MENU

U7 Piger (16) 3v3 Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
267517 Kl. 11:15 Oversidder FB 1
267518 Kl. 11:15 Nørrebro United 1 FC Damsø 1
267519 Kl. 11:15 Oversidder FA 2000 2
267520 Kl. 11:15 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
KB 1 1
267521 Kl. 11:35 FB 1 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
1
267522 Kl. 11:35 FC Damsø 1 Oversidder
267523 Kl. 11:35 FA 2000 2 Nørrebro United 1
267524 Kl. 11:35 KB 1 Oversidder
267525 Kl. 11:55 Oversidder FC Damsø 1
267526 Kl. 11:55 Nørrebro United 1 KB 1
267527 Kl. 11:55 Oversidder FB 1
267528 Kl. 11:55 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
FA 2000 2 1
Arrangør:
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Mangler arrangør Kontakt DBU København 2100 København Ø
267529 Kl. 11:15 FB 1 Nørrebro United 1
267530 Kl. 11:15 FC Damsø 1 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
1
267531 Kl. 11:15 FA 2000 2 Oversidder 1
267532 Kl. 11:15 KB 1 Oversidder 1
267533 Kl. 11:35 Oversidder Nørrebro United 1 1
267534 Kl. 11:35 FB 1 FC Damsø 1
267535 Kl. 11:35 Oversidder B 93 1 1
267536 Kl. 11:35 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
KB 1 1
267537 Kl. 11:55 Nørrebro United 1 Oversidder 1
267538 Kl. 11:55 FC Damsø 1 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
1
267539 Kl. 11:55 B 93 1 Oversidder 1
267540 Kl. 11:55 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
FB 1 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
267541 Kl. 12:00 FC Damsø 1 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
1
267542 Kl. 12:00 Oversidder Oversidder 1
267543 Kl. 12:00 FA 2000 2 FB 1 1
267544 Kl. 12:00 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
Nørrebro United 1 1
267545 Kl. 12:25 FB 1 Oversidder 1
267546 Kl. 12:25 FC Damsø 1 Nørrebro United 1 1
267547 Kl. 12:25 FA 2000 2 Oversidder 1
267548 Kl. 12:25 KB 1 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
1
267549 Kl. 12:50 Oversidder KB 1 1
267550 Kl. 12:50 Nørrebro United 1 FA 2000 2 1
267551 Kl. 12:50 Oversidder FC Damsø 1 1
267552 Kl. 12:50 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
FB 1 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
267553 Kl. 10:00 FB 1 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
267554 Kl. 10:00 FC Damsø 1 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
267555 Kl. 10:00 FA 2000 2 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
Nandrupsvej Bane 1-3
267556 Kl. 10:00 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
Nørrebro United 1 Nandrupsvej Bane 1-3
267557 Kl. 10:20 Oversidder FA 2000 2 Nandrupsvej Bane 1-3
267558 Kl. 10:20 Nørrebro United 1 FB 1 Nandrupsvej Bane 1-3
267559 Kl. 10:20 Oversidder KB 1 Nandrupsvej Bane 1-3
267560 Kl. 10:20 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
FC Damsø 1 Nandrupsvej Bane 1-3
267561 Kl. 10:40 Nørrebro United 1 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
267562 Kl. 10:40 FC Damsø 1 FB 1 Nandrupsvej Bane 1-3
267563 Kl. 10:40 B 93 1 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
267564 Kl. 10:40 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
FA 2000 2 Nandrupsvej Bane 1-3
Arrangør:
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
267565 Kl. 10:00 Oversidder B 93 1
267566 Kl. 10:00 FB 1 KB 1
267567 Kl. 10:00 Oversidder Nørrebro United 1
267598 Kl. 10:00 FA 2000 2 FC Damsø 1
267599 Kl. 10:20 Oversidder Oversidder
267600 Kl. 10:20 FB 1 FA 2000 2
267601 Kl. 10:20 Nørrebro United 1 B 93 1
267602 Kl. 10:20 KB 1 FC Damsø 1
267603 Kl. 10:40 Oversidder FB 1
267604 Kl. 10:40 Nørrebro United 1 FC Damsø 1
267605 Kl. 10:40 Oversidder FA 2000 2
267606 Kl. 10:40 B 93 1 KB 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind