MENU

U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår, Pulje 3 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
298925 Kl. 10:00 BK Fix 2 KB 11
!
NB: KB 11 er taberdømt
1
298955 Kl. 10:00 Fremad Valby 2 FB 3
298956 Kl. 10:25 BK Fix 2 FA 2000 4 1
298957 Kl. 10:25 FB 3 Vanløse IF 3
298958 Kl. 10:50 FA 2000 4 Fremad Valby 2 1
298959 Kl. 10:50 Vanløse IF 3 KB 11
!
NB: KB 11 er taberdømt
1
298960 Kl. 11:15 Fremad Valby 2 BK Fix 2
298961 Kl. 11:15 KB 11
!
NB: KB 11 er taberdømt
FB 3 1
298962 Kl. 11:40 FA 2000 4 Vanløse IF 3 1
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
298963 Kl. 12:15 BK Union 2 BK Vestia 2
298964 Kl. 12:15 BK Hellas 3 B 93 5
298965 Kl. 12:40 BK Union 2 KB 12
298966 Kl. 12:40 B 93 5 Vanløse IF 5
298967 Kl. 13:05 KB 12 BK Hellas 3
298968 Kl. 13:05 Vanløse IF 5 BK Vestia 2
298969 Kl. 13:30 BK Hellas 3 BK Union 2
298970 Kl. 13:30 BK Vestia 2 B 93 5
298971 Kl. 13:55 KB 12 Vanløse IF 5
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
298981 Kl. 10:00 FA 2000 4 BK Vestia 2 1
298982 Kl. 10:00 Vanløse IF 5 BK Hellas 3 1
298983 Kl. 10:25 FA 2000 4 KB 11 1
298984 Kl. 10:25 BK Hellas 3 Fremad Valby 2 1
299043 Kl. 10:50 KB 11 Vanløse IF 5 1
299045 Kl. 10:50 Fremad Valby 2 BK Vestia 2
299046 Kl. 11:15 Vanløse IF 5 FA 2000 4 1
299047 Kl. 11:15 BK Vestia 2 BK Hellas 3 1
299048 Kl. 11:40 KB 11 Fremad Valby 2 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 53 2400 København NV
298972 Kl. 10:00 BK Fix 2 FB 3
298973 Kl. 10:00 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
B 93 5 1
298974 Kl. 10:25 BK Fix 2 Vanløse IF 3
298975 Kl. 10:25 B 93 5 BK Union 2
298976 Kl. 10:50 Vanløse IF 3 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
1
298977 Kl. 10:50 BK Union 2 FB 3
298978 Kl. 11:15 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
BK Fix 2 1
298979 Kl. 11:15 FB 3 B 93 5
298980 Kl. 11:40 Vanløse IF 3 BK Union 2
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunstbane 2A 1 - 5-mands stævne Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
299058 Kl. 10:00 FA 2000 4 BK Hellas 3 Kunstbane 2A 1 - 5-mands stævne
299059 Kl. 10:00 BK Union 2 KB 11 Kunstbane 2A 2 - 5-mands stævne
299060 Kl. 10:25 FA 2000 4 FB 3 Kunstbane 2A 1 - 5-mands stævne
299061 Kl. 10:25 KB 11 B 93 5 Kunstbane 2A 2 - 5-mands stævne
299062 Kl. 10:50 FB 3 BK Union 2 Kunstbane 2A 1 - 5-mands stævne
299063 Kl. 10:50 B 93 5 BK Hellas 3 Kunstbane 2A 2 - 5-mands stævne
299064 Kl. 11:15 BK Union 2 FA 2000 4 Kunstbane 2A 1 - 5-mands stævne
299065 Kl. 11:15 BK Hellas 3 KB 11 Kunstbane 2A 2 - 5-mands stævne
299066 Kl. 11:40 FB 3 B 93 5 Kunstbane 2A 1 - 5-mands stævne
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej 1 Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
299049 Kl. 14:30 Fremad Valby 2 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
1
299050 Kl. 14:30 Vanløse IF 5 BK Fix 2
299051 Kl. 14:55 Fremad Valby 2 Vanløse IF 3
299052 Kl. 14:55 BK Fix 2 BK Vestia 2
299053 Kl. 15:20 Vanløse IF 3 Vanløse IF 5
299054 Kl. 15:20 BK Vestia 2 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
1
299055 Kl. 15:45 Vanløse IF 5 Fremad Valby 2
299056 Kl. 15:45 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
BK Fix 2 1
299057 Kl. 16:10 Vanløse IF 3 BK Vestia 2
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Engdraget 1 Engdraget 2 2500 Valby
299133 Kl. 12:15 BK Vestia 2 KB 11
!
NB: KB 11 er taberdømt
1
299134 Kl. 12:15 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
FA 2000 4 1
299135 Kl. 12:40 BK Vestia 2 FB 3
299136 Kl. 12:40 FA 2000 4 BK Hellas 3
299137 Kl. 13:05 FB 3 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
1
299138 Kl. 13:05 BK Hellas 3 KB 11
!
NB: KB 11 er taberdømt
1
299139 Kl. 13:30 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
BK Vestia 2 1
299140 Kl. 13:30 KB 11
!
NB: KB 11 er taberdømt
FA 2000 4 1
299141 Kl. 13:55 FB 3 BK Hellas 3
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 5M A Genforeningspladsen 53 2400 København NV
299067 Kl. 12:15 BK Fix 2 B 93 5 Genforeningspladsen 5M A
299068 Kl. 12:15 BK Union 2 Fremad Valby 2 Genforeningspladsen 5M B
299069 Kl. 12:40 BK Fix 2 Vanløse IF 5 Genforeningspladsen 5M C
299070 Kl. 12:40 Fremad Valby 2 Vanløse IF 3
!
NB: Vanløse IF 3 er taberdømt
Genforeningspladsen 5M D
299071 Kl. 13:05 Vanløse IF 5 BK Union 2 Genforeningspladsen 5M A
299072 Kl. 13:05 Vanløse IF 3
!
NB: Vanløse IF 3 er taberdømt
B 93 5 Genforeningspladsen 5M B
299102 Kl. 13:30 BK Union 2 BK Fix 2 Genforeningspladsen 5M C
299131 Kl. 13:30 B 93 5 Fremad Valby 2 Genforeningspladsen 5M D
299132 Kl. 13:55 Vanløse IF 5 Vanløse IF 3
!
NB: Vanløse IF 3 er taberdømt
Genforeningspladsen 5M A
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
299142 Kl. 12:15 BK Fix 2 KB 11
299143 Kl. 12:15 BK Hellas 3 KB 12
299144 Kl. 12:40 BK Fix 2 Vanløse IF 3
299145 Kl. 12:40 KB 12 BK Union 2
299146 Kl. 13:05 Vanløse IF 3 BK Hellas 3
299147 Kl. 13:05 BK Union 2 KB 11
299148 Kl. 13:30 BK Hellas 3 BK Fix 2
299149 Kl. 13:30 KB 11 KB 12
299150 Kl. 13:55 Vanløse IF 3 BK Union 2
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8B Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
299151 Kl. 10:00 FA 2000 4 B 93 5 Kunst 8B
299152 Kl. 10:00 FB 3 Vanløse IF 5 Kunst 8B
299153 Kl. 10:25 FA 2000 4 Fremad Valby 2 Kunst 8B
299154 Kl. 10:25 Vanløse IF 5 BK Vestia 2 Kunst 8B
299155 Kl. 10:50 Fremad Valby 2 FB 3 Kunst 8B
299156 Kl. 10:50 BK Vestia 2 B 93 5 Kunst 8B
299157 Kl. 11:15 FB 3 FA 2000 4 Kunst 8B
299158 Kl. 11:15 B 93 5 Vanløse IF 5 Kunst 8B
299159 Kl. 11:40 Fremad Valby 2 BK Vestia 2 Kunst 8B
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind