Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. aug
14:00
Dalum/Næsby
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
11. aug
14:00
Kolding IF
Team Viborg
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. aug
15:00
OB Q
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
JAI, Aarhus
Dalum/Næsby
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Aalborg Freja
OB Q
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Brabrand IF
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Dalum/Næsby
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
JAI, Aarhus
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:00
OB Q
Team Viborg
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Team Viborg
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Brabrand IF
JAI, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Kolding IF
Dalum/Næsby
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Team Viborg
Dalum/Næsby
|
|||||||||||||||||||
07. sep
16:00
Brabrand IF
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
OB Q
JAI, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Dalum/Næsby
OB Q
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Aalborg Freja
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
JAI, Aarhus
Team Viborg
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
OB Q
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Team Viborg
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Aalborg Freja
JAI, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
27. sep
19:00
Kolding IF
JAI, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
OB Q
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
28. sep
16:00
Brabrand IF
Dalum/Næsby
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:30
Dalum/Næsby
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Aalborg Freja
Team Viborg
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Brabrand IF
OB Q
|
|||||||||||||||||||
09. okt
19:15
OB Q
Dalum/Næsby
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Team Viborg
JAI, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
14. okt
19:00
Kolding IF
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
JAI, Aarhus
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
19. okt
13:00
Dalum/Næsby
Team Viborg
|
|||||||||||||||||||
21. okt
19:00
Kolding IF
OB Q
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
JAI, Aarhus
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Team Viborg
OB Q
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Aalborg Freja
Dalum/Næsby
|
|||||||||||||||||||
02. nov
12:00
Dalum/Næsby
JAI, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
02. nov
14:00
Brabrand IF
Team Viborg
|
|||||||||||||||||||
03. nov
15:00
Kolding IF
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
09. nov
14:00
Aalborg Freja
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
10. nov
14:00
JAI, Aarhus
OB Q
|
|||||||||||||||||||
10. nov
14:00
Team Viborg
Kolding IF
|