MENU

U12 Drenge 3 8-mands (10) Forår, Pulje 5 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
391890
16-04 2022
Kl. 10:30
Fløng-Hedehusene Fodbold Gevninge IF Hedehusene idrætspark Kunstgræs
1
-
2
391892 on
20-04 2022
Kl. 17:30
FC Lejre Roskilde Boldklub Osted Stadion
6
-
1
391896 on
20-04 2022
Kl. 17:30
Gevninge IF Tune IF Trælleruphallen
3
-
2
391897
23-04 2022
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Fløng-Hedehusene Fodbold Himmelev Idrætspark
7
-
1
391898
23-04 2022
Kl. 12:00
Borup IF Køge BK Borup Stadion
1
-
14
391894
24-04 2022
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub KFUM BK, Roskilde Roskilde Idrætspark
1
-
3
391895
24-04 2022
Kl. 10:00
Greve Fodbold FC Lejre Greve Idræts Center
3
-
6
391900 ti
26-04 2022
Kl. 18:00
Tune IF Himmelev-Veddelev BK Tune Stadion
1
-
2
391889 on
27-04 2022
Kl. 17:30
Tune IF Greve Fodbold Tune Stadion
2
-
1
391899
01-05 2022
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Greve Fodbold Roskilde Idrætspark
2
-
4
391902
01-05 2022
Kl. 10:30
FC Lejre Gevninge IF Osted Stadion
3
-
3
391903
01-05 2022
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Køge BK Lillevang Idrætscenter
5
-
7
391901 ti
03-05 2022
Kl. 17:30
Fløng-Hedehusene Fodbold Borup IF Hedehusene Idrætspark
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
391905 on
04-05 2022
Kl. 18:00
Gevninge IF Roskilde Boldklub Trælleruphallen
2
-
1
391904
07-05 2022
Kl. 10:00
Greve Fodbold KFUM BK, Roskilde Greve Idræts Center
2
-
4
391907
07-05 2022
Kl. 11:00
FC Lejre Himmelev-Veddelev BK Osted Stadion
1
-
1
391908
07-05 2022
Kl. 12:00
Borup IF Tune IF Borup Stadion
5
-
4
391906
08-05 2022
Kl. 10:00
Køge BK Fløng-Hedehusene Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
2
391911
ti
10-05 2022
Kl. 18:00
Tune IF Køge BK Tune Stadion
2
-
3
391914
15-05 2022
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Fløng-Hedehusene Fodbold Lillevang Idrætscenter
3
-
3
391913 on
18-05 2022
Kl. 17:30
FC Lejre Borup IF Osted Stadion
5
-
1
391916 on
18-05 2022
Kl. 17:30
Gevninge IF KFUM BK, Roskilde Trælleruphallen
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
391909 to
19-05 2022
Kl. 18:20
Roskilde Boldklub Himmelev-Veddelev BK Roskilde Idrætspark
3
-
5
391918
21-05 2022
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Greve Fodbold Himmelev Idrætspark
4
-
1
391919
21-05 2022
Kl. 12:00
Borup IF Roskilde Boldklub Borup Stadion
1
-
8
391915
21-05 2022
Kl. 12:30
Tune IF Fløng-Hedehusene Fodbold Tune Stadion
7
-
6
391917
22-05 2022
Kl. 10:00
Køge BK FC Lejre Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
2
391922 on
25-05 2022
Kl. 17:30
Gevninge IF Himmelev-Veddelev BK Trælleruphallen
5
-
1
391920
29-05 2022
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Køge BK Roskilde Idrætspark
0
-
6
391924
29-05 2022
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Tune IF Lillevang Idrætscenter
0
-
15
391921
ti
31-05 2022
Kl. 17:45
Greve Fodbold Borup IF Greve Idræts Center
4
-
4
391927
to
02-06 2022
Kl. 18:30
Køge BK Greve Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
1
391925
05-06 2022
Kl. 10:30
Tune IF FC Lejre Tune Stadion
1
-
7
391929 ti
07-06 2022
Kl. 17:30
Borup IF Gevninge IF Borup Stadion
2
-
6
391933 on
08-06 2022
Kl. 17:30
FC Lejre KFUM BK, Roskilde Osted Stadion
7
-
1
391926 to
09-06 2022
Kl. 17:30
Fløng-Hedehusene Fodbold Roskilde Boldklub Hedehusene Idrætspark
0
-
2
391932
11-06 2022
Kl. 10:00
Gevninge IF Køge BK Trælleruphallen
4
-
1
391931
12-06 2022
Kl. 10:00
Greve Fodbold Fløng-Hedehusene Fodbold Greve Idræts Center
3
-
2
391934
12-06 2022
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Borup IF Himmelev Idrætspark
5
-
3
391930
12-06 2022
Kl. 12:00
Roskilde Boldklub Tune IF Roskilde Idrætspark
2
-
0
391912 ti
14-06 2022
Kl. 17:30
Greve Fodbold Gevninge IF Greve Idræts Center
1
-
2
391923
19-06 2022
Kl. 10:30
FC Lejre Fløng-Hedehusene Fodbold Osted Stadion
3
-
1
391928
19-06 2022
Kl. 10:30
KFUM BK, Roskilde Himmelev-Veddelev BK Lillevang Idrætscenter
1
-
3
391891
on
22-06 2022
Kl. 18:30
Køge BK Himmelev-Veddelev BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
6
391893 to
23-06 2022
Kl. 17:00
KFUM BK, Roskilde Borup IF Lillevang Idrætscenter
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind