Herre S1 2022/23 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
624437
to11-08 2022
18:30 Tingsted B. Frem Tingsted stadion
7
-
5
11. aug 2022
18:30
Tingsted
7
B. Frem
5
624434
to11-08 2022
19:00 NAB Horbelev Burger King Arena Nr. Alslev
10
-
0
11. aug 2022
19:00
NAB
10
Horbelev
0
624435
to11-08 2022
19:00 FC Nakskov Systofte OK+ stadion
2
-
3
11. aug 2022
19:00
FC Nakskov
2
Systofte
3
624432
13-08 2022
13:30 B 1938 Eskilstrup Idestrup stadion
0
-
0
13. aug 2022
13:30
B 1938
0
Eskilstrup
0
624433
14-08 2022
11:00 Branderslev IF TGB Branderslev stadion
3
-
3
14. aug 2022
11:00
Branderslev IF
3
TGB
3
624440
fr19-08 2022
19:00 B. Frem Branderslev IF JP Air Tech Arena
3
-
2
19. aug 2022
19:00
B. Frem
3
Branderslev IF
2
624442
fr19-08 2022
19:00 Systofte B 1938 OK+ Arena
3
-
2
19. aug 2022
19:00
Systofte
3
B 1938
2
624443
fr19-08 2022
19:00 Eskilstrup DMI Eskilstrup stadion
5
-
0
19. aug 2022
19:00
Eskilstrup
5
DMI
0
624439
20-08 2022
13:00 TGB NAB TGB´s anlæg
1
-
4
20. aug 2022
13:00
TGB
1
NAB
4
624438
20-08 2022
14:00 Sandby Tingsted Bangs Arena
7
-
0
20. aug 2022
14:00
Sandby
7
Tingsted
0
624447
to25-08 2022
19:00 FC Nakskov TGB OK+ stadion
1
-
4
25. aug 2022
19:00
FC Nakskov
1
TGB
4
624444
fr26-08 2022
18:45 B 1938 Horbelev Idestrup stadion
2
-
1
26. aug 2022
18:45
B 1938
2
Horbelev
1
624445
27-08 2022
14:00 Sandby B. Frem Bangs Arena
1
-
2
27. aug 2022
14:00
Sandby
1
B. Frem
2
624446
28-08 2022
11:00 NAB Branderslev IF Burger King Arena Nr. Alslev
10
-
1
28. aug 2022
11:00
NAB
10
Branderslev IF
1
624448
28-08 2022
13:00 DMI Systofte DMI´s anlæg
1
-
9
28. aug 2022
13:00
DMI
1
Systofte
9
624449
28-08 2022
13:00 Tingsted Eskilstrup Tingsted stadion
2
-
1
28. aug 2022
13:00
Tingsted
2
Eskilstrup
1
624452
fr02-09 2022
18:15 Branderslev IF FC Nakskov Branderslev stadion
1
-
2
02. sep 2022
18:15
Branderslev IF
1
FC Nakskov
2
624450
fr02-09 2022
18:30 TGB B 1938 TGB´s anlæg
1
-
3
02. sep 2022
18:30
TGB
1
B 1938
3
624455
03-09 2022
13:30 Eskilstrup Sandby Eskilstrup stadion
3
-
1
03. sep 2022
13:30
Eskilstrup
3
Sandby
1
624451
03-09 2022
15:30 B. Frem NAB JP Air Tech Arena
1
-
3
03. sep 2022
15:30
B. Frem
1
NAB
3
624454
ti06-09 2022
18:15 Systofte Tingsted OK+ Arena
4
-
2
06. sep 2022
18:15
Systofte
4
Tingsted
2
624458
fr09-09 2022
19:00 FC Nakskov NAB OK+ stadion
1
-
3
09. sep 2022
19:00
FC Nakskov
1
NAB
3
624457
10-09 2022
14:00 Sandby Systofte Bangs Arena
2
-
4
10. sep 2022
14:00
Sandby
2
Systofte
4
624460
10-09 2022
15:30 DMI TGB DMI´s anlæg
1
-
5
10. sep 2022
15:30
DMI
1
TGB
5
624456
11-09 2022
11:00 B 1938 Branderslev IF Idestrup stadion
1
-
2
11. sep 2022
11:00
B 1938
1
Branderslev IF
2
624459
11-09 2022
11:00 Eskilstrup B. Frem Eskilstrup stadion
1
-
3
11. sep 2022
11:00
Eskilstrup
1
B. Frem
3
624461
11-09 2022
13:00 Tingsted Horbelev Tingsted stadion
5
-
1
11. sep 2022
13:00
Tingsted
5
Horbelev
1
624453
ti13-09 2022
18:00 Horbelev DMI Horbelev stadion
3
-
2
13. sep 2022
18:00
Horbelev
3
DMI
2
624462
to15-09 2022
18:00 TGB Tingsted TGB´s anlæg
8
-
0
15. sep 2022
18:00
TGB
8
Tingsted
0
624464
17-09 2022
13:30 Branderslev IF DMI Branderslev stadion
1
-
2
17. sep 2022
13:30
Branderslev IF
1
DMI
2
624466
17-09 2022
13:30 NAB B 1938 Burger King Arena Nr. Alslev
2
-
4
17. sep 2022
13:30
NAB
2
B 1938
4
624463
17-09 2022
15:30 B. Frem FC Nakskov JP Air Tech Arena
2
-
4
17. sep 2022
15:30
B. Frem
2
FC Nakskov
4
624465
18-09 2022
11:00 Horbelev Sandby Horbelev stadion
5
-
2
18. sep 2022
11:00
Horbelev
5
Sandby
2
624467
18-09 2022
11:00 Systofte Eskilstrup OK+ Arena
4
-
2
18. sep 2022
11:00
Systofte
4
Eskilstrup
2
624468
24-09 2022
13:30 B 1938 FC Nakskov Idestrup stadion
7
-
1
24. sep 2022
13:30
B 1938
7
FC Nakskov
1
624469
24-09 2022
13:30 Sandby TGB Bangs Arena
4
-
6
24. sep 2022
13:30
Sandby
4
TGB
6
624470
24-09 2022
13:30 Systofte B. Frem OK+ Arena
3
-
1
24. sep 2022
13:30
Systofte
3
B. Frem
1
624473
24-09 2022
15:00 Tingsted Branderslev IF Tingsted stadion
0
-
5
24. sep 2022
15:00
Tingsted
0
Branderslev IF
5
624471
25-09 2022
11:00 Eskilstrup Horbelev Eskilstrup stadion
2
-
4
25. sep 2022
11:00
Eskilstrup
2
Horbelev
4
624472
25-09 2022
13:00 DMI NAB DMI´s anlæg
HHT
25. sep 2022
13:00
DMI
NAB
HHT
624551
fr30-09 2022
19:00 FC Nakskov DMI OK+ stadion
UHT
30. sep 2022
19:00
FC Nakskov
DMI
UHT
624474
01-10 2022
13:00 TGB Eskilstrup TGB´s anlæg
3
-
2
01. okt 2022
13:00
TGB
3
Eskilstrup
2
624549
01-10 2022
13:30 Horbelev Systofte Horbelev stadion
2
-
4
01. okt 2022
13:30
Horbelev
2
Systofte
4
624475
01-10 2022
15:30 B. Frem B 1938 JP Air Tech Arena
2
-
4
01. okt 2022
15:30
B. Frem
2
B 1938
4
624548
02-10 2022
11:00 Branderslev IF Sandby Branderslev stadion
2
-
1
02. okt 2022
11:00
Branderslev IF
2
Sandby
1
624550
02-10 2022
11:00 NAB Tingsted Burger King Arena Nr. Alslev
11
-
0
02. okt 2022
11:00
NAB
11
Tingsted
0
624441
ti04-10 2022
19:00 FC Nakskov Horbelev OK+ stadion
4
-
3
04. okt 2022
19:00
FC Nakskov
4
Horbelev
3
624552
08-10 2022
13:30 Sandby NAB Bangs Arena
2
-
5
08. okt 2022
13:30
Sandby
2
NAB
5
624553
09-10 2022
11:00 Horbelev B. Frem Horbelev stadion
3
-
7
09. okt 2022
11:00
Horbelev
3
B. Frem
7
624554
09-10 2022
11:00 Systofte TGB OK+ Arena
5
-
0
09. okt 2022
11:00
Systofte
5
TGB
0
624555
09-10 2022
11:00 Eskilstrup Branderslev IF Eskilstrup stadion
2
-
0
09. okt 2022
11:00
Eskilstrup
2
Branderslev IF
0
624556
09-10 2022
13:00 DMI B 1938 DMI´s anlæg
1
-
8
09. okt 2022
13:00
DMI
1
B 1938
8
624557
09-10 2022
13:00 Tingsted FC Nakskov Tingsted stadion
2
-
9
09. okt 2022
13:00
Tingsted
2
FC Nakskov
9
624563
to13-10 2022
19:00 FC Nakskov Sandby OK+ stadion
3
-
2
13. okt 2022
19:00
FC Nakskov
3
Sandby
2
624559
fr14-10 2022
18:30 TGB Horbelev TGB´s anlæg
0
-
0
14. okt 2022
18:30
TGB
0
Horbelev
0
624561
15-10 2022
13:30 Branderslev IF Systofte Branderslev stadion
2
-
2
15. okt 2022
13:30
Branderslev IF
2
Systofte
2
624562
15-10 2022
13:30 NAB Eskilstrup Burger King Arena Nr. Alslev
4
-
0
15. okt 2022
13:30
NAB
4
Eskilstrup
0
624560
15-10 2022
15:30 B. Frem DMI JP Air Tech Arena
6
-
2
15. okt 2022
15:30
B. Frem
6
DMI
2
624564
22-10 2022
13:00 Sandby B 1938 Bangs Arena
2
-
7
22. okt 2022
13:00
Sandby
2
B 1938
7
624568
22-10 2022
13:30 Eskilstrup FC Nakskov Eskilstrup stadion
3
-
3
22. okt 2022
13:30
Eskilstrup
3
FC Nakskov
3
624569
22-10 2022
15:00 Tingsted DMI Tingsted stadion
3
-
1
22. okt 2022
15:00
Tingsted
3
DMI
1
624565
22-10 2022
15:30 B. Frem TGB JP Air Tech Arena
3
-
2
22. okt 2022
15:30
B. Frem
3
TGB
2
624566
23-10 2022
11:00 Horbelev Branderslev IF Horbelev stadion
3
-
3
23. okt 2022
11:00
Horbelev
3
Branderslev IF
3
624567
23-10 2022
11:00 Systofte NAB OK+ Arena
4
-
2
23. okt 2022
11:00
Systofte
4
NAB
2
624558
29-10 2022
14:00 B 1938 Tingsted Idestrup stadion
6
-
1
29. okt 2022
14:00
B 1938
6
Tingsted
1
624436
12-11 2022
14:00 DMI Sandby DMI´s anlæg
0
-
1
12. nov 2022
14:00
DMI
0
Sandby
1
624626
ti04-04 2023
18:15 Horbelev NAB Horbelev stadion
1
-
2
04. apr 2023
18:15
Horbelev
1
NAB
2
624628
to06-04 2023
11:00 Sandby DMI Bangs Arena
6
-
0
06. apr 2023
11:00
Sandby
6
DMI
0
624627
08-04 2023
13:30 Systofte FC Nakskov OK+ Arena
7
-
1
08. apr 2023
13:30
Systofte
7
FC Nakskov
1
624624
ti11-04 2023
18:15 Eskilstrup B 1938 Eskilstrup stadion
2
-
1
11. apr 2023
18:15
Eskilstrup
2
B 1938
1
624625
ti11-04 2023
19:00 TGB Branderslev IF Zoo Banen (11 mands kunst)
2
-
0
11. apr 2023
19:00
TGB
2
Branderslev IF
0
624631
fr14-04 2023
18:30 NAB TGB Burger King Arena Nr. Alslev
5
-
2
14. apr 2023
18:30
NAB
5
TGB
2
624630
15-04 2023
15:00 Tingsted Sandby Tingsted stadion
2
-
7
15. apr 2023
15:00
Tingsted
2
Sandby
7
624635
15-04 2023
15:30 DMI Eskilstrup DMI´s anlæg
0
-
2
15. apr 2023
15:30
DMI
0
Eskilstrup
2
624634
16-04 2023
10:00 B 1938 Systofte Nykøbing FC
1
-
4
16. apr 2023
10:00
B 1938
1
Systofte
4
624632
16-04 2023
11:00 Branderslev IF B. Frem Branderslev stadion
2
-
2
16. apr 2023
11:00
Branderslev IF
2
B. Frem
2
624633
ti18-04 2023
18:30 Horbelev FC Nakskov Horbelev stadion
2
-
2
18. apr 2023
18:30
Horbelev
2
FC Nakskov
2
624652
ti18-04 2023
18:45 TGB DMI TGB´s anlæg
4
-
0
18. apr 2023
18:45
TGB
4
DMI
0
624637
fr21-04 2023
18:30 B. Frem Sandby JP Air Tech Arena
1
-
4
21. apr 2023
18:30
B. Frem
1
Sandby
4
624639
fr21-04 2023
18:30 TGB FC Nakskov TGB´s anlæg
3
-
0
21. apr 2023
18:30
TGB
3
FC Nakskov
0
624641
fr21-04 2023
18:45 Eskilstrup Tingsted Eskilstrup stadion
3
-
0
21. apr 2023
18:45
Eskilstrup
3
Tingsted
0
624636
fr21-04 2023
19:00 Horbelev B 1938 Horbelev stadion
6
-
1
21. apr 2023
19:00
Horbelev
6
B 1938
1
624638
22-04 2023
13:30 Branderslev IF NAB Branderslev stadion
3
-
5
22. apr 2023
13:30
Branderslev IF
3
NAB
5
624640
23-04 2023
11:00 Systofte DMI OK+ Arena
UHT
23. apr 2023
11:00
Systofte
DMI
UHT
624642
fr28-04 2023
18:45 B 1938 TGB Idestrup stadion
HHT
28. apr 2023
18:45
B 1938
TGB
HHT
624644
fr28-04 2023
19:00 FC Nakskov Branderslev IF OK+ stadion
2
-
0
28. apr 2023
19:00
FC Nakskov
2
Branderslev IF
0
624643
30-04 2023
11:00 NAB B. Frem Burger King Arena Nr. Alslev
7
-
1
30. apr 2023
11:00
NAB
7
B. Frem
1
624647
30-04 2023
11:00 Sandby Eskilstrup Bangs Arena
1
-
1
30. apr 2023
11:00
Sandby
1
Eskilstrup
1
624645
30-04 2023
13:00 DMI Horbelev DMI´s anlæg
2
-
4
30. apr 2023
13:00
DMI
2
Horbelev
4
624646
30-04 2023
13:00 Tingsted Systofte Tingsted stadion
0
-
3
30. apr 2023
13:00
Tingsted
0
Systofte
3
624648
ti02-05 2023
19:00 Branderslev IF B 1938 Branderslev stadion
UHT
02. maj 2023
19:00
Branderslev IF
B 1938
UHT
624650
on03-05 2023
19:00 NAB FC Nakskov Burger King Arena Nr. Alslev
2
-
2
03. maj 2023
19:00
NAB
2
FC Nakskov
2
624653
on03-05 2023
19:00 Horbelev Tingsted Horbelev stadion
5
-
1
03. maj 2023
19:00
Horbelev
5
Tingsted
1
626019
to04-05 2023
19:00 Eskilstrup TGB Eskilstrup stadion
2
-
1
04. maj 2023
19:00
Eskilstrup
2
TGB
1
624649
06-05 2023
13:30 Systofte Sandby OK+ Arena
7
-
1
06. maj 2023
13:30
Systofte
7
Sandby
1
624658
07-05 2023
11:00 B 1938 NAB Idestrup stadion
1
-
7
07. maj 2023
11:00
B 1938
1
NAB
7
624659
ti09-05 2023
19:00 Eskilstrup Systofte Eskilstrup stadion
2
-
3
09. maj 2023
19:00
Eskilstrup
2
Systofte
3
624655
ti09-05 2023
19:30 FC Nakskov B. Frem OK+ stadion
5
-
3
09. maj 2023
19:30
FC Nakskov
5
B. Frem
3
624660
fr12-05 2023
19:00 FC Nakskov B 1938 OK+ stadion
UHT
12. maj 2023
19:00
FC Nakskov
B 1938
UHT
624663
fr12-05 2023
19:00 Horbelev Eskilstrup Horbelev stadion
3
-
3
12. maj 2023
19:00
Horbelev
3
Eskilstrup
3
624665
fr12-05 2023
19:00 Branderslev IF Tingsted Branderslev stadion
UHT
12. maj 2023
19:00
Branderslev IF
Tingsted
UHT
624664
13-05 2023
13:30 NAB DMI Burger King Arena Nr. Alslev
UHT
13. maj 2023
13:30
NAB
DMI
UHT
624662
13-05 2023
15:45 B. Frem Systofte JP Air Tech Arena
1
-
4
13. maj 2023
15:45
B. Frem
1
Systofte
4
624661
ti16-05 2023
19:00 TGB Sandby TGB´s anlæg
3
-
1
16. maj 2023
19:00
TGB
3
Sandby
1
624651
on17-05 2023
19:00 B. Frem Eskilstrup JP Air Tech Arena
0
-
2
17. maj 2023
19:00
B. Frem
0
Eskilstrup
2
626020
20-05 2023
13:30 B 1938 B. Frem Idestrup stadion
1
-
4
20. maj 2023
13:30
B 1938
1
B. Frem
4
626030
20-05 2023
13:30 Systofte Horbelev OK+ Arena
2
-
0
20. maj 2023
13:30
Systofte
2
Horbelev
0
626031
20-05 2023
15:00 Tingsted NAB Tingsted stadion
1
-
5
20. maj 2023
15:00
Tingsted
1
NAB
5
626032
ti23-05 2023
19:00 DMI FC Nakskov DMI´s anlæg
0
-
3
23. maj 2023
19:00
DMI
0
FC Nakskov
3
624654
to25-05 2023
19:00 Tingsted TGB Tingsted stadion
0
-
6
25. maj 2023
19:00
Tingsted
0
TGB
6
626033
fr26-05 2023
19:00 NAB Sandby Burger King Arena Nr. Alslev
12
-
0
26. maj 2023
19:00
NAB
12
Sandby
0
624629
ma29-05 2023
13:00 B. Frem Tingsted JP Air Tech Arena
UHT
29. maj 2023
13:00
B. Frem
Tingsted
UHT
624657
ti30-05 2023
19:00 Sandby Horbelev Bangs Arena
3
-
1
30. maj 2023
19:00
Sandby
3
Horbelev
1
626323
fr02-06 2023
19:00 B 1938 DMI Idestrup stadion
0
-
1
02. jun 2023
19:00
B 1938
0
DMI
1
626321
03-06 2023
13:30 TGB Systofte TGB´s anlæg
0
-
1
03. jun 2023
13:30
TGB
0
Systofte
1
626324
03-06 2023
15:45 FC Nakskov Tingsted OK+ stadion
UHT
03. jun 2023
15:45
FC Nakskov
Tingsted
UHT
626320
03-06 2023
15:45 B. Frem Horbelev JP Air Tech Arena
2
-
6
03. jun 2023
15:45
B. Frem
2
Horbelev
6
626322
04-06 2023
11:00 Branderslev IF Eskilstrup Branderslev stadion
1
-
3
04. jun 2023
11:00
Branderslev IF
1
Eskilstrup
3
624656
ti06-06 2023
19:00 DMI Branderslev IF DMI´s anlæg
2
-
4
06. jun 2023
19:00
DMI
2
Branderslev IF
4
626326
fr09-06 2023
19:00 Horbelev TGB Horbelev stadion
1
-
1
09. jun 2023
19:00
Horbelev
1
TGB
1
626329
fr09-06 2023
19:00 Eskilstrup NAB Eskilstrup stadion
0
-
6
09. jun 2023
19:00
Eskilstrup
0
NAB
6
626330
fr09-06 2023
19:00 Sandby FC Nakskov Bangs Arena
3
-
5
09. jun 2023
19:00
Sandby
3
FC Nakskov
5
626328
10-06 2023
13:30 Systofte Branderslev IF OK+ Arena
2
-
0
10. jun 2023
13:30
Systofte
2
Branderslev IF
0
626325
11-06 2023
13:00 Tingsted B 1938 Tingsted stadion
2
-
0
11. jun 2023
13:00
Tingsted
2
B 1938
0
626327
11-06 2023
13:00 DMI B. Frem DMI´s anlæg
3
-
5
11. jun 2023
13:00
DMI
3
B. Frem
5
626331
fr16-06 2023
19:00 B 1938 Sandby Idestrup stadion
1
-
2
16. jun 2023
19:00
B 1938
1
Sandby
2
626332
fr16-06 2023
19:00 TGB B. Frem TGB´s anlæg
3
-
0
16. jun 2023
19:00
TGB
3
B. Frem
0
626333
fr16-06 2023
19:00 Branderslev IF Horbelev Branderslev stadion
3
-
0
16. jun 2023
19:00
Branderslev IF
3
Horbelev
0
626412
fr16-06 2023
19:00 NAB Systofte Burger King Arena Nr. Alslev
6
-
3
16. jun 2023
19:00
NAB
6
Systofte
3
626413
fr16-06 2023
19:00 FC Nakskov Eskilstrup OK+ stadion
6
-
0
16. jun 2023
19:00
FC Nakskov
6
Eskilstrup
0
626414
fr16-06 2023
19:00 DMI Tingsted DMI´s anlæg
4
-
0
16. jun 2023
19:00
DMI
4
Tingsted
0
626021
ti20-06 2023
19:00 Sandby Branderslev IF Bangs Arena
1
-
0
20. jun 2023
19:00
Sandby
1
Branderslev IF
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Lolland-Falster på mail eller på tlf: 5482 6768

Log ind