U10 Piger (13) 3 5v5 Efterår (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
266314 12:15 Fremad Valby 1 Hvidovre IF 2
12:15
Fremad Valby 1
Hvidovre IF 2
266315 12:15 Nørrebro United 2 Oversidder 1
12:15
Nørrebro United 2
Oversidder
266316 12:40 Fremad Valby 1 KB 2
12:40
Fremad Valby 1
KB 2
266317 12:40 Oversidder FA 2000 2 1
12:40
Oversidder
FA 2000 2
266318 13:05 KB 2 Nørrebro United 2
13:05
KB 2
Nørrebro United 2
266319 13:05 FA 2000 2 Hvidovre IF 2
13:05
FA 2000 2
Hvidovre IF 2
266320 13:30 Nørrebro United 2 Fremad Valby 1
13:30
Nørrebro United 2
Fremad Valby 1
266321 13:30 Hvidovre IF 2 Oversidder 1
13:30
Hvidovre IF 2
Oversidder
266322 13:55 KB 2 FA 2000 2
13:55
KB 2
FA 2000 2
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
266323 10:00 FC Damsø 2 AB Tårnby 1
10:00
FC Damsø 2
AB Tårnby 1
266324 10:00 BK Fix 1 Dragør BK 2
10:00
BK Fix 1
Dragør BK 2
266325 10:25 FC Damsø 2 B 1908 2
10:25
FC Damsø 2
B 1908 2
266326 10:25 Dragør BK 2 Oversidder
10:25
Dragør BK 2
Oversidder
266327 10:50 B 1908 2 BK Fix 1
10:50
B 1908 2
BK Fix 1
266328 10:50 Oversidder AB Tårnby 1
10:50
Oversidder
AB Tårnby 1
266329 11:15 BK Fix 1 FC Damsø 2
11:15
BK Fix 1
FC Damsø 2
266330 11:15 AB Tårnby 1 Dragør BK 2
11:15
AB Tårnby 1
Dragør BK 2
266331 11:40 B 1908 2 Oversidder
11:40
B 1908 2
Oversidder
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
266332 12:15 Fremad Valby 1 Oversidder
12:15
Fremad Valby 1
Oversidder
266333 12:15 B 1908 2 Dragør BK 2
12:15
B 1908 2
Dragør BK 2
266334 12:40 Fremad Valby 1 FA 2000 2
12:40
Fremad Valby 1
FA 2000 2
266335 12:40 Dragør BK 2 FC Damsø 2
12:40
Dragør BK 2
FC Damsø 2
266336 13:05 FA 2000 2 B 1908 2
13:05
FA 2000 2
B 1908 2
266337 13:05 FC Damsø 2 Oversidder
13:05
FC Damsø 2
Oversidder
266338 13:30 B 1908 2 Fremad Valby 1
13:30
B 1908 2
Fremad Valby 1
266339 13:30 Oversidder Dragør BK 2
13:30
Oversidder
Dragør BK 2
266340 13:55 FA 2000 2 FC Damsø 2
13:55
FA 2000 2
FC Damsø 2
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
266341 12:15 KB 2 AB Tårnby 1 Bane 4
12:15
KB 2
AB Tårnby 1
266342 12:15 Oversidder BK Fix 1 Bane 4
12:15
Oversidder
BK Fix 1
266343 12:40 KB 2 Hvidovre IF 2 Bane 4
12:40
KB 2
Hvidovre IF 2
266344 12:40 BK Fix 1 Nørrebro United 2 Bane 4
12:40
BK Fix 1
Nørrebro United 2
266345 13:05 Hvidovre IF 2 Oversidder Bane 4
13:05
Hvidovre IF 2
Oversidder
266346 13:05 Nørrebro United 2 AB Tårnby 1 Bane 4
13:05
Nørrebro United 2
AB Tårnby 1
266347 13:30 Oversidder KB 2 Bane 4
13:30
Oversidder
KB 2
266348 13:30 AB Tårnby 1 BK Fix 1 Bane 4
13:30
AB Tårnby 1
BK Fix 1
266349 13:55 Hvidovre IF 2 Nørrebro United 2 Bane 4
13:55
Hvidovre IF 2
Nørrebro United 2
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8B Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
266350 10:00 Nørrebro United 2 B 1908 2 Kunst 8B
10:00
Nørrebro United 2
B 1908 2
266351 10:00 Oversidder Fremad Valby 1 Kunst 8B
10:00
Oversidder
Fremad Valby 1
266352 10:25 Nørrebro United 2 FA 2000 2 Kunst 8B
10:25
Nørrebro United 2
FA 2000 2
266353 10:25 Fremad Valby 1 AB Tårnby 1 Kunst 8B
10:25
Fremad Valby 1
AB Tårnby 1
266354 10:50 FA 2000 2 Oversidder Kunst 8B
10:50
FA 2000 2
Oversidder
266355 10:50 AB Tårnby 1 B 1908 2 Kunst 8B
10:50
AB Tårnby 1
B 1908 2
266356 11:15 Oversidder Nørrebro United 2 Kunst 8B
11:15
Oversidder
Nørrebro United 2
266357 11:15 B 1908 2 Fremad Valby 1 Kunst 8B
11:15
B 1908 2
Fremad Valby 1
266358 11:40 FA 2000 2 AB Tårnby 1 Kunst 8B
11:40
FA 2000 2
AB Tårnby 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
266359 11:15 KB 2 BK Fix 1 1
11:15
KB 2
BK Fix 1
266360 11:15 FC Damsø 2 Hvidovre IF 2 1
11:15
FC Damsø 2
Hvidovre IF 2
266361 11:40 KB 2 Oversidder 1
11:40
KB 2
Oversidder
266362 11:40 Hvidovre IF 2 Dragør BK 2 1
11:40
Hvidovre IF 2
Dragør BK 2
266363 12:05 Oversidder FC Damsø 2 1
12:05
Oversidder
FC Damsø 2
266364 12:05 Dragør BK 2 BK Fix 1 1
12:05
Dragør BK 2
BK Fix 1
266365 12:30 FC Damsø 2 KB 2 1
12:30
FC Damsø 2
KB 2
266366 12:30 BK Fix 1 Hvidovre IF 2 1
12:30
BK Fix 1
Hvidovre IF 2
266367 12:55 Oversidder Dragør BK 2 1
12:55
Oversidder
Dragør BK 2
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
266377 10:00 AB Tårnby 1 Hvidovre IF 2 Gemmas 5-mandsbane 1
10:00
AB Tårnby 1
Hvidovre IF 2
266378 10:00 B 1908 2 KB 2 Gemmas 5-mandsbane 2
10:00
B 1908 2
KB 2
266379 10:25 AB Tårnby 1 Oversidder Gemmas 5-mandsbane 1
10:25
AB Tårnby 1
Oversidder
266380 10:25 KB 2 BK Fix 1 Gemmas 5-mandsbane 2
10:25
KB 2
BK Fix 1
266381 10:50 Oversidder B 1908 2 Gemmas 5-mandsbane 1
10:50
Oversidder
B 1908 2
266382 10:50 BK Fix 1 Hvidovre IF 2 Gemmas 5-mandsbane 1
10:50
BK Fix 1
Hvidovre IF 2
266383 11:15 B 1908 2 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 1
11:15
B 1908 2
AB Tårnby 1
266384 11:15 Hvidovre IF 2 KB 2 Gemmas 5-mandsbane 2
11:15
Hvidovre IF 2
KB 2
266385 11:40 Oversidder BK Fix 1 Gemmas 5-mandsbane 1
11:40
Oversidder
BK Fix 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
266368 12:15 Fremad Valby 1 Dragør BK 2
12:15
Fremad Valby 1
Dragør BK 2
266369 12:15 FC Damsø 2
!
NB: FC Damsø 2 er taberdømt
Nørrebro United 2 1
12:15
FC Damsø 2
Nørrebro United 2
266370 12:40 Fremad Valby 1 Oversidder
12:40
Fremad Valby 1
Oversidder
266371 12:40 Nørrebro United 2 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
1
12:40
Nørrebro United 2
FA 2000 2
266372 13:05 Oversidder FC Damsø 2
13:05
Oversidder
FC Damsø 2
266373 13:05 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
Dragør BK 2 1
13:05
FA 2000 2
Dragør BK 2
266374 13:30 FC Damsø 2
!
NB: FC Damsø 2 er taberdømt
Fremad Valby 1 1
13:30
FC Damsø 2
Fremad Valby 1
266375 13:30 Dragør BK 2 Nørrebro United 2
13:30
Dragør BK 2
Nørrebro United 2
266376 13:55 Oversidder FA 2000 2
13:55
Oversidder
FA 2000 2
Arrangør:
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
266386 10:00 Fremad Valby 1 Hvidovre IF 2
10:00
Fremad Valby 1
Hvidovre IF 2
266387 10:00 BK Fix 1 B 1908 2
10:00
BK Fix 1
B 1908 2
266388 10:25 Fremad Valby 1 FA 2000 2
10:25
Fremad Valby 1
FA 2000 2
266389 10:25 B 1908 2 FC Damsø 2
10:25
B 1908 2
FC Damsø 2
266390 10:50 FA 2000 2 BK Fix 1
10:50
FA 2000 2
BK Fix 1
266391 10:50 FC Damsø 2 Hvidovre IF 2
10:50
FC Damsø 2
Hvidovre IF 2
266392 11:15 BK Fix 1 Fremad Valby 1
11:15
BK Fix 1
Fremad Valby 1
266393 11:15 Hvidovre IF 2 B 1908 2
11:15
Hvidovre IF 2
B 1908 2
266394 11:40 FA 2000 2 FC Damsø 2
11:40
FA 2000 2
FC Damsø 2
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
266395 12:45 KB 2 Dragør BK 2
12:45
KB 2
Dragør BK 2
266396 12:45 Oversidder Oversidder
12:45
Oversidder
Oversidder
266397 13:10 KB 2 Nørrebro United 2
13:10
KB 2
Nørrebro United 2
266398 13:10 Oversidder AB Tårnby 1
13:10
Oversidder
AB Tårnby 1
266399 13:35 Nørrebro United 2 Oversidder
13:35
Nørrebro United 2
Oversidder
266400 13:35 AB Tårnby 1 Dragør BK 2
13:35
AB Tårnby 1
Dragør BK 2
266401 14:00 Oversidder KB 2
14:00
Oversidder
KB 2
266402 14:00 Dragør BK 2 Oversidder
14:00
Dragør BK 2
Oversidder
266403 14:25 Nørrebro United 2 AB Tårnby 1
14:25
Nørrebro United 2
AB Tårnby 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind