VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5, Pulje 6 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
698850
12-11 2023
09:00 Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 3 Lyngby Boldklub 1921
12. nov 2023
09:00
Bagsværd BK
Værløse BK
698851
12-11 2023
09:00 Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 3 Lyngby Boldklub 1921
12. nov 2023
09:00
Lyngby Boldklub 1921
Hareskov IF
698852
12-11 2023
09:25 Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 3 Lyngby Boldklub 1921
12. nov 2023
09:25
Værløse BK
Hareskov IF
698853
12-11 2023
09:25 Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 3 Lyngby Boldklub 1921
12. nov 2023
09:25
Bagsværd BK
Lyngby Boldklub 1921
698854
12-11 2023
09:50 Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 3 Lyngby Boldklub 1921
12. nov 2023
09:50
Bagsværd BK
Hareskov IF
698855
12-11 2023
09:50 Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 3 Lyngby Boldklub 1921
12. nov 2023
09:50
Værløse BK
Lyngby Boldklub 1921
698844
12-11 2023
10:00 Mangler arrangør
ANN
12. nov 2023
10:00
Rosenhøj BK (1)
Orient GI (2)
ANN
698845
12-11 2023
10:00
Oversidder
Mangler arrangør
12. nov 2023
10:00
Oversidder
Gladsaxe-Hero BK
698846
12-11 2023
10:25 Mangler arrangør
ANN
12. nov 2023
10:25
Orient GI (2)
Gladsaxe-Hero BK
ANN
698847
12-11 2023
10:25
Oversidder
Mangler arrangør
12. nov 2023
10:25
Rosenhøj BK (1)
Oversidder
698856
12-11 2023
10:30 Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
12. nov 2023
10:30
B. 82, Virum
Virum-Sorgenfri BK (2)
698857
12-11 2023
10:30 Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
12. nov 2023
10:30
BSF 3
Orient GI (3)
698848
12-11 2023
10:50 Mangler arrangør
ANN
12. nov 2023
10:50
Rosenhøj BK (1)
Gladsaxe-Hero BK
ANN
698849
12-11 2023
10:50
Oversidder
Mangler arrangør
12. nov 2023
10:50
Orient GI (2)
Oversidder
698858
12-11 2023
10:55 Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
12. nov 2023
10:55
Virum-Sorgenfri BK (2)
Orient GI (3)
698859
12-11 2023
10:55 Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
12. nov 2023
10:55
B. 82, Virum
BSF 3
698860
12-11 2023
11:20 Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
12. nov 2023
11:20
B. 82, Virum
Orient GI (3)
698861
12-11 2023
11:20 Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
12. nov 2023
11:20
Virum-Sorgenfri BK (2)
BSF 3
698868
26-11 2023
09:00 Lyngby Stadion Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
26. nov 2023
09:00
Lyngby Boldklub 1921
Hareskov IF
698869
26-11 2023
09:00 Lyngby Stadion Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
26. nov 2023
09:00
BSF 3
Gladsaxe-Hero BK
698870
26-11 2023
09:25 Lyngby Stadion Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
26. nov 2023
09:25
Hareskov IF
Gladsaxe-Hero BK
698871
26-11 2023
09:25 Lyngby Stadion Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
26. nov 2023
09:25
Lyngby Boldklub 1921
BSF 3
698872
26-11 2023
09:50 Lyngby Stadion Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
26. nov 2023
09:50
Hareskov IF
BSF 3
698873
26-11 2023
09:50 Lyngby Stadion Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
26. nov 2023
09:50
Lyngby Boldklub 1921
Gladsaxe-Hero BK
698874
26-11 2023
10:15 Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
26. nov 2023
10:15
Værløse BK
B. 82, Virum
698875
26-11 2023
10:15
Oversidder
Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
26. nov 2023
10:15
Orient GI (2)
Oversidder
698862
26-11 2023
11:00 Avedøre Stadion Kunstgræs Rosenhøj BK
26. nov 2023
11:00
Rosenhøj BK (1)
Bagsværd BK
698863
26-11 2023
11:00 Avedøre Stadion Kunstgræs Rosenhøj BK
26. nov 2023
11:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
Orient GI (3)
698864
26-11 2023
11:25 Avedøre Stadion Kunstgræs Rosenhøj BK
26. nov 2023
11:25
Bagsværd BK
Orient GI (3)
698865
26-11 2023
11:25 Avedøre Stadion Kunstgræs Rosenhøj BK
26. nov 2023
11:25
Rosenhøj BK (1)
Virum-Sorgenfri BK (2)
698876
26-11 2023
11:40
Oversidder
Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
26. nov 2023
11:40
B. 82, Virum
Oversidder
698877
26-11 2023
11:40 Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
26. nov 2023
11:40
Værløse BK
Orient GI (2)
698866
26-11 2023
11:50 Avedøre Stadion Kunstgræs Rosenhøj BK
26. nov 2023
11:50
Bagsværd BK
Virum-Sorgenfri BK (2)
698867
26-11 2023
11:50 Avedøre Stadion Kunstgræs Rosenhøj BK
26. nov 2023
11:50
Rosenhøj BK (1)
Orient GI (3)
698878
26-11 2023
12:05 Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
26. nov 2023
12:05
B. 82, Virum
Orient GI (2)
698879
26-11 2023
12:05
Oversidder
Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
26. nov 2023
12:05
Værløse BK
Oversidder
698892
10-12 2023
10:00 Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
10. dec 2023
10:00
Bagsværd BK
Lyngby Boldklub 1921
698893
10-12 2023
10:00 Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
10. dec 2023
10:00
B. 82, Virum
Gladsaxe-Hero BK
698886
10-12 2023
10:00 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Kunstgræsbanen (LYS) Ballerup-Skovlunde Fodbold
10. dec 2023
10:00
Værløse BK
Virum-Sorgenfri BK (2)
698887
10-12 2023
10:00 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Kunstgræsbanen (LYS) Ballerup-Skovlunde Fodbold
10. dec 2023
10:00
Orient GI (2)
BSF 3
698888
10-12 2023
10:25 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Kunstgræsbanen (LYS) Ballerup-Skovlunde Fodbold
10. dec 2023
10:25
Virum-Sorgenfri BK (2)
BSF 3
698889
10-12 2023
10:25 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Kunstgræsbanen (LYS) Ballerup-Skovlunde Fodbold
10. dec 2023
10:25
Værløse BK
Orient GI (2)
698894
10-12 2023
10:25 Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
10. dec 2023
10:25
Lyngby Boldklub 1921
Gladsaxe-Hero BK
698895
10-12 2023
10:25 Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
10. dec 2023
10:25
Bagsværd BK
B. 82, Virum
698896
10-12 2023
10:50 Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
10. dec 2023
10:50
Bagsværd BK
Gladsaxe-Hero BK
698897
10-12 2023
10:50 Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
10. dec 2023
10:50
Lyngby Boldklub 1921
B. 82, Virum
698890
10-12 2023
10:50 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Kunstgræsbanen (LYS) Ballerup-Skovlunde Fodbold
10. dec 2023
10:50
Værløse BK
BSF 3
698891
10-12 2023
10:50 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Kunstgræsbanen (LYS) Ballerup-Skovlunde Fodbold
10. dec 2023
10:50
Virum-Sorgenfri BK (2)
Orient GI (2)
698880
10-12 2023
11:00
Oversidder
Avedøre Stadion Kunstgræs Rosenhøj BK
10. dec 2023
11:00
Rosenhøj BK (1)
Oversidder
698881
10-12 2023
11:00 Avedøre Stadion Kunstgræs Rosenhøj BK
10. dec 2023
11:00
Hareskov IF
Orient GI (3)
698882
10-12 2023
11:25
Oversidder
Avedøre Stadion Kunstgræs Rosenhøj BK
10. dec 2023
11:25
Oversidder
Orient GI (3)
698883
10-12 2023
11:25 Avedøre Stadion Kunstgræs Rosenhøj BK
10. dec 2023
11:25
Rosenhøj BK (1)
Hareskov IF
698884
10-12 2023
11:50 Avedøre Stadion Kunstgræs Rosenhøj BK
10. dec 2023
11:50
Rosenhøj BK (1)
Orient GI (3)
698885
10-12 2023
11:50
Oversidder
Avedøre Stadion Kunstgræs Rosenhøj BK
10. dec 2023
11:50
Oversidder
Hareskov IF
698914
27-01 2024
09:00
Bagsværd BK
!
NB: Bagsværd BK er taberdømt
Virumgård kunstgræsbane 1
27. jan
09:00
Bagsværd BK
Virum-Sorgenfri BK (2)
698915
27-01 2024
09:00
Oversidder
Virumgård kunstgræsbane
27. jan
09:00
Oversidder
Hareskov IF
698916
27-01 2024
09:25 Virumgård kunstgræsbane
27. jan
09:25
Virum-Sorgenfri BK (2)
Hareskov IF
698917
27-01 2024
09:25
Oversidder
Virumgård kunstgræsbane
27. jan
09:25
Bagsværd BK
Oversidder
698918
27-01 2024
09:50 Virumgård kunstgræsbane
27. jan
09:50
Bagsværd BK
Hareskov IF
698919
27-01 2024
09:50
Oversidder
Virumgård kunstgræsbane
27. jan
09:50
Virum-Sorgenfri BK (2)
Oversidder
698898
28-01 2024
10:00 Islev Skole kunst Orient GI
28. jan
10:00
Værløse BK
Orient GI (2)
698899
28-01 2024
10:00 Islev Skole kunst Orient GI
28. jan
10:00
Orient GI (3)
Gladsaxe-Hero BK
698900
28-01 2024
10:25 Islev Skole kunst Orient GI
28. jan
10:25
Orient GI (2)
Gladsaxe-Hero BK
698901
28-01 2024
10:25 Islev Skole kunst Orient GI
28. jan
10:25
Værløse BK
Orient GI (3)
698902
28-01 2024
10:50 Islev Skole kunst Orient GI
28. jan
10:50
Værløse BK
Gladsaxe-Hero BK
698913
28-01 2024
10:50 Islev Skole kunst Orient GI
28. jan
10:50
Orient GI (2)
Orient GI (3)
698920
28-01 2024
13:00 Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
28. jan
13:00
Rosenhøj BK (1)
Lyngby Boldklub 1921
698921
28-01 2024
13:00 Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
28. jan
13:00
B. 82, Virum
BSF 3
698922
28-01 2024
13:25 Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
28. jan
13:25
Lyngby Boldklub 1921
BSF 3
698923
28-01 2024
13:25 Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
28. jan
13:25
Rosenhøj BK (1)
B. 82, Virum
698924
28-01 2024
13:50 Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
28. jan
13:50
Rosenhøj BK (1)
BSF 3
698925
28-01 2024
13:50 Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
28. jan
13:50
Lyngby Boldklub 1921
B. 82, Virum
698926
04-02 2024
10:00
B. 82, Virum
!
NB: B. 82, Virum er taberdømt
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs 1
Ballerup-Skovlunde Fodbold
04. feb
10:00
Bagsværd BK
B. 82, Virum
698927
04-02 2024
10:00
BSF 3
!
NB: BSF 3 er taberdømt
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs 1
Ballerup-Skovlunde Fodbold
04. feb
10:00
Hareskov IF
BSF 3
699205
04-02 2024
10:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
!
NB: Virum-Sorgenfri BK (2) er taberdømt
Gladsaxe stadion Kunstgræs 1
Gladsaxe-Hero BK
04. feb
10:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
Orient GI (2)
699206
04-02 2024
10:00
Oversidder
Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
04. feb
10:00
Oversidder
Gladsaxe-Hero BK
699207
04-02 2024
10:25 Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
04. feb
10:25
Orient GI (2)
Gladsaxe-Hero BK
699208
04-02 2024
10:25
Oversidder
Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
04. feb
10:25
Virum-Sorgenfri BK (2)
Oversidder
698928
04-02 2024
10:25
B. 82, Virum
!
NB: B. 82, Virum er taberdømt
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs 1
Ballerup-Skovlunde Fodbold
04. feb
10:25
B. 82, Virum
BSF 3
699196
04-02 2024
10:25
Bagsværd BK
!
NB: Bagsværd BK er taberdømt
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs 1
Ballerup-Skovlunde Fodbold
04. feb
10:25
Bagsværd BK
Hareskov IF
699197
04-02 2024
10:50
Bagsværd BK
!
NB: Bagsværd BK er taberdømt
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs 1
Ballerup-Skovlunde Fodbold
04. feb
10:50
Bagsværd BK
BSF 3
699198
04-02 2024
10:50
B. 82, Virum
!
NB: B. 82, Virum er taberdømt
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs 1
Ballerup-Skovlunde Fodbold
04. feb
10:50
B. 82, Virum
Hareskov IF
699209
04-02 2024
10:50
Virum-Sorgenfri BK (2)
!
NB: Virum-Sorgenfri BK (2) er taberdømt
Gladsaxe stadion Kunstgræs 1
Gladsaxe-Hero BK
04. feb
10:50
Virum-Sorgenfri BK (2)
Gladsaxe-Hero BK
699210
04-02 2024
10:50
Oversidder
Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
04. feb
10:50
Orient GI (2)
Oversidder
699199
04-02 2024
15:00 Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
04. feb
15:00
Rosenhøj BK (1)
Værløse BK
699200
04-02 2024
15:00 Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
04. feb
15:00
Lyngby Boldklub 1921
Orient GI (3)
699201
04-02 2024
15:25 Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
04. feb
15:25
Værløse BK
Orient GI (3)
699202
04-02 2024
15:25 Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
04. feb
15:25
Rosenhøj BK (1)
Lyngby Boldklub 1921
699203
04-02 2024
15:50 Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
04. feb
15:50
Rosenhøj BK (1)
Orient GI (3)
699204
04-02 2024
15:50 Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
04. feb
15:50
Værløse BK
Lyngby Boldklub 1921
699211
02-03 2024
09:00
Oversidder
Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
02. mar
09:00
Oversidder
BSF 3
699212
02-03 2024
09:00 Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
02. mar
09:00
Orient GI (3)
Gladsaxe-Hero BK
699213
02-03 2024
09:25 Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
02. mar
09:25
BSF 3
Gladsaxe-Hero BK
699214
02-03 2024
09:25
Oversidder
Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
02. mar
09:25
Oversidder
Orient GI (3)
699215
02-03 2024
09:50
Oversidder
Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
02. mar
09:50
Oversidder
Gladsaxe-Hero BK
699216
02-03 2024
09:50 Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
02. mar
09:50
BSF 3
Orient GI (3)
699217
03-03 2024
09:00
Bagsværd BK
!
NB: Bagsværd BK er taberdømt
Virumgård kunstgræsbane 1
Virum-Sorgenfri BK
03. mar
09:00
Bagsværd BK
Lyngby Boldklub 1921
699218
03-03 2024
09:00 Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
03. mar
09:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
Orient GI (2)
699219
03-03 2024
09:25 Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
03. mar
09:25
Lyngby Boldklub 1921
Orient GI (2)
699220
03-03 2024
09:25
Bagsværd BK
!
NB: Bagsværd BK er taberdømt
Virumgård kunstgræsbane 1
Virum-Sorgenfri BK
03. mar
09:25
Bagsværd BK
Virum-Sorgenfri BK (2)
699221
03-03 2024
09:50
Bagsværd BK
!
NB: Bagsværd BK er taberdømt
Virumgård kunstgræsbane 1
Virum-Sorgenfri BK
03. mar
09:50
Bagsværd BK
Orient GI (2)
699222
03-03 2024
09:50 Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
03. mar
09:50
Lyngby Boldklub 1921
Virum-Sorgenfri BK (2)
699223
03-03 2024
11:00 Avedøre Stadion Kunstgræs Rosenhøj BK
03. mar
11:00
Rosenhøj BK (1)
Værløse BK
699224
03-03 2024
11:00 Avedøre Stadion Kunstgræs Rosenhøj BK
03. mar
11:00
B. 82, Virum
Hareskov IF
699225
03-03 2024
11:25 Avedøre Stadion Kunstgræs Rosenhøj BK
03. mar
11:25
Værløse BK
Hareskov IF
699236
03-03 2024
11:25 Avedøre Stadion Kunstgræs Rosenhøj BK
03. mar
11:25
Rosenhøj BK (1)
B. 82, Virum
699237
03-03 2024
11:50 Avedøre Stadion Kunstgræs Rosenhøj BK
03. mar
11:50
Rosenhøj BK (1)
Hareskov IF
699238
03-03 2024
11:50 Avedøre Stadion Kunstgræs Rosenhøj BK
03. mar
11:50
Værløse BK
B. 82, Virum
699245
24-03 2024
10:00 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Kunst 2 Ballerup-Skovlunde Fodbold
24. mar
10:00
Orient GI (2)
Hareskov IF
699246
24-03 2024
10:00 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Kunst 2 Ballerup-Skovlunde Fodbold
24. mar
10:00
BSF 3
Orient GI (3)
699247
24-03 2024
10:25 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Kunst 2 Ballerup-Skovlunde Fodbold
24. mar
10:25
Hareskov IF
Orient GI (3)
699248
24-03 2024
10:25 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Kunst 2 Ballerup-Skovlunde Fodbold
24. mar
10:25
Orient GI (2)
BSF 3
699249
24-03 2024
10:50 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Kunst 2 Ballerup-Skovlunde Fodbold
24. mar
10:50
Orient GI (2)
Orient GI (3)
699250
24-03 2024
10:50 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Kunst 2 Ballerup-Skovlunde Fodbold
24. mar
10:50
Hareskov IF
BSF 3
699239
24-03 2024
11:00 Avedøre Stadion Kunstgræs Rosenhøj BK
24. mar
11:00
Rosenhøj BK (1)
Bagsværd BK
699240
24-03 2024
11:00
B. 82, Virum
!
NB: B. 82, Virum er taberdømt
Avedøre Stadion Kunstgræs 1
Rosenhøj BK
24. mar
11:00
B. 82, Virum
Gladsaxe-Hero BK
699241
24-03 2024
11:25 Avedøre Stadion Kunstgræs Rosenhøj BK
24. mar
11:25
Bagsværd BK
Gladsaxe-Hero BK
699242
24-03 2024
11:25
B. 82, Virum
!
NB: B. 82, Virum er taberdømt
Avedøre Stadion Kunstgræs 1
Rosenhøj BK
24. mar
11:25
Rosenhøj BK (1)
B. 82, Virum
699243
24-03 2024
11:50 Avedøre Stadion Kunstgræs Rosenhøj BK
24. mar
11:50
Rosenhøj BK (1)
Gladsaxe-Hero BK
699244
24-03 2024
11:50
B. 82, Virum
!
NB: B. 82, Virum er taberdømt
Avedøre Stadion Kunstgræs 1
Rosenhøj BK
24. mar
11:50
Bagsværd BK
B. 82, Virum
699251
24-03 2024
14:45 Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
24. mar
14:45
Værløse BK
Lyngby Boldklub 1921
699252
24-03 2024
14:45
Oversidder
Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
24. mar
14:45
Virum-Sorgenfri BK (2)
Oversidder
699253
24-03 2024
15:10
Oversidder
Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
24. mar
15:10
Lyngby Boldklub 1921
Oversidder
699254
24-03 2024
15:10 Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
24. mar
15:10
Værløse BK
Virum-Sorgenfri BK (2)
699255
24-03 2024
15:35
Oversidder
Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
24. mar
15:35
Værløse BK
Oversidder
699256
24-03 2024
15:35 Lyngby Stadion Kunstgræsbane Kunst 1 Lyngby Boldklub 1921
24. mar
15:35
Lyngby Boldklub 1921
Virum-Sorgenfri BK (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind