MENU

U17 Drenge Liga 1 / Træningskamp //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
444938 fr
12-06 2020
Kl. 11:00
Tirstrup U 17 Hou Maritime Idrætsefterskole Tirstrup Idrætsefterskole Tirstrup Idrætsefterskole
562566 ti
16-06 2020
Kl. 18:30
Tønder SF (L3/421) Ikke oplyst ved bestilling Fladhøj Idrætscenter
ANN

Kampen annulleret

Tønder SF
101254
20-06 2020
Kl. 13:00
Ikast FC Sønderborg B EDC Arena – Ikast (kunst) Ikast Football Club
434926 on
24-06 2020
Kl. 19:00
Bredballe IF Varde IF BAUHAUS Park - Hældager
Bredballe IF
581286
27-06 2020
Kl. 13:00
Varde IF Hjerting IF Vestjysk Bank Stadion (Varde)
Varde IF
405905 on
01-07 2020
Kl. 19:00
Sønderborg B Team Midtjylland Sønderborg Stadion Sønderborg Fremad
792564
25-07 2020
Kl. 14:00
Viborg FF Randers Freja Viborg FF´s anlæg Viborg FF
690006
25-07 2020
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Jammerbugt FC Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
ANN

Kampen annulleret

Jetsmark IF
691065 ma
27-07 2020
Kl. 19:00
Team Midtjylland Andrup IF Give Stadion
ANN

Kampen annulleret

FC GOG Fodbold
585001 on
29-07 2020
Kl. 18:30
Jetsmark IF Vejgaard B Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark) Jetsmark IF
584949 to
30-07 2020
Kl. 16:00
Hjørring IF Hobro IK Vrå Stadion
ANN

Kampen annulleret

Hjørring IF
693083 to
30-07 2020
Kl. 17:00
Sandefjord U-16 Jammerbugt U-17 Frem Parken (Hjørring) Vraa/Børglum IF
587554
02-08 2020
Kl. 11:00
Hjørring IF Jetsmark IF Lundergårdhallen
Hjørring IF
723707
02-08 2020
Kl. 12:00
Randers Freja IF Lyseng Randers Stadion Randers Freja
877400
02-08 2020
Kl. 12:00
FC Sønderborg Næsby BK Sønderborg Stadion Dybbøl IU
693085
02-08 2020
Kl. 14:30
Sandefjord U-16 Hjørring FK, U-17 Vrå Stadion Vraa/Børglum IF
784756 ma
03-08 2020
Kl. 19:00
tst Fodbold SSV Tilst Idrætsanlæg (tst) tst Fodbold
903773 to
13-08 2020
Kl. 19:00
Vejle Boldklub Dybbøl IU VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) Vejle B
941827 ti
18-08 2020
Kl. 18:30
Viborg FF Vejle Boldbklub Viborg FF´s anlæg Viborg FF
723715 to
20-08 2020
Kl. 19:15
Ikast Football Club Hald Ege Efterskole Ikast FC Stadion Allé Ikast Football Club
947937
23-08 2020
Kl. 10:30
JFV Callenberger Land U17 dr. Liga 1 Andrup IF Skærbæk Fritidscenter Skærbæk Fritidscenter
966383 fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Horsens fS Haderslev FK Nordstern Arena Horsens Horsens fS
803789
30-08 2020
Kl. 14:15
Horsens fS Haderslev FK Nordstern Arena Horsens
ANN

Kampen annulleret

Horsens fS
225165 ti
15-09 2020
Kl. 18:15
SINE Sportsefterskole Dybbøl IU Sportsefterskolen SINE SINE Sportsefterskole
947832 ti
22-09 2020
Kl. 17:10
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole U17 Liga 1 HVI Elever 2 x 40 min VICTORIA (HCI - Kunstbane) (Haverslev) Himmerlandscentrets Idrætsefterskole (Haverslev)
303644 fr
09-10 2020
Kl. 17:00
Horsens fS Horsens fS Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
271376
14-11 2020
Kl. 12:30
Horsens fS Silkeborg IF Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
ANN

Kampen annulleret

Horsens fS
398493 ti
17-11 2020
Kl. 17:30
AC Horsens Viborg FF Jacobsen Plus - Kunst Arena 4 Horsens fS
708184
29-11 2020
Kl. 13:00
Skive IK Viborg FF Egeris Kunstgræsbane (Bane 7) Skive IK
429925 fr
04-12 2020
Kl. 19:00
Horsens fS Sønderborg FB Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
360528 fr
11-12 2020
Kl. 19:00
AC Horsens FC Skanderborg Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
ANN

Kampen annulleret

Horsens fS
429926 fr
11-12 2020
Kl. 19:00
Horsens fS Hobro IK Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
ANN

Kampen annulleret

Horsens fS
304812
24-01 2021
Kl. 13:00
FC Sønderborg Odense Boldklub Linak Arena Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Dybbøl IU
186866
30-01 2021
Kl. 16:30
Ikast Football Club Thisted FC Stadome, Ikast (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
762540
06-02 2021
Kl. 16:30
Vejle Boldklub Silkeborg IF VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
ANN

Kampen annulleret

Vejle B
201588
07-02 2021
Kl. 16:30
Ikast Football Club Kolding IF Stadome, Ikast (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
102892 on
10-02 2021
Kl. 18:30
Vejle Boldklub Odense Boldklub VB Parken Gammel Kunst 1
ANN

Kampen annulleret

Vejle B
201589 on
10-02 2021
Kl. 20:00
Ikast Football Club Silkeborg IF Stadome, Ikast (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
922245
13-02 2021
Kl. 12:15
Vejle Boldklub Næsby BK VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
ANN

Kampen annulleret

Vejle B
562714
20-02 2021
Kl. 12:00
Randers Freja Dronningborg B Randers Stadion, kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Randers Freja
679377
20-02 2021
Kl. 14:00
Randers Freja Viborg FF Randers Stadion, kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Randers Freja
201578 on
24-02 2021
Kl. 20:00
Ikast Football Club Holstebro B Stadome, Ikast (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
431091
27-02 2021
Kl. 14:00
Randers Freja Vejle Boldklub Randers Stadion, kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Randers Freja
319898
28-02 2021
Kl. 12:30
Ikast Football Club Odense Boldklub Stadome, Ikast (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
241525 on
03-03 2021
Kl. 20:00
Ikast Football Club Viborg FF / Hald Ege Stadome, Ikast (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
328744
06-03 2021
Kl. 16:00
Andrup IF Varde IF Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7)
ANN

Kampen annulleret

Andrup IF
182102
07-03 2021
Kl. 12:30
FC Sønderborg Vejle Boldklub Linak Arena Kunstgræsbane Dybbøl IU
161865
20-03 2021
Kl. 13:20
Frederikshavn U17 liga 1 Hjørring IF Kunstgræsbane Bjerget (Bangsbo)-Jyske Bank Arena Frederikshavn fI
160486
21-03 2021
Kl. 18:20
Andrup IF Tarp B Synshallen Arena, kunstgræs Andrup IF
223682 ti
23-03 2021
Kl. 19:05
Andrup IF Esbjerg Guldager IC Kunstgræbane Andrup IF
232518
ti
23-03 2021
Kl. 20:00
FC Skanderborg tst Fodbold Ry Fodbold Kunstgræsbane FC Skanderborg
479008
27-03 2021
Kl. 13:20
Frederikshavn U17 liga 1 AaB Kunstgræsbane Bjerget (Bangsbo)-Jyske Bank Arena Frederikshavn fI
228324
27-03 2021
Kl. 16:00
FC Skanderborg Viborg FF Fælleden kunstgræsbane FC Skanderborg
160502
28-03 2021
Kl. 12:00
Randers Freja Dronningborg B Randers Stadion, kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Randers Freja
224571
28-03 2021
Kl. 12:30
Hjørring IF U17 Hjørring U16 Hjørring Kunstgræsbane
Hjørring IF
402483 ti
20-04 2021
Kl. 18:00
SINE Sportsefterskole Brøndby Idrætsefterskole Skærbæk Kunstgræsbane SINE Sportsefterskole
260645 on
21-04 2021
Kl. 12:30
BGI Akademiet Hald Ege Efterskole BGI kunstgræsbane BGI Akademiet
298259 on
28-04 2021
Kl. 11:30
SINE Hellebjerg IE Sportsefterskolen SINE SINE Sportsefterskole
751240 on
28-04 2021
Kl. 18:30
SINE Sportsefterskole Broager UI Sportsefterskolen SINE
UDS

Kampen udsat

SINE Sportsefterskole
541147 on
19-05 2021
Kl. 10:00
SINE Sportsefterskole Laursens Realskole Outrup Idrætscenter SINE Sportsefterskole
537413 ti
25-05 2021
Kl. 12:45
Skyum Idrætsefterskole Sportsefterskolen Aabybro Sparekassen Thy Arena Skyum Idrætsefterskole
108449 on
26-05 2021
Kl. 18:00
Horsens fS FC Skanderborg Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
926224 to
27-05 2021
Kl. 10:00
BGI Akademiet SINE BGI kunstgræsbane BGI Akademiet
520940 to
03-06 2021
Kl. 18:30
Frederikshavn fI Stidsholt Idrætsefterskole M.A.R.S ARENA (Frederikshavn) Frederikshavn fI
886994 ti
27-07 2021
Kl. 14:00
AGF HIK AGF's anlæg - Fredensvang AGF, Aarhus
475079 on
28-07 2021
Kl. 18:30
Frederikshavn fI Aalborg KFUM Fodbold M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
Frederikshavn fI
331124 fr
30-07 2021
Kl. 19:00
AaB Gug B AaB's Anlæg
AaB
558841
31-07 2021
Kl. 11:00
Holstebro B Randers Freja Idrætsefterskolen Lægården Holstebro B
931351
01-08 2021
Kl. 09:30
AGF/IF Lyseng MG & BK Vejen Idrætscenter IF Lyseng
237306 ma
02-08 2021
Kl. 19:00
Aalborg KFUM Fodbold Randers Freja Nordjyske Bank Arena (KFUM) Aalborg KFUM Fodbold
890523 on
04-08 2021
Kl. 19:00
Hornbæk SF FC Skanderborg Volkswagen Park Randers (kunst) Hornbæk SF
896985 to
05-08 2021
Kl. 18:30
Frederikshavn fI FC Vakok M.A.R.S ARENA (Frederikshavn) Frederikshavn fI
906123
07-08 2021
Kl. 12:00
FC Skanderborg HEI Fælleden kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

FC Skanderborg
216364 ti
10-08 2021
Kl. 18:30
Vejle Boldklub FC Horsens VB Parken Vejle B
217165 ti
10-08 2021
Kl. 18:30
Randers Freja FC Skanderborg Randers Stadion Randers Freja
889343 ti
17-08 2021
Kl. 19:15
Ikast Football Club Viborg FF EDC Arena – Ikast (kunst) Ikast Football Club
848789 ti
24-08 2021
Kl. 18:30
Kolding IF Horsens fS Metropolis Arena (kunst) Kolding IF
645123 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
SINE SINE Sportsefterskolen SINE SINE Sportsefterskole
645050 on
15-09 2021
Kl. 10:15
Balle Musik- og Idrætsefterskole EVN Nyborg Balle Musik- og Idrætsefterskole Balle Musik- og Idrætsefterskole
861593 on
29-09 2021
Kl. 15:00
BGI Akademiet BGI Akademiet BGI Akademiet BGI Akademiet
879101 on
10-11 2021
Kl. 16:00
Vejle Idrætsefterskole U17 Dr. Oure Fodbold Akademi Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane Vejle Idrætsefterskole
796336
28-11 2021
Kl. 14:30
F.C.Fredericia Oure Fodbold Akademi
!
NB: Oure Fodbold Akademi er taberdømt
KFUM Park Kunstgræs
Fredericia KFUM
796337 on
01-12 2021
Kl. 19:00
Silkeborg IF Randers Freja Marienlund Kunstgræs 1
UDS

Kampen udsat

Silkeborg IF
825941
15-01 2022
Kl. 15:30
IF Lyseng Randers Freja Lyseng Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

IF Lyseng
521013 ma
17-01 2022
Kl. 18:00
Vejle Idrætsefterskole Hald Ege Efterskole Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane Vejle Idrætsefterskole
913286
23-01 2022
Kl. 14:00
FC Sønderborg Horsens fS Linak Arena Kunstgræsbane Dybbøl IU
414520 on
26-01 2022
Kl. 11:30
BGI Akademiet Hald Ege Efterskole BGI kunstgræsbane BGI Akademiet
561463 on
26-01 2022
Kl. 19:00
Vejle B Hald Ege Efterskole Vejle Idrætsefterskole Vejle B
916620 fr
28-01 2022
Kl. 19:00
Ikast Football Club Holstebro B Vildbjerg Kunstgræsbane 1 Ikast Football Club
935620
29-01 2022
Kl. 13:00
Varde IF Skive IK Vildbjerg Sports- & Kulturcenter Varde IF
323221
29-01 2022
Kl. 13:30
AaB Bangsbo Freja AaB's Anlæg AaB
361079
29-01 2022
Kl. 15:00
Skive IK Thisted FC Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
ANN

Kampen annulleret

Skive IK
796581
30-01 2022
Kl. 11:00
Ikast FC Randers Freja Vildbjerg Kunstgræsbane 1 Ikast Football Club
506980
30-01 2022
Kl. 12:00
Fredericia KFUM Oure Fodbold Akademi Fredericia fF Kunstgræs Fredericia fF
140601 ma
31-01 2022
Kl. 20:00
SINE FC Sønderborg Løgumkloster Kunstgræsbane SINE Sportsefterskole
732776
05-02 2022
Kl. 12:30
Aalborg KFUM Fodbold Aalborg Freja Aalborg KFUM Kunstgræs
Aalborg KFUM Fodbold
105640
05-02 2022
Kl. 14:00
Hornbæk SF Varde IF Spjald Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Spjald Fritidscenter
883101
05-02 2022
Kl. 14:15
Vejle B Horsens fS
!
NB: Horsens fS er taberdømt
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
Vejle B
916622
05-02 2022
Kl. 15:00
Ikast Football Club Thisted FC EDC Arena – Ikast (kunst) Ikast Football Club
409740
05-02 2022
Kl. 15:30
DBU Jylland AGF/IF Lyseng tst Kunstgræsbane DBU Jylland
365323
05-02 2022
Kl. 16:00
Sønderborg B FC Sønderborg U17 Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
Sønderborg Boldklub
371943
06-02 2022
Kl. 10:00
Vallensbæk IF (U17M) VSK Aarhus tst Kunstgræsbane DBU Jylland
504348 on
09-02 2022
Kl. 17:45
Varde IF Varde IF Frøstruphave Efterskole Kunstgræs Varde IF
795936 on
09-02 2022
Kl. 19:30
Horsens fS FC Horsens Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
ANN

Kampen annulleret

Horsens fS
784001
12-02 2022
Kl. 11:30
Bangsbo Freja U16 liga 1 Frederikshavn U17 liga 1 Kunstgræsbane Bjerget (Bangsbo)-Jyske Bank Arena Bangsbo Freja
322492
12-02 2022
Kl. 12:15
AaB Aalborg Freja AaB's Anlæg AaB
829301
12-02 2022
Kl. 14:15
Nørresundby FB Aalborg KFUM NFB Kunstgræs Lindholm Nørresundby Forenede Boldklubber
944924
13-02 2022
Kl. 11:00
Silkeborg IF Randers Freja Marienlund Kunstgræs 1 Silkeborg IF
766005
19-02 2022
Kl. 15:00
Skive IK Thisted FC Egeris Kunstgræsbane (Bane 7) Skive IK
734740
20-02 2022
Kl. 15:20
Varde IF Horsens fS Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde) Varde IF
322960
26-02 2022
Kl. 11:00
Hornbæk SF IF Lyseng Volkswagen Park Randers (kunst) Hornbæk SF
323151
26-02 2022
Kl. 12:00
Randers Freja Aalborg KFUM
!
NB: Aalborg KFUM er taberdømt
Randers Stadion, kunstgræs
Randers Freja
980055
27-02 2022
Kl. 13:00
Fredericia KFUM Esbjerg fB Fredericia fF Kunstgræs Fredericia fF
796787
27-02 2022
Kl. 14:30
Ikast FC Horsens fS Stadome, Ikast (kunst) Ikast Football Club
734753
05-03 2022
Kl. 15:20
Varde IF Fredericia KFUM Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde) Varde IF
308150
05-03 2022
Kl. 15:30
Hornbæk SF Aalborg KFUM Volkswagen Park Randers (kunst) Hornbæk SF
703689
06-03 2022
Kl. 12:30
Ikast Football Club Hald Ege Efterskole Stadome, Ikast (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
363333 ti
08-03 2022
Kl. 19:15
Ikast FC Vejle B Stadome, Ikast (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
921102 on
16-03 2022
Kl. 20:15
AaB Wang Frederikstad Norge Vrå Kunstgræsbane Idrætscenter Vendsyssel
575152 ti
22-03 2022
Kl. 10:00
Sportsefterskolen Aabybro Skyum Efterkole Aabybro Kunstgræsbane Sportsefterskolen Aabybro
590574 ti
05-04 2022
Kl. 13:30
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole Drenge 1 Skyum Idrætsefterskole VICTORIA (HCI - Kunstbane) (Haverslev) Himmerlandscentrets Idrætsefterskole (Haverslev)
909981 to
07-04 2022
Kl. 10:00
Skyum Idrætsefterskole u 17 1 kval til DM Sportsefterskolen Aabybro Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs Skyum Idrætsefterskole
468551 on
13-04 2022
Kl. 19:00
LKB Gistrup U17 drenge 1 Klementsrud Norge U17 Vrå Kunstgræsbane Idrætscenter Vendsyssel
433830 ti
10-05 2022
Kl. 18:30
Esbjerg fB Kolding IF Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7) Esbjerg fB
137266 to
12-05 2022
Kl. 09:30
Vejle Idrætsefterskole BGI Akademiet Vejle Idrætsefterskole Vejle Idrætsefterskole
354577 fr
29-07 2022
Kl. 14:30
FC Sønderborg St. Pauli SwipBox Arena - Sundsmarkcentret Dybbøl IU
897046
31-07 2022
Kl. 12:00
Hjallerup IF AaB Hjallerup Stadion / Klubhus Asaa B
378269 ti
02-08 2022
Kl. 18:30
Rahlstedter Sportsclub, U-17, liga 1 FC Sønderborg Skærbæk Fritidscenter Skærbæk Fritidscenter
137840 to
04-08 2022
Kl. 12:00
AaB Viking AaB's Anlæg AaB
681673 to
04-08 2022
Kl. 16:30
FC Sønderborg Rahlstedter Sportsclub SwipBox Arena - Sundsmarkcentret Dybbøl IU
823490
06-08 2022
Kl. 11:00
Holstebro B Thisted FC Idrætscenter Vest Holstebro B
325813
06-08 2022
Kl. 12:00
FC Sønderborg Flensborg Sønderborg Stadion Dybbøl IU
822042
06-08 2022
Kl. 13:00
Bangsbo Freja Hjallerup IF Bangsbo Frejas anlæg Bangsbo Freja
752616
06-08 2022
Kl. 17:00
AaB Sandefjord U16 Vrå Stadion Idrætscenter Vendsyssel
842716 on
10-08 2022
Kl. 19:00
Vejle B Dalum IF Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane Vejle B
439066
13-08 2022
Kl. 10:00
Vejle B Horsens fS VB Parken Vejle B
766033 on
17-08 2022
Kl. 19:30
Ikast FC Hald Ege Efterskole EDC Arena – Ikast (kunst) Ikast Football Club
422674 to
18-08 2022
Kl. 18:30
Vejle B MG & BK
!
NB: MG & BK er taberdømt
VB Parken
Vejle B
534508 ti
23-08 2022
Kl. 13:30
Levring Efterskole Gudenådalens Efterskole Bjergets Idrætsanlæg Levring Efterskole
137384 ti
30-08 2022
Kl. 14:45
Hald Ege Efterskole Levring Efterskole Kunstgræs Liseborg Hald Ege Efterskole
226326 to
01-09 2022
Kl. 08:30
BGI Akademiet Sportsefterskolen Sjælsølund BGI Akademiet BGI Akademiet
284456 ti
06-09 2022
Kl. 19:15
Vivild G & I Vivild G & I Vivild Kunstgræsbane Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole
673044 to
06-10 2022
Kl. 11:30
SINE Brøruphus efterskole Sportsefterskolen SINE SINE Sportsefterskole
227942 on
26-10 2022
Kl. 16:30
Aalborg KFUM AaB Nordjyske Bank Arena (KFUM) Aalborg KFUM Fodbold
392934 fr
02-12 2022
Kl. 16:00
Hobro IK Tirstrup Efterskole DS Arena - Kunstgræs (Hobro) Hobro IK
917970 ti
13-12 2022
Kl. 15:15
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole Skyum Idrætsefterskole VICTORIA (HCI - Kunstbane) (Haverslev) Himmerlandscentrets Idrætsefterskole (Haverslev)
611543 ti
13-12 2022
Kl. 19:00
SINE Fredericia fF Sportsefterskolen SINE SINE Sportsefterskole
333185 on
14-12 2022
Kl. 19:15
Vojens GIE Haderslev FK Vojens Kunstgræsbane Vojens Gymnastik- & Idrætsefterskole
567368 fr
06-01 2023
Kl. 17:00
FC Skanderborg ASA, Aarhus Normal Arena, 11-mands (kunst) FC Skanderborg
236424
15-01 2023
Kl. 13:00
Bangsbo Freja ASA, Aarhus Kunstgræsbane Bjerget (Bangsbo)-Jyske Bank Arena Bangsbo Freja
501208
29-01 2023
Kl. 16:30
Ikast Football Club Silkeborg IF EDC Arena – Ikast (kunst) Ikast Football Club
124325 fr
03-02 2023
Kl. 19:30
Ikast Football Club Hornbæk SF EDC Arena – Ikast (kunst) Ikast Football Club
170399
04-02 2023
Kl. 12:00
FC Sønderborg DGF Flensborg U18 Sønderborg Stadion Kunstgræs Dybbøl IU
112045
05-02 2023
Kl. 12:30
Ikast Football Club Viborg FF EDC Arena – Ikast (kunst) Ikast Football Club
170725
12-02 2023
Kl. 12:00
FC Sønderborg DGF Flensborg U17 Sønderborg Stadion Kunstgræs Dybbøl IU
424482
25-02 2023
Kl. 12:30
Ikast Football Club FC Salling Stadome, Ikast (kunst) Ikast Football Club
241769
26-02 2023
Kl. 16:00
Hornbæk SF ASA, Aarhus Volkswagen Park Randers (kunst) Hornbæk SF
890274
05-03 2023
Kl. 16:30
Ikast Football Club Hald Ege Efterskole EDC Arena – Ikast (kunst) Ikast Football Club
333206 fr
10-03 2023
Kl. 18:00
FC Skanderborg Hornbæk SF Normal Arena, 11-mands (kunst) FC Skanderborg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind