Måløv BK

VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5, Pulje 3

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 11-11 2023
Spillested:
Greve Idræts Center Kunstgræs Kunst 8-8A Lillevangsvej 88 2670 Greve
712189 10:15 Greve Fodbold (2) Måløv BK (2) Kunst 8-8A
10:15
Greve Fodbold (2)
Måløv BK (2)
712191 10:40 Måløv BK (2) BK Avarta Kunst 8-8A
10:40
Måløv BK (2)
BK Avarta
712194 11:05 Måløv BK (2) Greve Fodbold (3) Kunst 8-8A
11:05
Måløv BK (2)
Greve Fodbold (3)
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Måløv Idrætspark 1 Måløv Hovedgade 48 2760 Måløv
712196 12:45 Måløv BK (2) BK Avarta 1
12:45
Måløv BK (2)
BK Avarta
712198 13:10 Avedøre IF Måløv BK (2) 1
13:10
Avedøre IF
Måløv BK (2)
712199 13:35 Ishøj IF Måløv BK (2) 1
13:35
Ishøj IF
Måløv BK (2)
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs Sydskellet 1 2630 Taastrup
712219 11:30 BSF Måløv BK (2)
11:30
BSF
Måløv BK (2)
712221 11:55 Måløv BK (2) Greve Fodbold (3)
11:55
Måløv BK (2)
Greve Fodbold (3)
712224 12:20 Måløv BK (2) Taastrup FC
12:20
Måløv BK (2)
Taastrup FC
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Brøndby Stadion Kunst Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
712238 10:00 Ishøj IF Måløv BK (2)
10:00
Ishøj IF
Måløv BK (2)
712240 10:25 Måløv BK (2) Brøndbyernes IF
10:25
Måløv BK (2)
Brøndbyernes IF
712243 10:50 Måløv BK (2) BK Friheden
10:50
Måløv BK (2)
BK Friheden
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
712263 14:15 Måløv BK (2) Taastrup FC
14:15
Måløv BK (2)
Taastrup FC
712266 14:40 Måløv BK (2) BK Friheden
14:40
Måløv BK (2)
BK Friheden
712267 15:05 Måløv BK (2) Rebæk IF
15:05
Måløv BK (2)
Rebæk IF
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Sportspladsen i Syd Vridsløsevej 1 2620 Albertslund
712276 10:00 Måløv BK (2) Taastrup FC
10:00
Måløv BK (2)
Taastrup FC
712278 10:25 Ishøj IF Måløv BK (2)
10:25
Ishøj IF
Måløv BK (2)
712282 10:50 Albertslund BS 72 Måløv BK (2)
10:50
Albertslund BS 72
Måløv BK (2)
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Sportspladsen i Syd Vridsløsevej 1 2620 Albertslund
712302 10:00 Måløv BK (2) BK Friheden
10:00
Måløv BK (2)
BK Friheden
712304 10:25 BSF Måløv BK (2)
10:25
BSF
Måløv BK (2)
712306 10:50 Albertslund BS 72 Måløv BK (2)
10:50
Albertslund BS 72
Måløv BK (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind