Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. jun 2020
11:00
Hjerting IF
Haslev
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2020
11:00
Skagen IK
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2020
18:15
Ammitsbøl/Egtved
hatting torsted
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2020
17:30
St. Restrup IF
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2020
17:30
Hørning IF
Stavtrup U 13 Liga 4
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2020
18:00
ST 70
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2020
17:45
ASA, Aarhus
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2020
17:00
B52/Aalborg Fodbold Club
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
17:30
Ikast FC
HA85
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2020
10:00
BMI
Odder IGF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2020
18:30
Dronninglund IF
AaB
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2020
10:00
BMI
FC Skanderborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2021
16:00
Hornbæk SF
Kristrup B
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
12:00
SGI/SSK
Spangsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
11:00
Bangsbo Freja U13
Kvissel Ravnshøj 11 mands
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2021
10:00
Nibe B
Nibe B
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
15:45
Kristrup Boldklub
SIF Assentoft
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
11:00
Aalborg Freja
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2021
17:30
Hørning IF
Ry Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
10:50
Randers Freja
SMIFF
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2021
17:00
Dronningborg B
SMIFF
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2021
17:15
Randers Freja
Dronningborg B
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2021
17:15
Randers Freja
Dronningborg B
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2021
17:15
Randers Freja
SMIFF
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
13:00
Herning Fremad
Tjørring IF
|
|||||||||||||||||||
16. jan 2022
12:30
Erritsø GIF
F.C.Fredericia
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
11:30
Brabrand IF
Hasle B
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
14:30
Herning Fremad
Stavtrup IF
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
12:00
FC Aarhus Syd
Hørning IF
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
12:00
FC Aarhus Syd
Hørning IF
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2022
19:30
KLG
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
11:00
Herning Fremad
Bjerringbro IF
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
10:15
Viborg Sdrm. IK
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
11:00
Herning Fremad
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
10:00
Nibe B
Nørager IF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
10:00
Støvring IF
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
12:00
Østbirk IF
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
13:00
Vejle B
AIA/Tranbjerg
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
13:00
NFS/VB
FC Aarhus Syd
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
10:00
FC Silkeborg
Gødvad GIF
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
11:00
Nibe B
Gug B
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
12:45
Hørning IF
Ukendt
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
13:15
Stavtrup IF
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
12:30
Sydmors/Nordvestmors
MorsØ FC
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
18:00
Herning Fremad
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
11:15
Tarm IF
Skjern GF
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2022
18:00
Hjordkær UIF
Aabenraa BK
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2022
16:45
Lunderskov B
Skodborg IF
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
09:30
AaB U13 liga 4
Aabybro
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
15:00
Svenstrup-Godthåb IF
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2022
18:00
Hatting-Torsted Fodbold
Stensballe IK
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
10:30
Vinding SF
Bredballe IF
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
10:30
Vinding SF
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
08:55
Hornbæk SF
Hornbæk SF
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
11:15
Aalborg Chang
AaB
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
10:45
Hjørring IF
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
16:00
Gug B
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
14:30
Hatting-Torsted Fodbold
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
16:00
Vejen SF
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
12:00
Svenstrup-Godthåb IF
Vindblæs B
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
14:00
Svenstrup-Godthåb IF
RKG
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2023
18:30
Stilling IF
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
12:00
Aalborg KFUM
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
11:00
NV Djurs
SIF Assentoft
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
09:00
Kjellerup IF
Silkeborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
11:30
AaB
Vester Hassing GF
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
11:30
AaB
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
12:00
LKB/Gistrup
Gug B
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
17:30
Aalborg KFUM
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
15:00
AaB
Gug B
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
12:00
Hjordkær UIF
Bov IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
17:30
Vejle Kammeraterne
FC GOG Fodbold/Jelling
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2023
18:30
Aalborg KFUM Fodbold
Gug B
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
17:00
FC GOG Fodbold/Jelling
FC GOG Fodbold/Jelling
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2023
11:00
AaB
Vejgaard B
|