MENU

Herre S1 2022/23 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
624437
to
11-08 2022
Kl. 18:30
Tingsted B. Frem Tingsted stadion
7
-
5
624434
to
11-08 2022
Kl. 19:00
NAB Horbelev Burger King Arena Nr. Alslev
10
-
0
624435
to
11-08 2022
Kl. 19:00
FC Nakskov Systofte OK+ stadion
2
-
3
624432
13-08 2022
Kl. 13:30
B 1938 Eskilstrup Idestrup stadion
0
-
0
624433
14-08 2022
Kl. 11:00
Branderslev IF TGB Branderslev stadion
3
-
3
624440
fr
19-08 2022
Kl. 19:00
B. Frem Branderslev IF JP Air Tech Arena
3
-
2
624442
fr
19-08 2022
Kl. 19:00
Systofte B 1938 OK+ Arena
3
-
2
624443 fr
19-08 2022
Kl. 19:00
Eskilstrup DMI Eskilstrup stadion
5
-
0
624439
20-08 2022
Kl. 13:00
TGB NAB TGB´s anlæg
1
-
4
624438
20-08 2022
Kl. 14:00
Sandby Tingsted Bangs Arena
7
-
0
624447
to
25-08 2022
Kl. 19:00
FC Nakskov TGB OK+ stadion
1
-
4
624444
fr
26-08 2022
Kl. 18:45
B 1938 Horbelev Idestrup stadion
2
-
1
624445
27-08 2022
Kl. 14:00
Sandby B. Frem Bangs Arena
1
-
2
624446
28-08 2022
Kl. 11:00
NAB Branderslev IF Burger King Arena Nr. Alslev
10
-
1
624448
28-08 2022
Kl. 13:00
DMI Systofte DMI´s anlæg
1
-
9
624449
28-08 2022
Kl. 13:00
Tingsted Eskilstrup Tingsted stadion
2
-
1
624452
fr
02-09 2022
Kl. 18:15
Branderslev IF FC Nakskov Branderslev stadion
1
-
2
624450
fr
02-09 2022
Kl. 18:30
TGB B 1938 TGB´s anlæg
1
-
3
624455
03-09 2022
Kl. 13:30
Eskilstrup Sandby Eskilstrup stadion
3
-
1
624451
03-09 2022
Kl. 15:30
B. Frem NAB JP Air Tech Arena
1
-
3
624454
ti
06-09 2022
Kl. 18:15
Systofte Tingsted OK+ Arena
4
-
2
624458
fr
09-09 2022
Kl. 19:00
FC Nakskov NAB OK+ stadion
1
-
3
624457
10-09 2022
Kl. 14:00
Sandby Systofte Bangs Arena
2
-
4
624460
10-09 2022
Kl. 15:30
DMI TGB DMI´s anlæg
1
-
5
624456
11-09 2022
Kl. 11:00
B 1938 Branderslev IF Idestrup stadion
1
-
2
624459
11-09 2022
Kl. 11:00
Eskilstrup B. Frem Eskilstrup stadion
1
-
3
624461
11-09 2022
Kl. 13:00
Tingsted Horbelev Tingsted stadion
5
-
1
624453
ti
13-09 2022
Kl. 18:00
Horbelev DMI Horbelev stadion
3
-
2
624462
to
15-09 2022
Kl. 18:00
TGB Tingsted TGB´s anlæg
8
-
0
624464
17-09 2022
Kl. 13:30
Branderslev IF DMI Branderslev stadion
1
-
2
624466
17-09 2022
Kl. 13:30
NAB B 1938 Burger King Arena Nr. Alslev
2
-
4
624463
17-09 2022
Kl. 15:30
B. Frem FC Nakskov JP Air Tech Arena
2
-
4
624465
18-09 2022
Kl. 11:00
Horbelev Sandby Horbelev stadion
5
-
2
624467
18-09 2022
Kl. 11:00
Systofte Eskilstrup OK+ Arena
4
-
2
624468
24-09 2022
Kl. 13:30
B 1938 FC Nakskov Idestrup stadion
7
-
1
624469
24-09 2022
Kl. 13:30
Sandby TGB Bangs Arena
4
-
6
624470
24-09 2022
Kl. 13:30
Systofte B. Frem OK+ Arena
3
-
1
624473
24-09 2022
Kl. 15:00
Tingsted Branderslev IF Tingsted stadion
0
-
5
624471
25-09 2022
Kl. 11:00
Eskilstrup Horbelev Eskilstrup stadion
2
-
4
624472
25-09 2022
Kl. 13:00
DMI NAB DMI´s anlæg
Hjemmehold taberdømt
624551 fr
30-09 2022
Kl. 19:00
FC Nakskov DMI OK+ stadion
Udehold taberdømt
624474
01-10 2022
Kl. 13:00
TGB Eskilstrup TGB´s anlæg
3
-
2
624549
01-10 2022
Kl. 13:30
Horbelev Systofte Horbelev stadion
2
-
4
624475
01-10 2022
Kl. 15:30
B. Frem B 1938 JP Air Tech Arena
2
-
4
624548
02-10 2022
Kl. 11:00
Branderslev IF Sandby Branderslev stadion
2
-
1
624550
02-10 2022
Kl. 11:00
NAB Tingsted Burger King Arena Nr. Alslev
11
-
0
624441
ti
04-10 2022
Kl. 19:00
FC Nakskov Horbelev OK+ stadion
4
-
3
624552
08-10 2022
Kl. 13:30
Sandby NAB Bangs Arena
2
-
5
624553
09-10 2022
Kl. 11:00
Horbelev B. Frem Horbelev stadion
3
-
7
624554
09-10 2022
Kl. 11:00
Systofte TGB OK+ Arena
5
-
0
624555
09-10 2022
Kl. 11:00
Eskilstrup Branderslev IF Eskilstrup stadion
2
-
0
624556
09-10 2022
Kl. 13:00
DMI B 1938 DMI´s anlæg
1
-
8
624557
09-10 2022
Kl. 13:00
Tingsted FC Nakskov Tingsted stadion
2
-
9
624563
to
13-10 2022
Kl. 19:00
FC Nakskov Sandby OK+ stadion
3
-
2
624559
fr
14-10 2022
Kl. 18:30
TGB Horbelev TGB´s anlæg
0
-
0
624561
15-10 2022
Kl. 13:30
Branderslev IF Systofte Branderslev stadion
2
-
2
624562
15-10 2022
Kl. 13:30
NAB Eskilstrup Burger King Arena Nr. Alslev
4
-
0
624560
15-10 2022
Kl. 15:30
B. Frem DMI JP Air Tech Arena
6
-
2
624564
22-10 2022
Kl. 13:00
Sandby B 1938 Bangs Arena
2
-
7
624568
22-10 2022
Kl. 13:30
Eskilstrup FC Nakskov Eskilstrup stadion
3
-
3
624569
22-10 2022
Kl. 15:00
Tingsted DMI Tingsted stadion
3
-
1
624565
22-10 2022
Kl. 15:30
B. Frem TGB JP Air Tech Arena
3
-
2
624566
23-10 2022
Kl. 11:00
Horbelev Branderslev IF Horbelev stadion
3
-
3
624567
23-10 2022
Kl. 11:00
Systofte NAB OK+ Arena
4
-
2
624558
29-10 2022
Kl. 14:00
B 1938 Tingsted Idestrup stadion
6
-
1
624436
12-11 2022
Kl. 14:00
DMI Sandby DMI´s anlæg
0
-
1
624625 on
05-04 2023
Kl. 19:00
TGB Branderslev IF TGB´s anlæg
624626 fr
07-04 2023
Kl. 19:00
Horbelev NAB Horbelev stadion
624627
08-04 2023
Kl. 13:30
Systofte FC Nakskov OK+ Arena
624628
08-04 2023
Kl. 15:30
Sandby DMI Bangs Arena
624629
08-04 2023
Kl. 15:30
B. Frem Tingsted JP Air Tech Arena
624624
08-04 2023
Kl. 15:30
Eskilstrup B 1938 Eskilstrup stadion
624632
15-04 2023
Kl. 13:30
Branderslev IF B. Frem Branderslev stadion
624630
15-04 2023
Kl. 15:00
Tingsted Sandby Tingsted stadion
624631
15-04 2023
Kl. 15:30
NAB TGB Burger King Arena Nr. Alslev
624633
15-04 2023
Kl. 15:30
Horbelev FC Nakskov Horbelev stadion
624634
15-04 2023
Kl. 15:30
B 1938 Systofte Idestrup stadion
624635
15-04 2023
Kl. 15:30
DMI Eskilstrup DMI´s anlæg
624636 fr
21-04 2023
Kl. 19:00
Horbelev B 1938 Horbelev stadion
624638
22-04 2023
Kl. 13:30
Branderslev IF NAB Branderslev stadion
624640
22-04 2023
Kl. 13:30
Systofte DMI OK+ Arena
624641
22-04 2023
Kl. 15:30
Eskilstrup Tingsted Eskilstrup stadion
624637
22-04 2023
Kl. 15:30
B. Frem Sandby JP Air Tech Arena
624639
23-04 2023
Kl. 10:45
TGB FC Nakskov TGB´s anlæg
624646
29-04 2023
Kl. 15:00
Tingsted Systofte Tingsted stadion
624647
29-04 2023
Kl. 15:30
Sandby Eskilstrup Bangs Arena
624642
29-04 2023
Kl. 15:30
B 1938 TGB Idestrup stadion
624643
29-04 2023
Kl. 15:30
NAB B. Frem Burger King Arena Nr. Alslev
624644
29-04 2023
Kl. 15:30
FC Nakskov Branderslev IF OK+ stadion
624645
29-04 2023
Kl. 15:30
DMI Horbelev DMI´s anlæg
624653 fr
05-05 2023
Kl. 19:00
Horbelev Tingsted Horbelev stadion
624648
06-05 2023
Kl. 13:30
Branderslev IF B 1938 Branderslev stadion
624649
06-05 2023
Kl. 13:30
Systofte Sandby OK+ Arena
624654
06-05 2023
Kl. 15:00
Tingsted TGB Tingsted stadion
624655
06-05 2023
Kl. 15:30
FC Nakskov B. Frem OK+ stadion
624656
06-05 2023
Kl. 15:30
DMI Branderslev IF DMI´s anlæg
624657
06-05 2023
Kl. 15:30
Sandby Horbelev Bangs Arena
624658
06-05 2023
Kl. 15:30
B 1938 NAB Idestrup stadion
624659
06-05 2023
Kl. 15:30
Eskilstrup Systofte Eskilstrup stadion
624650
06-05 2023
Kl. 15:30
NAB FC Nakskov Burger King Arena Nr. Alslev
624651
06-05 2023
Kl. 15:30
B. Frem Eskilstrup JP Air Tech Arena
624652
07-05 2023
Kl. 10:45
TGB DMI TGB´s anlæg
624663 fr
12-05 2023
Kl. 19:00
Horbelev Eskilstrup Horbelev stadion
624665
13-05 2023
Kl. 13:30
Branderslev IF Tingsted Branderslev stadion
624660
13-05 2023
Kl. 15:30
FC Nakskov B 1938 OK+ stadion
624662
13-05 2023
Kl. 15:30
B. Frem Systofte JP Air Tech Arena
624664
13-05 2023
Kl. 15:30
NAB DMI Burger King Arena Nr. Alslev
624661
14-05 2023
Kl. 10:45
TGB Sandby TGB´s anlæg
626030
20-05 2023
Kl. 13:30
Systofte Horbelev OK+ Arena
626031
20-05 2023
Kl. 15:00
Tingsted NAB Tingsted stadion
626032
20-05 2023
Kl. 15:30
DMI FC Nakskov DMI´s anlæg
626019
20-05 2023
Kl. 15:30
Eskilstrup TGB Eskilstrup stadion
626020
20-05 2023
Kl. 15:30
B 1938 B. Frem Idestrup stadion
626021
20-05 2023
Kl. 15:30
Sandby Branderslev IF Bangs Arena
626322
03-06 2023
Kl. 13:30
Branderslev IF Eskilstrup Branderslev stadion
626323
03-06 2023
Kl. 15:30
B 1938 DMI Idestrup stadion
626324
03-06 2023
Kl. 15:30
FC Nakskov Tingsted OK+ stadion
626033
03-06 2023
Kl. 15:30
NAB Sandby Burger King Arena Nr. Alslev
626320
03-06 2023
Kl. 15:30
B. Frem Horbelev JP Air Tech Arena
626321
04-06 2023
Kl. 10:45
TGB Systofte TGB´s anlæg
626326 fr
09-06 2023
Kl. 19:00
Horbelev TGB Horbelev stadion
626328
10-06 2023
Kl. 13:30
Systofte Branderslev IF OK+ Arena
626325
10-06 2023
Kl. 15:00
Tingsted B 1938 Tingsted stadion
626327
10-06 2023
Kl. 15:30
DMI B. Frem DMI´s anlæg
626329
10-06 2023
Kl. 15:30
Eskilstrup NAB Eskilstrup stadion
626330
10-06 2023
Kl. 15:30
Sandby FC Nakskov Bangs Arena
626331 fr
16-06 2023
Kl. 19:00
B 1938 Sandby Idestrup stadion
626413 fr
16-06 2023
Kl. 19:00
FC Nakskov Eskilstrup OK+ stadion
626414 fr
16-06 2023
Kl. 19:00
DMI Tingsted DMI´s anlæg
626333
17-06 2023
Kl. 13:30
Branderslev IF Horbelev Branderslev stadion
626412
17-06 2023
Kl. 15:30
NAB Systofte Burger King Arena Nr. Alslev
626332
18-06 2023
Kl. 10:45
TGB B. Frem TGB´s anlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Lolland-Falster på mail eller på tlf: 5482 6768

Log ind