|
|
818236
|
ti19-04 2022
|
18:15
|
|
|
Båring GF.s anlæg
|
|
|
|
818238
|
ti19-04 2022
|
18:15
|
|
|
Juulskovskolen
|
|
|
|
|
818239
|
ti19-04 2022
|
18:15
|
|
|
Scankab Arena i Aarup
|
|
|
|
|
818241
|
ti19-04 2022
|
18:15
|
|
|
Longelse Stadion
|
|
|
|
818242
|
ti19-04 2022
|
18:15
|
|
|
Hjalleseskolen
|
HHT
|
|
|
818244
|
ti19-04 2022
|
18:15
|
|
|
Bøgebjerghallen
|
UHT
|
|
|
|
818246
|
ti19-04 2022
|
18:15
|
|
|
Stenstrup Sportsplads
|
UHT
|
|
|
818248
|
ti19-04 2022
|
18:15
|
|
|
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
|
|
|
|
818250
|
ti19-04 2022
|
18:15
|
|
|
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
UHT
|
|
|
818252
|
ti19-04 2022
|
18:15
|
|
|
Kværndrup Stadion
|
|
|
|
|
818254
|
ti19-04 2022
|
18:15
|
|
|
Birkende Stadion
|
|
|
|
818255
|
ti19-04 2022
|
18:15
|
|
|
Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
|
|
|
|
818256
|
ti19-04 2022
|
18:15
|
|
|
Vindinge Sportsplads
|
|
|
|
818258
|
ti19-04 2022
|
18:15
|
|
|
Aunslev Stadion
|
|
|
|
818260
|
ti19-04 2022
|
18:15
|
|
|
Strøjer Arena
|
|
|
|
818237
|
on20-04 2022
|
18:15
|
|
|
Firmaidrættens idrætsanlæg
|
|
|
|
818240
|
on20-04 2022
|
18:15
|
|
|
Strib fritids- & aktivitetscenter
|
|
|
|
818243
|
on20-04 2022
|
18:15
|
|
|
Hauge Gruppen Arena
|
|
|
|
818245
|
on20-04 2022
|
18:15
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena
|
UHT
|
|
|
818247
|
on20-04 2022
|
18:15
|
|
|
Skamby Stadion
|
|
|
|
818249
|
on20-04 2022
|
18:15
|
|
|
Korinth Hallen (ude)
|
|
|
|
818251
|
on20-04 2022
|
18:15
|
|
|
Nymarkskolen
|
|
|
|
818253
|
on20-04 2022
|
18:15
|
|
|
Ommel Stadion
|
|
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
3
|
|
818257
|
on20-04 2022
|
18:15
|
|
|
Aasum Sportsplads
|
|
|
|
818259
|
on20-04 2022
|
18:15
|
|
|
Herrested Stadion
|
HHT
|
|
|
818261
|
on20-04 2022
|
18:15
|
|
|
Ryslinge Stadion
|
|
|
|
|
382282
|
ti03-05 2022
|
18:15
|
|
|
Røde Stjerne - Falen
|
|
|
|
382284
|
ti03-05 2022
|
18:15
|
|
|
Espe Hallen (ude)
|
UHT
|
|
|
382288
|
ti03-05 2022
|
18:15
|
|
|
Ulbølle Stadion
|
HHT
|
|
|
382363
|
ti03-05 2022
|
18:15
|
|
|
Firmaidrættens idrætsanlæg
|
|
|
|
382364
|
ti03-05 2022
|
18:15
|
|
|
Albani Arena Skalbjerg
|
HHT
|
|
|
382365
|
ti03-05 2022
|
18:15
|
|
|
Thurø Stadion
|
|
|
|
382367
|
ti03-05 2022
|
18:15
|
|
|
Rosengårdsskolen
|
HHT
|
|
|
382368
|
ti03-05 2022
|
18:15
|
|
|
KFUM-parken
|
|
|
|
382369
|
ti03-05 2022
|
18:15
|
|
|
Kortermann-IT stadion, Marstal
|
UHT
|
|
|
382370
|
ti03-05 2022
|
18:15
|
|
|
Provstegårdsskolen
|
|
|
|
382371
|
ti03-05 2022
|
18:15
|
|
|
Bøgebjerghallen
|
|
|
|
382373
|
ti03-05 2022
|
18:15
|
|
|
Nyborgvej Stadion
|
|
|
|
382479
|
ti03-05 2022
|
18:15
|
|
|
Kirkeby skole
|
|
|
|
382481
|
ti03-05 2022
|
18:15
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
|
|
382557
|
ti03-05 2022
|
18:15
|
|
|
Carl Nielsen Hallen
|
|
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
4
|
|
382560
|
ti03-05 2022
|
18:15
|
|
|
Skårup Stadion
|
|
|
|
382564
|
ti03-05 2022
|
18:15
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
|
|
382565
|
ti03-05 2022
|
18:15
|
|
|
ØB.s Anlæg
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
4
|
|
382558
|
ti03-05 2022
|
18:30
|
|
|
Risingskolen
|
|
|
|
382283
|
on04-05 2022
|
18:15
|
|
|
Ejbyskolen
|
|
|
|
382285
|
on04-05 2022
|
18:15
|
|
|
Hesselager Stadion
|
|
|
|
382286
|
on04-05 2022
|
18:15
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
|
|
|
382287
|
on04-05 2022
|
18:15
|
|
|
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
|
|
382289
|
on04-05 2022
|
18:15
|
|
|
Axel Knudsen Park
|
|
|
|
382366
|
on04-05 2022
|
18:15
|
|
|
Langtved Stadion
|
|
|
|
382372
|
on04-05 2022
|
18:15
|
|
|
Skovby Stadion
|
|
|
|
382477
|
on04-05 2022
|
18:15
|
|
|
Holluf Pile skole
|
|
|
|
382478
|
on04-05 2022
|
18:15
|
|
|
Hjalleseskolen
|
|
|
|
382480
|
on04-05 2022
|
18:15
|
|
|
Müller Autotech Arena Højby
|
|
|
|
382482
|
on04-05 2022
|
18:15
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
|
|
382559
|
on04-05 2022
|
18:15
|
|
|
Vindinge Sportsplads
|
|
|
|
382561
|
on04-05 2022
|
18:15
|
|
|
Allesø / Spurvelundsskolen
|
|
|
|
382562
|
on04-05 2022
|
18:15
|
|
|
Faaborg Stadion
|
|
|
|
382563
|
on04-05 2022
|
18:15
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena
|
UHT
|
|
|
382566
|
on04-05 2022
|
18:15
|
|
|
Søndersø Stadion
|
|
|
|
382476
|
on04-05 2022
|
19:00
|
|
|
Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
|
|
|
|
|
546240
|
ti10-05 2022
|
18:30
|
|
|
Krogsbølle Stadion
|
|
|
|
546204
|
ti17-05 2022
|
18:15
|
|
|
Firmaidrættens idrætsanlæg
|
|
|
|
546205
|
ti17-05 2022
|
18:15
|
|
|
Kværndrup Stadion
|
|
|
|
546207
|
ti17-05 2022
|
18:15
|
|
|
Agedrup Skole
|
|
|
|
546208
|
ti17-05 2022
|
18:15
|
|
|
EL Team Sikring Arena (BK2020)
|
|
|
|
546216
|
ti17-05 2022
|
18:15
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
|
|
546225
|
ti17-05 2022
|
18:15
|
|
|
Langeskov Stadion
|
HHT
|
|
|
546241
|
ti17-05 2022
|
18:15
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
|
|
546256
|
ti17-05 2022
|
18:15
|
|
|
REMA 1000 Stadion - Assens
|
|
|
|
546274
|
ti17-05 2022
|
18:15
|
|
|
Humlehaveskolen
|
|
|
|
546275
|
ti17-05 2022
|
18:15
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
|
|
546206
|
on18-05 2022
|
18:15
|
|
|
Langtved Stadion
|
|
|
|
546209
|
on18-05 2022
|
18:15
|
|
|
Allested Stadion
|
|
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC
2
|
|
546210
|
on18-05 2022
|
18:15
|
|
|
Holluf Pile skole
|
|
|
|
546212
|
on18-05 2022
|
18:15
|
|
|
Bolbro-Parken
|
|
|
|
546255
|
on18-05 2022
|
18:15
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
|
|
|
546257
|
on18-05 2022
|
18:15
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena
|
|
|
|
546224
|
on18-05 2022
|
18:45
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
|
228489
|
ti07-06 2022
|
18:15
|
|
|
Haarby Stadion
|
|
|
|
228490
|
ti07-06 2022
|
18:15
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
|
|
228492
|
ti07-06 2022
|
18:15
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
|
|
|
228494
|
ti07-06 2022
|
18:15
|
|
|
Espe Hallen (ude)
|
|
|
|
228495
|
ti07-06 2022
|
18:15
|
|
|
EL Team Sikring Arena (BK2020)
|
|
|
|
228496
|
ti07-06 2022
|
18:15
|
|
|
Munke Mose
|
|
|
|
228488
|
on08-06 2022
|
17:30
|
|
|
Kortermann-IT stadion, Marstal
|
|
|
|
228491
|
on08-06 2022
|
18:15
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
228493
|
on08-06 2022
|
18:15
|
|
|
Tved Stadion
|
|
|
Indtræder i de afsluttende runder: OB, Middelfart, Dalum IF og Næsby BK.
Frameldt: B67, BIF/FHIF, Drigstrup BK, ERI, F.C. Lange Bolde, Gislev IF, Kerte GF, Lumby IF 88, Nr. Søby BK, PDIF, Søllinge Sport & Fritid.
Oversidder 1. runde:
DS: B1909, B1913, Marienlyst, OKS, S.f.B.-Oure FA, Tarup/Paarup IF
AS: Bogense G&IF, Fjordager IF, Flemløse/Haarby, Kerteminde BK, Kildemosens BK, Marstal/Rise, Morud/Veflinge, Otterup Bold- og Idrætsklub, Tved BK, ØB
AS-kval: Aarslev BK, Allesø GF, Glamsbjerg IF, KFUM, KRFK, Nyborg G&IF, SFF 2015, SUB Ullerslev, Søhus Stige, UTOPIA (F.K.)
Øvrige: Agerup-Bullerup BK, BBB, BK2020, Chang, DSIO, Egebjerg Fodbold, FC Avrasya, FC BiH Odense, FC Campus, FC Kurant, Højby S&G, Kauslunde IF, Krarup Espe Fodbold, Kirkeby IF, Langtved SG&IF, Nr. Aaby IK, Posten, Sanderum BK, Skovby GF, Søndersø BK