
-
0
21. maj 2022
16:00
Bk. Skjold
0
Husum Bk.
0
231187
ti24-05 2022
19:30 HB Sundby Bk. Fælledparken
0
-
1
24. maj 2022
19:30
HB
0
Sundby Bk.
1
231189
ti24-05 2022
19:40 Husum Bk. Hvidovre IF 2 Husumparken
1
-
2
24. maj 2022
19:40
Husum Bk.
1
Hvidovre IF 2
2
231185
to26-05 2022
11:00 FB Fremad Valby Frederiksberg IP, kunst
0
-
1
26. maj 2022
11:00
FB
0
Fremad Valby
1
231190
to26-05 2022
13:00 NB Bornholm Bk. Skjold Nexø Stadion
0
-
1
26. maj 2022
13:00
NB Bornholm
0
Bk. Skjold
1
231191
to26-05 2022
14:00 Kastrup Bk Bispebjerg Bk. Kastrup IA ved Røllikevej
0
-
3
26. maj 2022
14:00
Kastrup Bk
0
Bispebjerg Bk.
3
231186
to26-05 2022
14:00 Oversidder Dragør Bk.
26. maj 2022
14:00
Oversidder
Dragør Bk.
231188
to26-05 2022
14:00 Vigerslev Bk. FA 2000 2 Valby Idrætspark
1
-
1
26. maj 2022
14:00
Vigerslev Bk.
1
FA 2000 2
1
257577
28-05 2022
12:00 FA 2000 2 Husum Bk. Jens Jessens Vej
2
-
4
28. maj 2022
12:00
FA 2000 2
2
Husum Bk.
4
264695
28-05 2022
12:00 Dragør Bk. HB Dragør Bk
1
-
3
28. maj 2022
12:00
Dragør Bk.
1
HB
3
264857
28-05 2022
13:45 FB Oversidder Frederiksberg IP, kunst
28. maj 2022
13:45
FB
Oversidder
257578
28-05 2022
14:00 Sundby Bk. Vigerslev Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
28. maj 2022
14:00
Sundby Bk.
2
Vigerslev Bk.
0
247756
28-05 2022
15:30 Hvidovre IF 2 NB Bornholm Hvidovre IF's baner
0
-
4
28. maj 2022
15:30
Hvidovre IF 2
0
NB Bornholm
4
264858
on01-06 2022
19:00 Fremad Valby Bispebjerg Bk. Valby Idrætspark
3
-
2
01. jun 2022
19:00
Fremad Valby
3
Bispebjerg Bk.
2
231192
on01-06 2022
19:30 Bk. Skjold Kastrup Bk Fælledparken
3
-
0
01. jun 2022
19:30
Bk. Skjold
3
Kastrup Bk
0
267830
fr03-06 2022
18:00 HB FB Fælledparken
0
-
3
03. jun 2022
18:00
HB
0
FB
3
275213
fr03-06 2022
18:00 Fremad Valby Oversidder Valby Idrætspark
03. jun 2022
18:00
Fremad Valby
Oversidder
271967
04-06 2022
12:00 Vigerslev Bk. Dragør Bk. Valby Idrætspark
1
-
1
04. jun 2022
12:00
Vigerslev Bk.
1
Dragør Bk.
1
274601
04-06 2022
13:00 NB Bornholm FA 2000 2 Nexø Stadion
2
-
1
04. jun 2022
13:00
NB Bornholm
2
FA 2000 2
1
275003
04-06 2022
14:00 Kastrup Bk Hvidovre IF 2 Kastrup IA ved Røllikevej
2
-
4
04. jun 2022
14:00
Kastrup Bk
2
Hvidovre IF 2
4
275212
04-06 2022
14:00 Bispebjerg Bk. Bk. Skjold Lersøparken
1
-
1
04. jun 2022
14:00
Bispebjerg Bk.
1
Bk. Skjold
1
271968
04-06 2022
14:00 Husum Bk. Sundby Bk. Husumparken
3
-
2
04. jun 2022
14:00
Husum Bk.
3
Sundby Bk.
2
275214
11-06 2022
15:30 Bk. Skjold Fremad Valby Østerbro Stadion
3
-
1
11. jun 2022
15:30
Bk. Skjold
3
Fremad Valby
1
275215
11-06 2022
15:30 Hvidovre IF 2 Bispebjerg Bk. Hvidovre IF's baner
3
-
1
11. jun 2022
15:30
Hvidovre IF 2
3
Bispebjerg Bk.
1
275617
11-06 2022
15:30 FA 2000 2 Kastrup Bk Jens Jessens Vej
0
-
1
11. jun 2022
15:30
FA 2000 2
0
Kastrup Bk
1
275618
11-06 2022
15:30 Sundby Bk. NB Bornholm Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
11. jun 2022
15:30
Sundby Bk.
4
NB Bornholm
0
275619
11-06 2022
15:30 Dragør Bk. Husum Bk. Dragør Bk
0
-
3
11. jun 2022
15:30
Dragør Bk.
0
Husum Bk.
3
275620
11-06 2022
15:30 FB Vigerslev Bk. Frederiksberg IP, kunst
4
-
1
11. jun 2022
15:30
FB
4
Vigerslev Bk.
1
275623
11-06 2022
15:30 Oversidder HB
11. jun 2022
15:30
Oversidder
HB
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: 
Nr. 1 rykker op i Danmarksserien.
Nr. 2 deltager i et kvalifikationsspil sammen med de to nr. 2 i DBU Sjællands bedste række, hvor vinderen af kvalifikationsspillet rykker op i Danmarksserien.

Nedrykning:
Nr. 12,13 og 14 rykker ned fra Københavnsserien.

1. hold fra DBU København-klubber rykker ned i Serie 1 pulje 1,
2. hold fra DBU København-klubber rykker ned i Serie 1 pulje 2, mens NB Bornholm vil rykke ned i DBU Bornholms bedste række.

1) Nedrykningen forøges med det antal DBU København-klubber, der rykker ned fra Danmarksserien efter 2022 forår.
2) Nedrykningen reduceres med 1 hold i tilfælde af, at nr. 2 fra Københavnsserien kvalificerer sig gennem kvalifikationsspillet til oprykning til Danmarksserien.
3) Nedrykningen reduceres med 1 hold i tilfælde af, at vinderen af DBU Bornholms bedste række ikke kan eller ønsker at deltage som DBU Bornholms hold nr. 2 i Københavnsserien 2022/23 – jf. Turneringsreglementets § 11.14 F.

Log ind