Brabrand IF

Ryd
Hold Pulje
Senior
2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
2. Division - Grundspil 2023/24 Pulje 1
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Kv. 2. Division 2023/24 Pulje 2
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 2
Gjensidige Kvindepokalen 2023/24 Pulje 1
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2024 Pulje 4
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 19
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 262
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 274
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 313
ØOB Oldboys 40 år 11 mands 2023-24 Kreds 5
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 Kreds 9
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 Kreds 11
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 19
U19
U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 312
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 325
U17
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 843
U15
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 512
U14
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 627
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 659
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 932
U13
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 712
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 748
U12
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 34
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 39
U12 Piger C (2010) 5M - Forår 2022 Pulje 701
U11
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 15
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 27
U11 Piger B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
U10
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Søn. d. 16. juni
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 9
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Søn. d. 16. juni
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 18
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Lør. d. 15. juni
U10 Piger B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 43
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 37
U10 Piger B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 45
U9
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 6
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 23
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Søn. d. 16. juni
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 39
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Lør. d. 15. juni
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 15. juni
U9 Piger C (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 178
U9 Piger C (2015) 5:5 - Søn. d. 16. juni
U9 Drenge C2 (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 72
U9 Drenge C2 (2015) 5:5 - Søn. d. 16. juni
U9 Piger B2 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 170
U9 Piger B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 15. juni
U8
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 82
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Søn. d. 16. juni
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 105
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Lør. d. 15. juni
U8 Piger Letøvede (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 181
U8 Piger Letøvede (2016) 5:5 - Lør. d. 15. juni
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 35
Djurs U8 Drenge B (2016) 5:5 Pulje 36
Djurs U8 Piger B/C (2016) 5:5 Pulje 24
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 15. juni
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 15. juni
Djurs U7 Drenge (2017) 3:3 Pulje 11
Djurs U7 Drenge (2017) 3:3 Pulje 12

Log ind