Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024, Pulje 311

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
153272
ti16-04 2024
19:00 TIE Multiarena (Kunstgræs)
3
-
0
16. apr
19:00
Østdjurs 91 (1)
3
Hornbæk SF/IF Alliancen
0
153274
ti16-04 2024
19:00 Tirsdalens Skole
2
-
1
16. apr
19:00
Kristrup B
2
Hammel GF
1
153273
on17-04 2024
18:30 RMS Park Romalt
2
-
2
17. apr
18:30
Romalt IF
2
HOG Hinnerup
2
153276
to18-04 2024
18:35
Oversidder
18. apr
18:35
Oversidder
Lystrup IF
153275
fr19-04 2024
18:30 Højlyngen
11
-
1
19. apr
18:30
Fuglebakken KFUM
11
IF Midtdjurs
1
153281
ma22-04 2024
19:00 Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
1
-
2
22. apr
19:00
HOG Hinnerup
1
Fuglebakken KFUM
2
153280
on24-04 2024
18:30 Ryomgård Stadion
1
-
7
24. apr
18:30
IF Midtdjurs
1
Kristrup B
7
153278
on24-04 2024
19:00 Lystrup Idrætsanlæg
1
-
3
24. apr
19:00
Lystrup IF
1
Romalt IF
3
153279
on24-04 2024
19:00 Hammel Stadion
2
-
1
24. apr
19:00
Hammel GF
2
Østdjurs 91 (1)
1
153277
on24-04 2024
19:15
Oversidder
Volkswagen Park Randers (kunst)
24. apr
19:15
Hornbæk SF/IF Alliancen
Oversidder
153285
ti30-04 2024
18:30 Trustrup Stadion
3
-
1
30. apr
18:30
Østdjurs 91 (1)
3
IF Midtdjurs
1
153286
ti30-04 2024
19:00 Højlyngen
1
-
2
30. apr
19:00
Fuglebakken KFUM
1
Lystrup IF
2
153284
ti30-04 2024
19:00 Tirsdalens Skole
2
-
1
30. apr
19:00
Kristrup B
2
HOG Hinnerup
1
153282
on01-05 2024
19:15 Volkswagen Park Randers (kunst)
1
-
0
01. maj
19:15
Hornbæk SF/IF Alliancen
1
Hammel GF
0
153283
to02-05 2024
18:45
Oversidder
02. maj
18:45
Oversidder
Romalt IF
153287
on08-05 2024
18:30 Ryomgård Stadion
0
-
4
08. maj
18:30
IF Midtdjurs
0
Hornbæk SF/IF Alliancen
4
153288
on08-05 2024
18:30 RMS Park Romalt
1
-
3
08. maj
18:30
Romalt IF
1
Fuglebakken KFUM
3
153289
on08-05 2024
19:00
Oversidder
Hammel Stadion
08. maj
19:00
Hammel GF
Oversidder
153290
on08-05 2024
19:00 Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
2
-
1
08. maj
19:00
HOG Hinnerup
2
Østdjurs 91 (1)
1
153291
on08-05 2024
19:00 Lystrup Idrætsanlæg
3
-
2
08. maj
19:00
Lystrup IF
3
Kristrup B
2
153293
ti14-05 2024
19:00 Tirsdalens Skole
0
-
0
14. maj
19:00
Kristrup B
0
Romalt IF
0
153294
on15-05 2024
19:00 Hammel Stadion
1
-
1
15. maj
19:00
Hammel GF
1
IF Midtdjurs
1
153292
on15-05 2024
19:15 Volkswagen Park Randers (kunst)
1
-
1
15. maj
19:15
Hornbæk SF/IF Alliancen
1
HOG Hinnerup
1
153296
to16-05 2024
18:30 Trustrup Stadion
0
-
2
16. maj
18:30
Østdjurs 91 (1)
0
Lystrup IF
2
153295
to16-05 2024
19:00
Oversidder
16. maj
19:00
Oversidder
Fuglebakken KFUM
153298
on22-05 2024
18:30 RMS Park Romalt
UHT
22. maj
18:30
Romalt IF
Østdjurs 91 (1)
UHT
153299
on22-05 2024
18:30
Oversidder
Ryomgård Stadion
22. maj
18:30
IF Midtdjurs
Oversidder
153300
on22-05 2024
19:00 Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
3
-
2
22. maj
19:00
HOG Hinnerup
3
Hammel GF
2
153301
on22-05 2024
19:00 Højlyngen
4
-
3
22. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
4
Kristrup B
3
153297
to23-05 2024
19:00 Lystrup Idrætsanlæg
0
-
3
23. maj
19:00
Lystrup IF
0
Hornbæk SF/IF Alliancen
3
153306
ti28-05 2024
18:30 Trustrup Stadion
0
-
1
28. maj
18:30
Østdjurs 91 (1)
0
Fuglebakken KFUM
1
153304
on29-05 2024
18:30 Ryomgård Stadion
2
-
3
29. maj
18:30
IF Midtdjurs
2
HOG Hinnerup
3
153305
on29-05 2024
19:00 Hammel Stadion
0
-
5
29. maj
19:00
Hammel GF
0
Lystrup IF
5
153302
on29-05 2024
19:15 Volkswagen Park Randers (kunst)
0
-
0
29. maj
19:15
Hornbæk SF/IF Alliancen
0
Romalt IF
0
153303
to30-05 2024
19:00
Oversidder
30. maj
19:00
Oversidder
Kristrup B
153308
ma03-06 2024
18:30 RMS Park Romalt
UHT
03. jun
18:30
Romalt IF
Hammel GF
UHT
153309
ma03-06 2024
19:00 Lystrup Idrætsanlæg
2
-
1
03. jun
19:00
Lystrup IF
2
IF Midtdjurs
1
153311
ma03-06 2024
19:00
Oversidder
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
03. jun
19:00
HOG Hinnerup
Oversidder
153310
ti04-06 2024
19:00 Tirsdalens Skole
UHT
04. jun
19:00
Kristrup B
Østdjurs 91 (1)
UHT
153307
on05-06 2024
19:00 Højlyngen
2
-
0
05. jun
19:00
Fuglebakken KFUM
2
Hornbæk SF/IF Alliancen
0
153315
ti11-06 2024
18:30
Oversidder
Trustrup Stadion
11. jun
18:30
Østdjurs 91 (1)
Oversidder
153313
on12-06 2024
18:30 Ryomgård Stadion
4
-
7
12. jun
18:30
IF Midtdjurs
4
Romalt IF
7
153314
on12-06 2024
19:00 Hammel Stadion
1
-
5
12. jun
19:00
Hammel GF
1
Fuglebakken KFUM
5
153316
on12-06 2024
19:00 Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
0
-
0
12. jun
19:00
HOG Hinnerup
0
Lystrup IF
0
153312
on12-06 2024
19:15 Volkswagen Park Randers (kunst)
2
-
1
12. jun
19:15
Hornbæk SF/IF Alliancen
2
Kristrup B
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Følgende hold kvalificerer sig til Regionsfinalen 2024:

P. 311 og 312: Nr. 1 i hver pulje samt bedste nr. 2 i de to puljer (pointgennemsnit)
P. 313: Nr. 1-2
P. 314: Nr. 1
P. 315: Nr. 1-2

Se info om Regionfinalen HER.

Se datoplaner m.m. for 7:7 - forår 2024 - Datoplaner m.m. 7:7

Log ind