MENU

VinterBold U10 Drenge 1 (12) 5v5, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 13-11 2021
Spillested:
Rudegård Stadion 1 Kongevejen 464 2840 Holte
772324 Kl. 10:00 BSF 1 Skovshoved IF 1
!
NB: Skovshoved IF 1 er taberdømt
1
772325 Kl. 10:00 FC Holte Nivå-Kokkedal FK
!
NB: Nivå-Kokkedal FK er taberdømt
1
772326 Kl. 10:25 Skovshoved IF 1 Nivå-Kokkedal FK
!
NB: Nivå-Kokkedal FK er taberdømt
1
772327 Kl. 10:25 BSF 1 FC Holte
772328 Kl. 10:50 BSF 1 Nivå-Kokkedal FK
!
NB: Nivå-Kokkedal FK er taberdømt
1
772329 Kl. 10:50 Skovshoved IF 1
!
NB: Skovshoved IF 1 er taberdømt
FC Holte 1
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
GVI. Nymosen 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
772330 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 1 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
1
772331 Kl. 10:00 B93 1 GVI 1
772332 Kl. 10:25 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
GVI 1 1
772333 Kl. 10:25 Hørsholm-Usserød IK 1 B93 1
772334 Kl. 10:50 Hørsholm-Usserød IK 1 GVI 1
772335 Kl. 10:50 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
B93 1 1
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
HIK 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
772336 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK BK Vestia 1 1
772337 Kl. 10:00 HIK 1 BK Skjold 1 1
772338 Kl. 10:25 BK Vestia 1 BK Skjold 1 1
772339 Kl. 10:25 Virum-Sorgenfri BK HIK 1 1
772340 Kl. 10:50 Virum-Sorgenfri BK BK Skjold 1 1
772341 Kl. 10:50 BK Vestia 1 HIK 1 1
Arrangør:
lørdag den. 27-11 2021
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
772348 Kl. 10:00 B93 1 GVI 1 1
772349 Kl. 10:00 HIK 1 Nivå-Kokkedal FK 1
772350 Kl. 10:25 GVI 1 Nivå-Kokkedal FK 1
772351 Kl. 10:25 B93 1 HIK 1 1
772352 Kl. 10:50 GVI 1 HIK 1 1
772353 Kl. 10:50 B93 1 Nivå-Kokkedal FK 1
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Virumgård kunstgræsbane 1 Virumgårdsvej 22 2830 Virum
772354 Kl. 09:00 BK Fix 1 Virum-Sorgenfri BK 1
772355 Kl. 09:00 Skovshoved IF 1 FC Holte 1
772356 Kl. 09:25 Virum-Sorgenfri BK FC Holte 1
772357 Kl. 09:25 BK Fix 1 Skovshoved IF 1 1
772358 Kl. 09:50 Virum-Sorgenfri BK Skovshoved IF 1 1
772359 Kl. 09:50 BK Fix 1 FC Holte 1
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2A Enghavevej 90 2450 København SV
772342 Kl. 11:15 BSF 1 Hørsholm-Usserød IK 1 Bane 2A
772343 Kl. 11:15 BK Vestia 1 BK Skjold 1 Bane 2A
772344 Kl. 11:40 Hørsholm-Usserød IK 1 BK Skjold 1 Bane 2A
772345 Kl. 11:40 BSF 1 BK Vestia 1 Bane 2A
772346 Kl. 12:05 Hørsholm-Usserød IK 1 BK Vestia 1 Bane 2A
772347 Kl. 12:05 BSF 1 BK Skjold 1 Bane 2A
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Gl. Kunst 1 Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
772372 Kl. 11:30 Hørsholm-Usserød IK 1 B93 1 Gl. Kunst 1
772373 Kl. 11:30 Virum-Sorgenfri BK Nivå-Kokkedal FK
!
NB: Nivå-Kokkedal FK er taberdømt
Gl. Kunst 2
772374 Kl. 11:55 B93 1 Nivå-Kokkedal FK
!
NB: Nivå-Kokkedal FK er taberdømt
Gl. Kunst 1
772375 Kl. 11:55 Hørsholm-Usserød IK 1 Virum-Sorgenfri BK Gl. Kunst 2
772376 Kl. 12:20 Hørsholm-Usserød IK 1 Nivå-Kokkedal FK
!
NB: Nivå-Kokkedal FK er taberdømt
Gl. Kunst 1
772377 Kl. 12:20 B93 1 Virum-Sorgenfri BK Gl. Kunst 2
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
772366 Kl. 10:00 BK Fix 1 BK Vestia 1
772367 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1 HIK 1
772368 Kl. 10:25 BK Vestia 1 HIK 1
772369 Kl. 10:25 BK Fix 1 Skovshoved IF 1
772370 Kl. 10:50 BK Fix 1 HIK 1
772371 Kl. 10:50 BK Vestia 1 Skovshoved IF 1
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Ballerup Idrætspark 1 Marbækvej 12 2750 Ballerup
772360 Kl. 09:00 BSF 1 FC Holte 1
772361 Kl. 09:00 GVI 1 BK Skjold 1 1
772362 Kl. 09:25 FC Holte BK Skjold 1 1
772363 Kl. 09:25 BSF 1 GVI 1 1
772364 Kl. 09:50 BSF 1 BK Skjold 1 1
772365 Kl. 09:50 FC Holte GVI 1 1
Arrangør:
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Rudegård Stadion Kongevejen 464 2840 Holte
772384 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 1 BK Vestia 1
772385 Kl. 10:00 FC Holte GVI 1
772386 Kl. 10:25 BK Vestia 1 GVI 1
772387 Kl. 10:25 Hørsholm-Usserød IK 1 FC Holte
772388 Kl. 10:50 Hørsholm-Usserød IK 1 GVI 1
772389 Kl. 10:50 BK Vestia 1 FC Holte
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
HIK 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
772390 Kl. 10:00 BSF 1
!
NB: BSF 1 er taberdømt
B93 1 1
772391 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK HIK 1 1
772392 Kl. 10:25 B93 1 HIK 1 1
772393 Kl. 10:25 BSF 1
!
NB: BSF 1 er taberdømt
Virum-Sorgenfri BK 1
772394 Kl. 10:50 BSF 1
!
NB: BSF 1 er taberdømt
HIK 1 1
772395 Kl. 10:50 B93 1 Virum-Sorgenfri BK 1
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Skovshoved I P Kunst Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
772378 Kl. 11:45 BK Fix 1 Skovshoved IF 1 Kunst
772379 Kl. 11:45 BK Skjold 1 Nivå-Kokkedal FK
!
NB: Nivå-Kokkedal FK er taberdømt
Kunst
772380 Kl. 12:10 Skovshoved IF 1 Nivå-Kokkedal FK
!
NB: Nivå-Kokkedal FK er taberdømt
Kunst
772381 Kl. 12:10 BK Fix 1 BK Skjold 1 Kunst
772382 Kl. 12:35 BK Fix 1 Nivå-Kokkedal FK
!
NB: Nivå-Kokkedal FK er taberdømt
Kunst
772383 Kl. 12:35 Skovshoved IF 1 BK Skjold 1 Kunst
Arrangør:
lørdag den. 05-02 2022
Spillested:
Karsemosegård 1 Møllevej 4 2990 Nivå
772409 Kl. 10:00 BK Vestia 1 Skovshoved IF 1 1
772410 Kl. 10:00 FC Holte Nivå-Kokkedal FK
772411 Kl. 10:25 Skovshoved IF 1 Nivå-Kokkedal FK
772412 Kl. 10:25 BK Vestia 1 FC Holte 1
772413 Kl. 10:50 BK Vestia 1 Nivå-Kokkedal FK
772414 Kl. 10:50 Skovshoved IF 1 FC Holte 1
Arrangør:
lørdag den. 05-02 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
772403 Kl. 13:30 BSF 1
!
NB: BSF 1 er taberdømt
BK Fix 1 1
772404 Kl. 13:30 B93 1 BK Skjold 1 1
772405 Kl. 13:55 BK Fix 1 BK Skjold 1 1
772406 Kl. 13:55 BSF 1
!
NB: BSF 1 er taberdømt
B93 1 1
772407 Kl. 14:20 BSF 1
!
NB: BSF 1 er taberdømt
BK Skjold 1 1
772408 Kl. 14:20 BK Fix 1 B93 1 1
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
772396 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 1 Virum-Sorgenfri BK
772397 Kl. 10:00 GVI 1 HIK 1
772399 Kl. 10:25 Virum-Sorgenfri BK HIK 1
772400 Kl. 10:25 Hørsholm-Usserød IK 1 GVI 1
772401 Kl. 10:50 Hørsholm-Usserød IK 1 HIK 1
772402 Kl. 10:50 Virum-Sorgenfri BK GVI 1
Arrangør:
lørdag den. 05-03 2022
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg 4 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
772415 Kl. 10:00 FC Holte HIK 1 4
772416 Kl. 10:00 BK Skjold 1 Nivå-Kokkedal FK 4
772417 Kl. 10:20 HIK 1 Nivå-Kokkedal FK 4
772418 Kl. 10:20 FC Holte BK Skjold 1 4
772419 Kl. 10:40 FC Holte Nivå-Kokkedal FK 4
772420 Kl. 10:40 HIK 1 BK Skjold 1 4
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
GVI. Nymosen 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
772427 Kl. 08:45 BSF 1
!
NB: BSF 1 er taberdømt
BK Fix 1 1
772428 Kl. 08:45 Virum-Sorgenfri BK GVI 1 1
772429 Kl. 09:10 BK Fix 1 GVI 1 1
772430 Kl. 09:10 BSF 1
!
NB: BSF 1 er taberdømt
Virum-Sorgenfri BK 1
772431 Kl. 09:35 BSF 1
!
NB: BSF 1 er taberdømt
GVI 1 1
772432 Kl. 09:35 BK Fix 1 Virum-Sorgenfri BK 1
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Skovshoved I P Kunst Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
772421 Kl. 11:45 Hørsholm-Usserød IK 1 B93 1 Kunst
772422 Kl. 11:45 BK Vestia 1 Skovshoved IF 1 Kunst
772423 Kl. 12:10 B93 1 Skovshoved IF 1 Kunst
772424 Kl. 12:10 Hørsholm-Usserød IK 1 BK Vestia 1 Kunst
772425 Kl. 12:35 Hørsholm-Usserød IK 1 Skovshoved IF 1 Kunst
772426 Kl. 12:35 B93 1 BK Vestia 1 Kunst
Arrangør:
lørdag den. 26-03 2022
Spillested:
Virumgård kunstgræsbane 1 Virumgårdsvej 22 2830 Virum
772433 Kl. 09:00 BSF 1 Hørsholm-Usserød IK 1 1
772434 Kl. 09:00 Virum-Sorgenfri BK Nivå-Kokkedal FK
!
NB: Nivå-Kokkedal FK er taberdømt
1
772435 Kl. 09:25 Hørsholm-Usserød IK 1 Nivå-Kokkedal FK
!
NB: Nivå-Kokkedal FK er taberdømt
1
772436 Kl. 09:25 BSF 1 Virum-Sorgenfri BK 1
772437 Kl. 09:50 BSF 1 Nivå-Kokkedal FK
!
NB: Nivå-Kokkedal FK er taberdømt
1
772438 Kl. 09:50 Hørsholm-Usserød IK 1 Virum-Sorgenfri BK 1
Arrangør:
lørdag den. 26-03 2022
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg 4 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
772439 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1 GVI 1
!
NB: GVI 1 er taberdømt
4
772440 Kl. 10:00 HIK 1 BK Skjold 1 4
772441 Kl. 10:20 GVI 1
!
NB: GVI 1 er taberdømt
BK Skjold 1 5
772442 Kl. 10:20 Skovshoved IF 1 HIK 1 4
772534 Kl. 10:40 Skovshoved IF 1 BK Skjold 1 4
772535 Kl. 10:40 GVI 1
!
NB: GVI 1 er taberdømt
HIK 1 4
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Rudegård Stadion 1 Kongevejen 464 2840 Holte
772536 Kl. 10:00 BK Fix 1 B93 1
!
NB: B93 1 er taberdømt
1
772537 Kl. 10:00 BK Vestia 1 FC Holte
772538 Kl. 10:25 B93 1
!
NB: B93 1 er taberdømt
FC Holte 1
772539 Kl. 10:25 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
BK Vestia 1 1
772540 Kl. 10:50 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
FC Holte 1
772541 Kl. 10:50 B93 1
!
NB: B93 1 er taberdømt
BK Vestia 1 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind