U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49, Pulje 3 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 13-11 2022
Spillested:
Herlev IF Stadion (Kunst) Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A) Tvedvangen 200 2730 Herlev
831425 09:30 Vallensbæk IF (2) Herlev IF Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A)
09:30
Vallensbæk IF (2)
Herlev IF
831426 09:30 Albertslund IF (1)
!
NB: Albertslund IF (1) er taberdømt
Himmelev-Veddelev BK
09:30
Albertslund IF (1)
Himmelev-Veddelev BK
831427 10:00 Himmelev-Veddelev BK Vallensbæk IF (2) Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A)
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Vallensbæk IF (2)
831428 10:00 Herlev IF Albertslund IF (1)
!
NB: Albertslund IF (1) er taberdømt
10:00
Herlev IF
Albertslund IF (1)
831429 10:30 Vallensbæk IF (2) Albertslund IF (1)
!
NB: Albertslund IF (1) er taberdømt
10:30
Vallensbæk IF (2)
Albertslund IF (1)
831430 10:30 Herlev IF Himmelev-Veddelev BK Bane 5B - (Gl. Kunst)
10:30
Herlev IF
Himmelev-Veddelev BK
Arrangør:
søndag den. 13-11 2022
Spillested:
Ølstykke Stadion Tranekærvej 1 3650 Ølstykke
831431 09:00 Veksø IF Greve Fodbold (1)
09:00
Veksø IF
Greve Fodbold (1)
831432 09:00 Ølstykke FC (2) Ølstykke FC (1)
09:00
Ølstykke FC (2)
Ølstykke FC (1)
831645 09:30 Ølstykke FC (1) Veksø IF
09:30
Ølstykke FC (1)
Veksø IF
831646 09:30 Greve Fodbold (1) Ølstykke FC (2)
09:30
Greve Fodbold (1)
Ølstykke FC (2)
831647 10:00 Veksø IF Ølstykke FC (2)
10:00
Veksø IF
Ølstykke FC (2)
831648 10:00 Greve Fodbold (1) Ølstykke FC (1)
10:00
Greve Fodbold (1)
Ølstykke FC (1)
søndag den. 13-11 2022
Spillested:
Ballerup Idrætspark 1 Marbækvej 12 2750 Ballerup
831649 09:00 Albertslund IF (2)
!
NB: Albertslund IF (2) er taberdømt
BSF 1
09:00
Albertslund IF (2)
BSF
831650 09:00 Vallensbæk IF (1) Stenløse BK
09:00
Vallensbæk IF (1)
Stenløse BK
831651 09:30 Stenløse BK Albertslund IF (2)
!
NB: Albertslund IF (2) er taberdømt
1
09:30
Stenløse BK
Albertslund IF (2)
831652 09:30 BSF Vallensbæk IF (1)
09:30
BSF
Vallensbæk IF (1)
831653 10:00 Albertslund IF (2)
!
NB: Albertslund IF (2) er taberdømt
Vallensbæk IF (1) 1
10:00
Albertslund IF (2)
Vallensbæk IF (1)
831654 10:00 BSF Stenløse BK
10:00
BSF
Stenløse BK
lørdag den. 26-11 2022
Spillested:
Himmelev Idrætspark 1 Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
831655 08:30 BSF
!
NB: BSF er taberdømt
Vallensbæk IF (2) 1
08:30
BSF
Vallensbæk IF (2)
831656 08:30 Himmelev-Veddelev BK Ølstykke FC (2)
08:30
Himmelev-Veddelev BK
Ølstykke FC (2)
831657 09:00 Ølstykke FC (2) BSF
!
NB: BSF er taberdømt
1
09:00
Ølstykke FC (2)
BSF
831658 09:00 Vallensbæk IF (2) Himmelev-Veddelev BK
09:00
Vallensbæk IF (2)
Himmelev-Veddelev BK
831659 09:30 BSF
!
NB: BSF er taberdømt
Himmelev-Veddelev BK 1
09:30
BSF
Himmelev-Veddelev BK
831660 09:30 Vallensbæk IF (2) Ølstykke FC (2)
09:30
Vallensbæk IF (2)
Ølstykke FC (2)
Arrangør:
søndag den. 27-11 2022
Spillested:
Greve Idræts Center Kunst 8-7A Lillevangsvej 88 2670 Greve
831667 08:45 Stenløse BK Greve Fodbold (1) Kunst 8-7A
08:45
Stenløse BK
Greve Fodbold (1)
831668 08:45 Albertslund IF (2) Albertslund IF (1) Kunst 8-7B
08:45
Albertslund IF (2)
Albertslund IF (1)
831669 09:15 Albertslund IF (1) Stenløse BK Kunst 8-7A
09:15
Albertslund IF (1)
Stenløse BK
831670 09:15 Greve Fodbold (1) Albertslund IF (2) Kunst 8-7B
09:15
Greve Fodbold (1)
Albertslund IF (2)
831671 09:45 Stenløse BK Albertslund IF (2) Kunst 8-7A
09:45
Stenløse BK
Albertslund IF (2)
831672 09:45 Greve Fodbold (1) Albertslund IF (1) Kunst 8-7B
09:45
Greve Fodbold (1)
Albertslund IF (1)
Arrangør:
søndag den. 27-11 2022
Spillested:
Herlev IF Oasen Herlev Stadion (Ny Kunst) - 11M Tvedvangen 200 2730 Herlev
831661 09:00 Vallensbæk IF (1) Veksø IF Herlev Stadion (Ny Kunst) - 11M
09:00
Vallensbæk IF (1)
Veksø IF
831662 09:00 Ølstykke FC (1) Herlev IF Herlev Stadion (Ny Kunst) - 11M
09:00
Ølstykke FC (1)
Herlev IF
831663 09:30 Herlev IF Vallensbæk IF (1) Herlev Stadion (Ny Kunst) - 11M
09:30
Herlev IF
Vallensbæk IF (1)
831664 09:30 Veksø IF Ølstykke FC (1) Herlev Stadion (Ny Kunst) - 11M
09:30
Veksø IF
Ølstykke FC (1)
831665 10:00 Vallensbæk IF (1) Ølstykke FC (1) Herlev Stadion (Ny Kunst) - 11M
10:00
Vallensbæk IF (1)
Ølstykke FC (1)
831666 10:00 Veksø IF Herlev IF Herlev Stadion (Ny Kunst) - 11M
10:00
Veksø IF
Herlev IF
Arrangør:
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
Stenløse Stadion Kunst Degnebakken 10 3660 Stenløse
831685 08:00 Albertslund IF (1) Albertslund IF (2)
08:00
Albertslund IF (1)
Albertslund IF (2)
831686 08:00 BSF Veksø IF
08:00
BSF
Veksø IF
831687 08:30 Veksø IF Albertslund IF (1)
08:30
Veksø IF
Albertslund IF (1)
831688 08:30 Albertslund IF (2) BSF
08:30
Albertslund IF (2)
BSF
831689 09:00 Albertslund IF (1) BSF
09:00
Albertslund IF (1)
BSF
831691 09:00 Albertslund IF (2) Veksø IF
09:00
Albertslund IF (2)
Veksø IF
Arrangør:
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
Ølstykke Stadion Tranekærvej 1 3650 Ølstykke
831679 09:00 Ølstykke FC (2) Stenløse BK
09:00
Ølstykke FC (2)
Stenløse BK
831680 09:00 Himmelev-Veddelev BK Herlev IF
09:00
Himmelev-Veddelev BK
Herlev IF
831681 09:30 Herlev IF Ølstykke FC (2)
09:30
Herlev IF
Ølstykke FC (2)
831682 09:30 Stenløse BK Himmelev-Veddelev BK
09:30
Stenløse BK
Himmelev-Veddelev BK
831683 10:00 Ølstykke FC (2) Himmelev-Veddelev BK
10:00
Ølstykke FC (2)
Himmelev-Veddelev BK
831684 10:00 Stenløse BK Herlev IF
10:00
Stenløse BK
Herlev IF
Arrangør:
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
Ølstykke Stadion Kunstgræs Tranekærvej 1 3650 Ølstykke
831673 09:00 Ølstykke FC (1) Vallensbæk IF (1)
09:00
Ølstykke FC (1)
Vallensbæk IF (1)
831674 09:00 Vallensbæk IF (2) Greve Fodbold (1)
09:00
Vallensbæk IF (2)
Greve Fodbold (1)
831675 09:30 Greve Fodbold (1) Ølstykke FC (1)
09:30
Greve Fodbold (1)
Ølstykke FC (1)
831676 09:30 Vallensbæk IF (1) Vallensbæk IF (2)
09:30
Vallensbæk IF (1)
Vallensbæk IF (2)
831677 10:00 Ølstykke FC (1) Vallensbæk IF (2)
10:00
Ølstykke FC (1)
Vallensbæk IF (2)
831678 10:00 Vallensbæk IF (1) Greve Fodbold (1)
10:00
Vallensbæk IF (1)
Greve Fodbold (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind