|
444938
|
fr12-06 2020
|
11:00
|
|
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
|
562566
|
ti16-06 2020
|
18:30
|
|
|
Fladhøj Idrætscenter
|
ANN
|
Tønder SF
|
Ikke oplyst ved bestilling
ANN
|
|
|
101254
|
lø20-06 2020
|
13:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
|
434926
|
on24-06 2020
|
19:00
|
|
|
BAUHAUS Park - Hældager
|
|
Bredballe IF
|
|
|
581286
|
lø27-06 2020
|
13:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
Varde IF
|
|
|
405905
|
on01-07 2020
|
19:00
|
|
|
BAUHAUS ARENA - Sønderborg
|
|
Sønderborg Fremad
|
|
|
|
792564
|
lø25-07 2020
|
14:00
|
|
|
Viborg FF´s anlæg
|
|
Viborg FF
|
|
|
690006
|
lø25-07 2020
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
|
ANN
|
Jetsmark IF
|
|
|
691065
|
ma27-07 2020
|
19:00
|
|
|
Give Stadion
|
ANN
|
FC GOG Fodbold
|
|
|
585001
|
on29-07 2020
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
|
|
Jetsmark IF
|
|
|
|
584949
|
to30-07 2020
|
16:00
|
|
|
Vrå Stadion
|
ANN
|
Hjørring IF
|
|
|
693083
|
to30-07 2020
|
17:00
|
|
|
Frem Parken (Hjørring)
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
587554
|
sø02-08 2020
|
11:00
|
|
|
Lundergårdhallen
|
|
Hjørring IF
|
|
|
723707
|
sø02-08 2020
|
12:00
|
|
|
Randers Stadion
|
|
Randers Freja
|
|
|
877400
|
sø02-08 2020
|
12:00
|
|
|
BAUHAUS ARENA - Sønderborg
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
693085
|
sø02-08 2020
|
14:30
|
|
|
Vrå Stadion
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
784756
|
ma03-08 2020
|
19:00
|
|
|
Tilst Idrætsanlæg (tst)
|
|
tst Fodbold
|
|
|
903773
|
to13-08 2020
|
19:00
|
|
|
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
|
|
Vejle B
|
|
|
941827
|
ti18-08 2020
|
18:30
|
|
|
Viborg FF´s anlæg
|
|
Viborg FF
|
|
|
723715
|
to20-08 2020
|
19:15
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
947937
|
sø23-08 2020
|
10:30
|
|
|
Skærbæk Fritidscenter
|
|
Skærbæk Fritidscenter
|
JFV Callenberger Land U17 dr. Liga 1
|
|
966383
|
fr28-08 2020
|
18:30
|
|
|
Nordstern Arena Horsens
|
|
Horsens fS
|
|
|
803789
|
sø30-08 2020
|
14:15
|
|
|
Nordstern Arena Horsens
|
ANN
|
Horsens fS
|
|
|
225165
|
ti15-09 2020
|
18:15
|
|
|
Sportsefterskolen SINE
|
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
947832
|
ti22-09 2020
|
17:10
|
|
|
VICTORIA (HCI - Kunstbane, Haverslev)
|
|
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole (Haverslev)
|
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole U17 Liga 1
|
|
303644
|
fr09-10 2020
|
17:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
271376
|
lø14-11 2020
|
12:30
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
ANN
|
Horsens fS
|
|
|
398493
|
ti17-11 2020
|
17:30
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
|
|
Horsens fS
|
|
|
708184
|
sø29-11 2020
|
13:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
|
|
Skive IK
|
|
|
429925
|
fr04-12 2020
|
19:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
360528
|
fr11-12 2020
|
19:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
ANN
|
Horsens fS
|
|
|
429926
|
fr11-12 2020
|
19:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
ANN
|
Horsens fS
|
|
|
304812
|
sø24-01 2021
|
13:00
|
|
|
Linak Arena Kunstgræsbane
|
ANN
|
Dybbøl IU
|
|
|
186866
|
lø30-01 2021
|
16:30
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
ANN
|
Ikast Football Club
|
|
|
762540
|
lø06-02 2021
|
16:30
|
|
|
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
|
ANN
|
Vejle B
|
|
|
201588
|
sø07-02 2021
|
16:30
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
ANN
|
Ikast Football Club
|
|
|
102892
|
on10-02 2021
|
18:30
|
|
|
VB Parken Gammel Kunst 1
|
ANN
|
Vejle B
|
|
|
201589
|
on10-02 2021
|
20:00
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
ANN
|
Ikast Football Club
|
|
|
922245
|
lø13-02 2021
|
12:15
|
|
|
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
|
ANN
|
Vejle B
|
|
|
562714
|
lø20-02 2021
|
12:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
ANN
|
Randers Freja
|
|
|
679377
|
lø20-02 2021
|
14:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
ANN
|
Randers Freja
|
|
|
201578
|
on24-02 2021
|
20:00
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
ANN
|
Ikast Football Club
|
|
|
431091
|
lø27-02 2021
|
14:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
ANN
|
Randers Freja
|
|
|
319898
|
sø28-02 2021
|
12:30
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
ANN
|
Ikast Football Club
|
|
|
241525
|
on03-03 2021
|
20:00
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
ANN
|
Ikast Football Club
|
|
|
328744
|
lø06-03 2021
|
16:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
ANN
|
Andrup IF
|
|
|
182102
|
sø07-03 2021
|
12:30
|
|
|
Linak Arena Kunstgræsbane
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
161865
|
lø20-03 2021
|
13:20
|
|
|
Kunstgræsbane Bjerget Nordjyske Bank Arena
|
|
Frederikshavn fI
|
|
|
160486
|
sø21-03 2021
|
18:20
|
|
|
Synshallen Arena, kunstgræs
|
|
Andrup IF
|
|
|
223682
|
ti23-03 2021
|
19:05
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Andrup IF
|
|
|
232518
|
ti23-03 2021
|
20:00
|
|
|
Ry Fodbold Kunstgræsbane
|
|
FC Skanderborg
|
|
|
479008
|
lø27-03 2021
|
13:20
|
|
|
Kunstgræsbane Bjerget Nordjyske Bank Arena
|
|
Frederikshavn fI
|
|
|
228324
|
lø27-03 2021
|
16:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
FC Skanderborg
|
|
|
160502
|
sø28-03 2021
|
12:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
ANN
|
Randers Freja
|
|
|
224571
|
sø28-03 2021
|
12:30
|
|
|
Hjørring Kunstgræsbane
|
|
Hjørring IF
|
|
|
402483
|
ti20-04 2021
|
18:00
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
260645
|
on21-04 2021
|
12:30
|
|
|
BGI kunstgræsbane
|
|
BGI Akademiet
|
|
|
298259
|
on28-04 2021
|
11:30
|
|
|
Sportsefterskolen SINE
|
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
751240
|
on28-04 2021
|
18:30
|
|
|
Sportsefterskolen SINE
|
UDS
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
541147
|
on19-05 2021
|
10:00
|
|
|
Outrup Idrætscenter
|
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
537413
|
ti25-05 2021
|
12:45
|
|
|
Sparekassen Thy Arena
|
|
Skyum Idrætsefterskole
|
Sportsefterskolen Aabybro
|
|
108449
|
on26-05 2021
|
18:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
926224
|
to27-05 2021
|
10:00
|
|
|
BGI kunstgræsbane
|
|
BGI Akademiet
|
|
|
520940
|
to03-06 2021
|
18:30
|
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
Frederikshavn fI
|
Stidsholt Idrætsefterskole
|
|
886994
|
ti27-07 2021
|
14:00
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
AGF, Aarhus
|
|
|
475079
|
on28-07 2021
|
18:30
|
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
Frederikshavn fI
|
|
|
331124
|
fr30-07 2021
|
19:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
558841
|
lø31-07 2021
|
11:00
|
|
|
Idrætsefterskolen Lægården
|
|
Holstebro B
|
|
|
931351
|
sø01-08 2021
|
09:30
|
|
|
Vejen Idrætscenter
|
|
IF Lyseng
|
|
|
237306
|
ma02-08 2021
|
19:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
890523
|
on04-08 2021
|
19:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
896985
|
to05-08 2021
|
18:30
|
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
Frederikshavn fI
|
|
|
906123
|
lø07-08 2021
|
12:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
ANN
|
FC Skanderborg
|
|
|
216364
|
ti10-08 2021
|
18:30
|
|
|
VB Parken
|
|
Vejle B
|
|
|
217165
|
ti10-08 2021
|
18:30
|
|
|
Randers Stadion
|
|
Randers Freja
|
|
|
889343
|
ti17-08 2021
|
19:15
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
848789
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
Kolding IF
|
|
|
645123
|
ma13-09 2021
|
18:30
|
|
|
Sportsefterskolen SINE
|
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
645050
|
on15-09 2021
|
10:15
|
|
|
Balle Musik- og Idrætsefterskole
|
|
Balle Musik- og Idrætsefterskole
|
Balle Musik- og Idrætsefterskole
|
|
861593
|
on29-09 2021
|
15:00
|
|
|
BGI Akademiet
|
|
BGI Akademiet
|
|
|
879101
|
on10-11 2021
|
16:00
|
|
|
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
|
|
Vejle Idrætsefterskole
|
Vejle Idrætsefterskole U17 Dr.
|
|
796336
|
sø28-11 2021
|
14:30
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
|
Fredericia KFUM
|
|
|
796337
|
on01-12 2021
|
19:00
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 1
|
UDS
|
Silkeborg IF
|
|
|
825941
|
lø15-01 2022
|
15:30
|
|
|
Lyseng Kunstgræs
|
ANN
|
IF Lyseng
|
|
|
521013
|
ma17-01 2022
|
18:00
|
|
|
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
|
|
Vejle Idrætsefterskole
|
|
|
913286
|
sø23-01 2022
|
14:00
|
|
|
Linak Arena Kunstgræsbane
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
414520
|
on26-01 2022
|
11:30
|
|
|
BGI kunstgræsbane
|
|
BGI Akademiet
|
|
|
561463
|
on26-01 2022
|
19:00
|
|
|
Vejle Idrætsefterskole
|
|
Vejle B
|
|
|
916620
|
fr28-01 2022
|
19:00
|
|
|
Vildbjerg Kunstgræsbane 1
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
935620
|
lø29-01 2022
|
13:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Varde IF
|
|
|
323221
|
lø29-01 2022
|
13:30
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
361079
|
lø29-01 2022
|
15:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
|
ANN
|
Skive IK
|
|
|
796581
|
sø30-01 2022
|
11:00
|
|
|
Vildbjerg Kunstgræsbane 1
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
506980
|
sø30-01 2022
|
12:00
|
|
|
Fredericia fF Kunstgræs
|
|
Fredericia fF
|
|
|
140601
|
ma31-01 2022
|
20:00
|
|
|
Løgumkloster Kunstgræsbane
|
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
732776
|
lø05-02 2022
|
12:30
|
|
|
Aalborg KFUM Kunstgræs
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
105640
|
lø05-02 2022
|
14:00
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
ANN
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
883101
|
lø05-02 2022
|
14:15
|
|
|
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
|
|
Vejle B
|
|
|
916622
|
lø05-02 2022
|
15:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
409740
|
lø05-02 2022
|
15:30
|
|
|
tst Kunstgræsbane
|
|
DBU Jylland
|
|
|
365323
|
lø05-02 2022
|
16:00
|
|
|
Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
|
|
Sønderborg Boldklub
|
|
|
371943
|
sø06-02 2022
|
10:00
|
|
|
tst Kunstgræsbane
|
|
DBU Jylland
|
|
|
504348
|
on09-02 2022
|
17:45
|
|
|
Frøstruphave Efterskole Kunstgræs
|
|
Varde IF
|
|
|
795936
|
on09-02 2022
|
19:30
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
ANN
|
Horsens fS
|
|
|
784001
|
lø12-02 2022
|
11:30
|
|
|
Kunstgræsbane Bjerget Nordjyske Bank Arena
|
|
Bangsbo Freja
|
|
|
322492
|
lø12-02 2022
|
12:15
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
829301
|
lø12-02 2022
|
14:15
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
944924
|
sø13-02 2022
|
11:00
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 1
|
|
Silkeborg IF
|
|
|
766005
|
lø19-02 2022
|
15:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
|
|
Skive IK
|
|
|
734740
|
sø20-02 2022
|
15:20
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
|
Varde IF
|
|
|
322960
|
lø26-02 2022
|
11:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
323151
|
lø26-02 2022
|
12:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
980055
|
sø27-02 2022
|
13:00
|
|
|
Fredericia fF Kunstgræs
|
|
Fredericia fF
|
|
|
796787
|
sø27-02 2022
|
14:30
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
734753
|
lø05-03 2022
|
15:20
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
|
Varde IF
|
|
|
308150
|
lø05-03 2022
|
15:30
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
703689
|
sø06-03 2022
|
12:30
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
ANN
|
Ikast Football Club
|
|
|
363333
|
ti08-03 2022
|
19:15
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
ANN
|
Ikast Football Club
|
|
|
921102
|
on16-03 2022
|
20:15
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Idrætscenter Vendsyssel
|
|
|
575152
|
ti22-03 2022
|
10:00
|
|
|
Aabybro Kunstgræsbane
|
|
Sportsefterskolen Aabybro
|
Sportsefterskolen Aabybro
|
|
590574
|
ti05-04 2022
|
13:30
|
|
|
VICTORIA (HCI - Kunstbane, Haverslev)
|
|
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole (Haverslev)
|
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole Drenge 1
|
|
909981
|
to07-04 2022
|
10:00
|
|
|
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
|
|
Skyum Idrætsefterskole
|
Skyum Idrætsefterskole u 17 1 kval til DM
Sportsefterskolen Aabybro
|
|
468551
|
on13-04 2022
|
19:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Idrætscenter Vendsyssel
|
|
|
433830
|
ti10-05 2022
|
18:30
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
Esbjerg fB
|
|
|
137266
|
to12-05 2022
|
09:30
|
|
|
Vejle Idrætsefterskole
|
|
Vejle Idrætsefterskole
|
|
|
354577
|
fr29-07 2022
|
14:30
|
|
|
SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
897046
|
sø31-07 2022
|
12:00
|
|
|
Hjallerup Stadion / Klubhus
|
|
Asaa B
|
|
|
378269
|
ti02-08 2022
|
18:30
|
|
|
Skærbæk Fritidscenter
|
|
Skærbæk Fritidscenter
|
Rahlstedter Sportsclub, U-17, liga 1
|
|
137840
|
to04-08 2022
|
12:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
681673
|
to04-08 2022
|
16:30
|
|
|
SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
823490
|
lø06-08 2022
|
11:00
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
Holstebro B
|
|
|
325813
|
lø06-08 2022
|
12:00
|
|
|
BAUHAUS ARENA - Sønderborg
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
822042
|
lø06-08 2022
|
13:00
|
|
|
Bangsbo Freja anlæg
|
|
Bangsbo Freja
|
|
|
752616
|
lø06-08 2022
|
17:00
|
|
|
Vrå Stadion
|
|
Idrætscenter Vendsyssel
|
|
|
842716
|
on10-08 2022
|
19:00
|
|
|
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
|
|
Vejle B
|
|
|
439066
|
lø13-08 2022
|
10:00
|
|
|
VB Parken
|
|
Vejle B
|
|
|
766033
|
on17-08 2022
|
19:30
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
422674
|
to18-08 2022
|
18:30
|
|
|
VB Parken
|
|
Vejle B
|
|
|
534508
|
ti23-08 2022
|
13:30
|
|
|
Bjergets Idrætsanlæg
|
|
Levring Efterskole
|
|
|
137384
|
ti30-08 2022
|
14:45
|
|
|
Kunstgræs Liseborg
|
|
Hald Ege Efterskole
|
|
|
226326
|
to01-09 2022
|
08:30
|
|
|
BGI Akademiet
|
|
BGI Akademiet
|
Sportsefterskolen Sjælsølund
|
|
284456
|
ti06-09 2022
|
19:15
|
|
|
Vivild Kunstgræsbane
|
|
Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole
|
|
|
673044
|
to06-10 2022
|
11:30
|
|
|
Sportsefterskolen SINE
|
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
227942
|
on26-10 2022
|
16:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
392934
|
fr02-12 2022
|
16:00
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
Hobro IK
|
|
|
917970
|
ti13-12 2022
|
15:15
|
|
|
VICTORIA (HCI - Kunstbane, Haverslev)
|
|
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole (Haverslev)
|
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole
|
|
611543
|
on14-12 2022
|
19:00
|
|
|
Sportsefterskolen SINE
|
UDS
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
333185
|
on14-12 2022
|
19:15
|
|
|
Vojens Kunstgræsbane
|
|
Vojens Gymnastik- & Idrætsefterskole
|
|
|
567368
|
fr06-01 2023
|
17:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
FC Skanderborg
|
|
|
236424
|
sø15-01 2023
|
13:00
|
|
|
Kunstgræsbane Bjerget Nordjyske Bank Arena
|
|
Bangsbo Freja
|
|
|
859140
|
ti17-01 2023
|
19:15
|
|
|
Vivild G & I Efterskole
|
|
Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole
|
|
|
747128
|
on18-01 2023
|
19:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
555708
|
fr20-01 2023
|
10:30
|
|
|
Vejle Idrætsefterskole
|
|
Vejle Idrætsefterskole
|
|
|
510810
|
lø21-01 2023
|
13:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
675540
|
lø21-01 2023
|
13:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 2
|
ANN
|
FC Horsens
|
|
|
587830
|
lø21-01 2023
|
15:00
|
|
|
Hjørring Kunstgræsbane
|
|
Hjørring IF
|
|
|
836900
|
sø22-01 2023
|
10:30
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
747149
|
sø22-01 2023
|
14:00
|
|
|
Viborg FF´s anlæg
|
|
Viborg FF
|
|
|
163092
|
sø22-01 2023
|
16:00
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 1
|
ANN
|
Silkeborg IF
|
|
|
587609
|
on25-01 2023
|
19:00
|
|
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|
592149
|
fr27-01 2023
|
19:15
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
511335
|
lø28-01 2023
|
10:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
ANN
|
Hornbæk SF
|
|
|
481002
|
lø28-01 2023
|
11:00
|
|
|
Vildbjerg Kunstgræsbane 2
|
|
Varde IF
|
|
|
496132
|
lø28-01 2023
|
12:30
|
|
|
Hjørring Kunstgræsbane
|
|
Hjørring IF
|
|
|
577591
|
sø29-01 2023
|
15:00
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
|
Bredballe IF
|
|
|
501208
|
sø29-01 2023
|
16:30
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
556030
|
to02-02 2023
|
13:00
|
|
|
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
|
|
Skyum Idrætsefterskole
|
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole
|
|
124325
|
fr03-02 2023
|
19:30
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
170399
|
lø04-02 2023
|
12:00
|
|
|
Sønderborg Stadion Kunstgræs
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
705804
|
lø04-02 2023
|
15:00
|
|
|
Haderslev Kunstgræsbane
|
|
Haderslev FK
|
|
|
112045
|
sø05-02 2023
|
12:30
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
877815
|
ma06-02 2023
|
17:00
|
|
|
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
|
|
Vejle Idrætsefterskole
|
|
|
587607
|
ti07-02 2023
|
10:00
|
|
|
TIE Multiarena (Kunstgræs)
|
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|
|
820823
|
on08-02 2023
|
19:15
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
Kolding IF
|
|
|
724486
|
fr10-02 2023
|
19:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
|
|
Skive IK
|
|
|
643388
|
lø11-02 2023
|
14:30
|
|
|
Hjørring Kunstgræsbane
|
|
Hjørring IF
|
|
|
843343
|
sø12-02 2023
|
10:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Randers Freja
|
|
|
170725
|
sø12-02 2023
|
12:00
|
|
|
Sønderborg Stadion Kunstgræs
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
705807
|
sø12-02 2023
|
14:30
|
|
|
Haderslev Kunstgræsbane
|
|
Haderslev FK
|
|
|
525042
|
on15-02 2023
|
10:10
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
Sportsefterskolen Aabybro
|
|
673205
|
sø19-02 2023
|
15:00
|
|
|
Danbolig Arena Gauerslund
|
ANN
|
Gauerslund IF
|
|
|
610549
|
ti21-02 2023
|
20:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
587610
|
on22-02 2023
|
19:00
|
|
|
TIE Multiarena (Kunstgræs)
|
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|
277944
|
lø25-02 2023
|
12:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Esbjerg fB
|
|
|
424482
|
lø25-02 2023
|
12:30
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
150225
|
lø25-02 2023
|
13:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
FC Horsens
|
|
|
543511
|
sø26-02 2023
|
09:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
FC Horsens
|
|
|
396051
|
sø26-02 2023
|
14:30
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
241769
|
sø26-02 2023
|
16:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
480184
|
sø26-02 2023
|
18:00
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
Hobro IK
|
|
|
180252
|
ma27-02 2023
|
11:15
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
UCS10 Skanderborg
|
|
|
589626
|
ti28-02 2023
|
18:30
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Idrætscenter Vendsyssel
|
|
|
361982
|
fr03-03 2023
|
19:15
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
675556
|
fr03-03 2023
|
19:15
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
ANN
|
Randers Freja
|
|
|
234302
|
lø04-03 2023
|
12:15
|
|
|
STS Biler Arena (Måbjerg)
|
|
Holstebro B
|
|
|
553913
|
lø04-03 2023
|
12:30
|
|
|
Helle Hallen Kunstgræsbane
|
|
Varde IF
|
|
|
929287
|
lø04-03 2023
|
13:00
|
|
|
Sønderborg Stadion Kunstgræs
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
533717
|
sø05-03 2023
|
16:00
|
|
|
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
|
|
Vejle B
|
|
|
890274
|
sø05-03 2023
|
16:30
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
385402
|
ti28-03 2023
|
11:30
|
|
|
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
|
|
Skyum Idrætsefterskole
|
Sportsefterskolen Aabybro
|
|
172432
|
ma24-04 2023
|
18:15
|
|
|
BGI Akademiet
|
|
BGI Akademiet
|
|
|
631975
|
to27-07 2023
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
|
ANN
|
Skagen IK
|
|
|
498347
|
sø30-07 2023
|
12:00
|
|
|
Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
|
|
IF Lyseng
|
|
|
631978
|
sø30-07 2023
|
14:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
|
|
Skagen IK
|
|
|
681633
|
ma31-07 2023
|
19:10
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
Hobro IK
|
|
|
528456
|
to03-08 2023
|
19:00
|
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
872566
|
lø05-08 2023
|
13:00
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
Kolding IF
|
|
|
361595
|
ma07-08 2023
|
17:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
867455
|
ti08-08 2023
|
18:00
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
ANN
|
Hobro IK
|
|
|
693057
|
ti08-08 2023
|
19:00
|
|
|
BAUHAUS ARENA - Sønderborg
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
530732
|
on09-08 2023
|
19:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
ANN
|
FC Skanderborg
|
|
|
868244
|
to17-08 2023
|
19:00
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1
|
|
Ikast Football Club
|
|