MENU

U10 Piger (13) 3 5v5 Efterår //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
266314 Kl. 12:15 Fremad Valby 1 Hvidovre IF 2
266315 Kl. 12:15 Nørrebro United 2 Oversidder 1
266316 Kl. 12:40 Fremad Valby 1 KB 2
266317 Kl. 12:40 Oversidder FA 2000 2 1
266318 Kl. 13:05 KB 2 Nørrebro United 2
266319 Kl. 13:05 FA 2000 2 Hvidovre IF 2
266320 Kl. 13:30 Nørrebro United 2 Fremad Valby 1
266321 Kl. 13:30 Hvidovre IF 2 Oversidder 1
266322 Kl. 13:55 KB 2 FA 2000 2
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
266323 Kl. 10:00 FC Damsø 2 AB Tårnby 1
266324 Kl. 10:00 BK Fix 1 Dragør BK 2
266325 Kl. 10:25 FC Damsø 2 B 1908 2
266326 Kl. 10:25 Dragør BK 2 Oversidder
266327 Kl. 10:50 B 1908 2 BK Fix 1
266328 Kl. 10:50 Oversidder AB Tårnby 1
266329 Kl. 11:15 BK Fix 1 FC Damsø 2
266330 Kl. 11:15 AB Tårnby 1 Dragør BK 2
266331 Kl. 11:40 B 1908 2 Oversidder
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
266332 Kl. 12:15 Fremad Valby 1 Oversidder
266333 Kl. 12:15 B 1908 2 Dragør BK 2
266334 Kl. 12:40 Fremad Valby 1 FA 2000 2
266335 Kl. 12:40 Dragør BK 2 FC Damsø 2
266336 Kl. 13:05 FA 2000 2 B 1908 2
266337 Kl. 13:05 FC Damsø 2 Oversidder
266338 Kl. 13:30 B 1908 2 Fremad Valby 1
266339 Kl. 13:30 Oversidder Dragør BK 2
266340 Kl. 13:55 FA 2000 2 FC Damsø 2
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
266341 Kl. 12:15 KB 2 AB Tårnby 1 Bane 4
266342 Kl. 12:15 Oversidder BK Fix 1 Bane 4
266343 Kl. 12:40 KB 2 Hvidovre IF 2 Bane 4
266344 Kl. 12:40 BK Fix 1 Nørrebro United 2 Bane 4
266345 Kl. 13:05 Hvidovre IF 2 Oversidder Bane 4
266346 Kl. 13:05 Nørrebro United 2 AB Tårnby 1 Bane 4
266347 Kl. 13:30 Oversidder KB 2 Bane 4
266348 Kl. 13:30 AB Tårnby 1 BK Fix 1 Bane 4
266349 Kl. 13:55 Hvidovre IF 2 Nørrebro United 2 Bane 4
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8B Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
266350 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 B 1908 2 Kunst 8B
266351 Kl. 10:00 Oversidder Fremad Valby 1 Kunst 8B
266352 Kl. 10:25 Nørrebro United 2 FA 2000 2 Kunst 8B
266353 Kl. 10:25 Fremad Valby 1 AB Tårnby 1 Kunst 8B
266354 Kl. 10:50 FA 2000 2 Oversidder Kunst 8B
266355 Kl. 10:50 AB Tårnby 1 B 1908 2 Kunst 8B
266356 Kl. 11:15 Oversidder Nørrebro United 2 Kunst 8B
266357 Kl. 11:15 B 1908 2 Fremad Valby 1 Kunst 8B
266358 Kl. 11:40 FA 2000 2 AB Tårnby 1 Kunst 8B
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
266359 Kl. 11:15 KB 2 BK Fix 1 1
266360 Kl. 11:15 FC Damsø 2 Hvidovre IF 2 1
266361 Kl. 11:40 KB 2 Oversidder 1
266362 Kl. 11:40 Hvidovre IF 2 Dragør BK 2 1
266363 Kl. 12:05 Oversidder FC Damsø 2 1
266364 Kl. 12:05 Dragør BK 2 BK Fix 1 1
266365 Kl. 12:30 FC Damsø 2 KB 2 1
266366 Kl. 12:30 BK Fix 1 Hvidovre IF 2 1
266367 Kl. 12:55 Oversidder Dragør BK 2 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
266377 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 Hvidovre IF 2 Gemmas 5-mandsbane 1
266378 Kl. 10:00 B 1908 2 KB 2 Gemmas 5-mandsbane 2
266379 Kl. 10:25 AB Tårnby 1 Oversidder Gemmas 5-mandsbane 1
266380 Kl. 10:25 KB 2 BK Fix 1 Gemmas 5-mandsbane 2
266381 Kl. 10:50 Oversidder B 1908 2 Gemmas 5-mandsbane 1
266382 Kl. 10:50 BK Fix 1 Hvidovre IF 2 Gemmas 5-mandsbane 1
266383 Kl. 11:15 B 1908 2 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 1
266384 Kl. 11:15 Hvidovre IF 2 KB 2 Gemmas 5-mandsbane 2
266385 Kl. 11:40 Oversidder BK Fix 1 Gemmas 5-mandsbane 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
266368 Kl. 12:15 Fremad Valby 1 Dragør BK 2
266369 Kl. 12:15 FC Damsø 2
!
NB: FC Damsø 2 er taberdømt
Nørrebro United 2 1
266370 Kl. 12:40 Fremad Valby 1 Oversidder
266371 Kl. 12:40 Nørrebro United 2 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
1
266372 Kl. 13:05 Oversidder FC Damsø 2
266373 Kl. 13:05 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
Dragør BK 2 1
266374 Kl. 13:30 FC Damsø 2
!
NB: FC Damsø 2 er taberdømt
Fremad Valby 1 1
266375 Kl. 13:30 Dragør BK 2 Nørrebro United 2
266376 Kl. 13:55 Oversidder FA 2000 2
Arrangør:
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
266386 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 Hvidovre IF 2
266387 Kl. 10:00 BK Fix 1 B 1908 2
266388 Kl. 10:25 Fremad Valby 1 FA 2000 2
266389 Kl. 10:25 B 1908 2 FC Damsø 2
266390 Kl. 10:50 FA 2000 2 BK Fix 1
266391 Kl. 10:50 FC Damsø 2 Hvidovre IF 2
266392 Kl. 11:15 BK Fix 1 Fremad Valby 1
266393 Kl. 11:15 Hvidovre IF 2 B 1908 2
266394 Kl. 11:40 FA 2000 2 FC Damsø 2
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
266395 Kl. 12:45 KB 2 Dragør BK 2
266396 Kl. 12:45 Oversidder Oversidder
266397 Kl. 13:10 KB 2 Nørrebro United 2
266398 Kl. 13:10 Oversidder AB Tårnby 1
266399 Kl. 13:35 Nørrebro United 2 Oversidder
266400 Kl. 13:35 AB Tårnby 1 Dragør BK 2
266401 Kl. 14:00 Oversidder KB 2
266402 Kl. 14:00 Dragør BK 2 Oversidder
266403 Kl. 14:25 Nørrebro United 2 AB Tårnby 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind