MENU

U8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
294380 Kl. 10:00 KB 2 AB Tårnby 1
294381 Kl. 10:00 BK Hellas 1 B 1908 1
294382 Kl. 10:25 KB 2 Hvidovre IF 1
294383 Kl. 10:25 B 1908 1 B 93 1
294384 Kl. 10:50 Hvidovre IF 1 BK Hellas 1
294456 Kl. 10:50 B 93 1 AB Tårnby 1
294457 Kl. 11:15 BK Hellas 1 KB 2
294460 Kl. 11:15 AB Tårnby 1 B 1908 1
294461 Kl. 11:40 Hvidovre IF 1 B 93 1
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
294365 Kl. 12:15 KB 1 Fremad Amager 1
294366 Kl. 12:15 Sundby BK 1 Ørestad IF 1
294367 Kl. 12:40 KB 1 FA 2000 1
294368 Kl. 12:40 Ørestad IF 1 BK Hekla 1
294369 Kl. 13:05 FA 2000 1 Sundby BK 1
294376 Kl. 13:05 BK Hekla 1 Fremad Amager 1
294377 Kl. 13:30 Sundby BK 1 KB 1
294378 Kl. 13:30 Fremad Amager 1 Ørestad IF 1
294379 Kl. 13:55 FA 2000 1 BK Hekla 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
294475 Kl. 10:00 FA 2000 1 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 1
294476 Kl. 10:00 B 93 1 BK Hellas 1
!
NB: BK Hellas 1 er taberdømt
Gemmas 5-mandsbane 2
294477 Kl. 10:25 FA 2000 1 Fremad Amager 1 Gemmas 5-mandsbane 1
294478 Kl. 10:25 BK Hellas 1 Sundby BK 1 Gemmas 5-mandsbane 2
294479 Kl. 10:50 Fremad Amager 1 B 93 1 Gemmas 5-mandsbane 3
294480 Kl. 10:50 Sundby BK 1 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 1
294482 Kl. 11:15 B 93 1 FA 2000 1 Gemmas 5-mandsbane 2
294483 Kl. 11:15 AB Tårnby 1 BK Hellas 1
!
NB: BK Hellas 1 er taberdømt
Gemmas 5-mandsbane 1
294484 Kl. 11:40 Fremad Amager 1 Sundby BK 1 Gemmas 5-mandsbane 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Kalvebod Fælled Skole Kalvebod Fælled Skole Else Alfelts Vej 2 2770 Kastrup
294462 Kl. 12:30 KB 1 Ørestad IF 1 Kalvebod Fælled Skole
294463 Kl. 12:30 Hvidovre IF 1 B 1908 1 Kalvebod Fælled Skole
294464 Kl. 12:55 KB 1 BK Hekla 1 Kalvebod Fælled Skole
294465 Kl. 12:55 B 1908 1 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
Kalvebod Fælled Skole
294466 Kl. 13:20 BK Hekla 1 Hvidovre IF 1 Kalvebod Fælled Skole
294467 Kl. 13:20 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
Ørestad IF 1 Kalvebod Fælled Skole
294468 Kl. 13:45 Hvidovre IF 1 KB 1 Kalvebod Fælled Skole
294469 Kl. 13:45 Ørestad IF 1 B 1908 1 Kalvebod Fælled Skole
294473 Kl. 14:10 BK Hekla 1 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
Kalvebod Fælled Skole
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
294494 Kl. 10:00 FA 2000 1 BK Hellas 1
294495 Kl. 10:00 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
Fremad Amager 1 1
294496 Kl. 10:25 FA 2000 1 Ørestad IF 1
294497 Kl. 10:25 Fremad Amager 1 B 1908 1
294499 Kl. 10:50 Ørestad IF 1 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
1
294500 Kl. 10:50 B 1908 1 BK Hellas 1
294501 Kl. 11:15 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
FA 2000 1 1
294502 Kl. 11:15 BK Hellas 1 Fremad Amager 1
294505 Kl. 11:40 Ørestad IF 1 B 1908 1
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
294485 Kl. 12:15 Sundby BK 1 Hvidovre IF 1 Bane 3
294486 Kl. 12:15 B 93 1 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
Bane 3
294487 Kl. 12:40 Sundby BK 1 BK Hekla 1 Bane 3
294488 Kl. 12:40 KB 1 AB Tårnby 1 Bane 3
294489 Kl. 13:05 BK Hekla 1 B 93 1 Bane 3
294490 Kl. 13:05 AB Tårnby 1 Hvidovre IF 1 Bane 3
294491 Kl. 13:30 B 93 1 Sundby BK 1 Bane 3
294492 Kl. 13:30 Hvidovre IF 1 KB 1 Bane 3
294493 Kl. 13:55 BK Hekla 1 AB Tårnby 1 Bane 3
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
294515 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 Fremad Amager 1
294516 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 FA 2000 1
294517 Kl. 10:25 AB Tårnby 1 Ørestad IF 1
294518 Kl. 10:25 FA 2000 1 BK Hellas 1
294520 Kl. 10:50 Ørestad IF 1 Hvidovre IF 1
294522 Kl. 10:50 BK Hellas 1 Fremad Amager 1
294523 Kl. 11:15 Hvidovre IF 1 AB Tårnby 1
294524 Kl. 11:15 Fremad Amager 1 FA 2000 1
294525 Kl. 11:40 Ørestad IF 1 BK Hellas 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
294506 Kl. 10:00 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
B 1908 1 Kunst 5 mands 2A
294507 Kl. 10:00 KB 2 Sundby BK 1 Kunst 5 mands 2B
294508 Kl. 10:25 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
B 93 1 Kunst 5 mands 2A
294509 Kl. 10:25 Sundby BK 1 BK Hekla 1 Kunst 5 mands 2B
294510 Kl. 10:50 B 93 1 KB 2 Kunst 5 mands 2A
294511 Kl. 10:50 BK Hekla 1 B 1908 1 Kunst 5 mands 2B
294512 Kl. 11:15 KB 2 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
Kunst 5 mands 2A
294513 Kl. 11:15 B 1908 1 Sundby BK 1 Kunst 5 mands 2B
294514 Kl. 11:40 B 93 1 BK Hekla 1 3 mands græs D
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8A Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
294538 Kl. 10:00 FA 2000 1 B 1908 1 Kunst 8A
294539 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 B 93 1 Kunst 8A
294540 Kl. 10:25 FA 2000 1 Sundby BK 1 Kunst 8A
294543 Kl. 10:25 B 93 1 AB Tårnby 1 Kunst 8A
294544 Kl. 10:50 Sundby BK 1 Ørestad IF 1 Kunst 8A
294545 Kl. 10:50 AB Tårnby 1 B 1908 1 Kunst 8A
294547 Kl. 11:15 Ørestad IF 1 FA 2000 1 Kunst 8A
294548 Kl. 11:15 B 1908 1 B 93 1 Kunst 8A
294549 Kl. 11:40 Sundby BK 1 AB Tårnby 1 Kunst 8A
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Hekla Park Bane 7 Artillerivej 190 2300 København S
294528 Kl. 12:15 KB 1 Fremad Amager 1 Bane 7
294529 Kl. 12:15 BK Hellas 1 Hvidovre IF 1 Bane 8
294530 Kl. 12:40 KB 1 BK Hekla 1 Bane 7
294532 Kl. 12:40 Hvidovre IF 1 KB 2 Bane 8
294533 Kl. 13:05 BK Hekla 1 BK Hellas 1 Bane 7
294534 Kl. 13:05 KB 2 Fremad Amager 1 Bane 8
294535 Kl. 13:30 BK Hellas 1 KB 1 Bane 7
294536 Kl. 13:30 Fremad Amager 1 Hvidovre IF 1 Bane 8
294537 Kl. 13:55 BK Hekla 1 KB 2 Bane 7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind