U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
199401
ti16-04 2024
18:00 Gryden kunstgræs
16. apr
18:00
Slagslunde-Ganløse IF
BSF (2)
199402
20-04 2024
11:00 Måløv Idrætspark
20. apr
11:00
Måløv BK
Orient GI
199391
20-04 2024
11:15 Birkevang
20. apr
11:15
Hareskov IF (2)
Glostrup
199392
21-04 2024
11:00 Albertslund Stadion
21. apr
11:00
Albertslund IF
Stenløse BK
199403
21-04 2024
11:30 Elverroad
21. apr
11:30
B. 1973, Herlev
IF Bytoften
199405
on24-04 2024
17:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
24. apr
17:00
Glostrup
Måløv BK
199404
28-04 2024
10:00 Islev Skole kunst
28. apr
10:00
Orient GI
B. 1973, Herlev
199407
28-04 2024
10:00 Ballerup Idrætspark
28. apr
10:00
BSF (2)
Albertslund IF
199408
28-04 2024
13:00 Gladsaxe skole
28. apr
13:00
IF Bytoften
Slagslunde-Ganløse IF
199409
ma29-04 2024
17:00 Islev Skole kunst
29. apr
17:00
Orient GI
Glostrup
199406
ti30-04 2024
17:30 Stenløse Stadion
30. apr
17:30
Stenløse BK
Hareskov IF (2)
199410
04-05 2024
10:00 Birkevang
04. maj
10:00
Hareskov IF (2)
BSF (2)
199568
04-05 2024
13:00 Måløv Idrætspark
04. maj
13:00
Måløv BK
Stenløse BK
199567
05-05 2024
10:00 Albertslund Stadion
05. maj
10:00
Albertslund IF
IF Bytoften
199569
05-05 2024
10:45 Elverroad Kunstgræs
05. maj
10:45
B. 1973, Herlev
Slagslunde-Ganløse IF
199570
on08-05 2024
17:00 Østervangsbanerne
08. maj
17:00
Glostrup
B. 1973, Herlev
199575
11-05 2024
10:00 Stenløse Stadion
11. maj
10:00
Stenløse BK
Orient GI
199577
12-05 2024
13:00 Ballerup Idrætspark
12. maj
13:00
BSF (2)
Måløv BK
199584
on15-05 2024
17:00 Østervangsbanerne
15. maj
17:00
Glostrup
Stenløse BK
199586
on15-05 2024
17:15 Elverroad
15. maj
17:15
B. 1973, Herlev
Albertslund IF
199581
on15-05 2024
17:40 Gladsaxe skole
15. maj
17:40
IF Bytoften
Hareskov IF (2)
199583
18-05 2024
10:00 Birkevang
18. maj
10:00
Hareskov IF (2)
Slagslunde-Ganløse IF
199585
18-05 2024
11:30 Måløv Idrætspark
18. maj
11:30
Måløv BK
IF Bytoften
199587
ma20-05 2024
14:00
Hareskov IF (2)
!
NB: Hareskov IF (2) er taberdømt
Albertslund Stadion
20. maj
14:00
Albertslund IF
Hareskov IF (2)
199589
ti21-05 2024
17:30 Gryden
21. maj
17:30
Slagslunde-Ganløse IF
Måløv BK
199590
to23-05 2024
18:00 Ballerup Idrætspark
23. maj
18:00
BSF (2)
Glostrup
199591
25-05 2024
09:00 Gladsaxe skole
25. maj
09:00
IF Bytoften
Orient GI
199588
25-05 2024
11:30 Stenløse Stadion
25. maj
11:30
Stenløse BK
B. 1973, Herlev
199582
ma27-05 2024
17:15 Islev Skole kunst
27. maj
17:15
Orient GI
BSF (2)
199576
ma27-05 2024
18:30 Gryden
27. maj
18:30
Slagslunde-Ganløse IF
Albertslund IF
199593
on29-05 2024
17:30 Østervangsbanerne
29. maj
17:30
Glostrup
IF Bytoften
199594
01-06 2024
10:00
BSF (2)
!
NB: BSF (2) er taberdømt
Stenløse Stadion
01. jun
10:00
Stenløse BK
BSF (2)
199595
01-06 2024
11:00 Måløv Idrætspark
01. jun
11:00
Måløv BK
Albertslund IF
199596
02-06 2024
11:30 Elverroad
02. jun
11:30
B. 1973, Herlev
Hareskov IF (2)
199597
08-06 2024
10:00 Birkevang
08. jun
10:00
Hareskov IF (2)
Måløv BK
199600
08-06 2024
12:30 Elverroad Kunstgræs
08. jun
12:30
B. 1973, Herlev
BSF (2)
199598
09-06 2024
10:00 Albertslund Stadion
09. jun
10:00
Albertslund IF
Orient GI
199603
on12-06 2024
17:00 Østervangsbanerne
12. jun
17:00
Glostrup
Albertslund IF
199604
15-06 2024
11:30 Stenløse Stadion
15. jun
11:30
Stenløse BK
Slagslunde-Ganløse IF
199822
15-06 2024
12:00 Måløv Idrætspark
15. jun
12:00
Måløv BK
B. 1973, Herlev
199602
16-06 2024
10:00 Islev Skole kunst
16. jun
10:00
Orient GI
Hareskov IF (2)
199823
16-06 2024
10:00 Ballerup Idrætspark
16. jun
10:00
BSF (2)
IF Bytoften
199599
on19-06 2024
18:00 Gryden
19. jun
18:00
Slagslunde-Ganløse IF
Glostrup
199601
on19-06 2024
18:45 Gladsaxe skole
19. jun
18:45
IF Bytoften
Stenløse BK
199592
ma24-06 2024
18:00
Slagslunde-Ganløse IF
!
NB: Slagslunde-Ganløse IF er taberdømt
Gryden
24. jun
18:00
Slagslunde-Ganløse IF
Orient GI
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind