MENU

U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår, Pulje 3 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
310690 Kl. 12:15 Nørrebro United 5 BK Hellas 2
310691 Kl. 12:15 Vanløse IF 6 Vanløse IF 5
310692 Kl. 12:40 Nørrebro United 5 KB 10
310693 Kl. 12:40 Vanløse IF 5 Nørrebro United 6
!
NB: Nørrebro United 6 er taberdømt
1
310694 Kl. 13:05 KB 10 Vanløse IF 6
310695 Kl. 13:05 Nørrebro United 6
!
NB: Nørrebro United 6 er taberdømt
BK Hellas 2 1
310696 Kl. 13:30 Vanløse IF 6 Nørrebro United 5
310697 Kl. 13:30 BK Hellas 2 Vanløse IF 5
310698 Kl. 13:55 KB 10 Nørrebro United 6
!
NB: Nørrebro United 6 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 7 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
310699 Kl. 10:00 Oversidder FB 1 Kunst 7
310700 Kl. 10:00 FA 2000 5 FB 2 Kunst 7
310708 Kl. 10:00 BK Stefan 2 FA 2000 6 Kunst 7
310709 Kl. 10:00 KB 9 Oversidder Kunst 7
310710 Kl. 10:25 BK Stefan 2 Nørrebro United 2 Kunst 7
310711 Kl. 10:25 Oversidder Oversidder Kunst 7
310701 Kl. 10:25 Oversidder GVI 4 Kunst 7
310702 Kl. 10:25 FB 2 Bispebjerg BK 1 Kunst 7
310703 Kl. 10:50 GVI 4 FA 2000 5 Kunst 7
310704 Kl. 10:50 Bispebjerg BK 1 FB 1 Kunst 7
310712 Kl. 10:50 Nørrebro United 2 KB 9 Kunst 7
310713 Kl. 10:50 Oversidder FA 2000 6 Kunst 7
310714 Kl. 11:15 KB 9 BK Stefan 2 Kunst 7
310715 Kl. 11:15 FA 2000 6 Oversidder Kunst 7
310705 Kl. 11:15 FA 2000 5 Oversidder Kunst 7
310706 Kl. 11:15 FB 1 FB 2 Kunst 7
310707 Kl. 11:40 GVI 4 Bispebjerg BK 1 Kunst 7
310716 Kl. 11:40 Nørrebro United 2 Oversidder Kunst 7
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
310726 Kl. 12:15 KB 10 Nørrebro United 2
310727 Kl. 12:15 GVI 4 FB 1
310728 Kl. 12:40 KB 10 BK Hellas 2
310729 Kl. 12:40 FB 1 FA 2000 6
310730 Kl. 13:05 BK Hellas 2 GVI 4
310731 Kl. 13:05 FA 2000 6 Nørrebro United 2
310732 Kl. 13:30 GVI 4 KB 10
310733 Kl. 13:30 Nørrebro United 2 FB 1
310734 Kl. 13:55 BK Hellas 2 FA 2000 6
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
310717 Kl. 10:00 Nørrebro United 5 BK Stefan 2
310718 Kl. 10:00 Oversidder FB 2
310735 Kl. 10:00 Vanløse IF 6 KB 9
310736 Kl. 10:00 FA 2000 5 Bispebjerg BK 1
310800 Kl. 10:25 Vanløse IF 6 Nørrebro United 6
310801 Kl. 10:25 Bispebjerg BK 1 Oversidder
310719 Kl. 10:25 Nørrebro United 5 Vanløse IF 5
!
NB: Vanløse IF 5 er taberdømt
1
310720 Kl. 10:25 FB 2 Oversidder
310721 Kl. 10:50 Vanløse IF 5 Oversidder
310722 Kl. 10:50 Oversidder BK Stefan 2
310802 Kl. 10:50 Nørrebro United 6 FA 2000 5
310803 Kl. 10:50 Oversidder KB 9
310804 Kl. 11:15 FA 2000 5 Vanløse IF 6
310805 Kl. 11:15 KB 9 Bispebjerg BK 1
310723 Kl. 11:15 Oversidder Nørrebro United 5
310724 Kl. 11:15 BK Stefan 2 FB 2
310725 Kl. 11:40 Vanløse IF 5 Oversidder
310806 Kl. 11:40 Nørrebro United 6 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Lersøparken Bispebjerg Bakke 10 2400 København NV
310846 Kl. 10:00 BK Hellas 2 KB 9
310847 Kl. 10:00 Bispebjerg BK 1 Oversidder
310848 Kl. 10:25 Bispebjerg BK 1 BK Hellas 2
310849 Kl. 10:25 Vanløse IF 6
!
NB: Vanløse IF 6 er taberdømt
FA 2000 6 1
310850 Kl. 10:50 BK Hellas 2 Vanløse IF 6
!
NB: Vanløse IF 6 er taberdømt
1
310851 Kl. 10:50 Oversidder FA 2000 6
310852 Kl. 11:15 Vanløse IF 6
!
NB: Vanløse IF 6 er taberdømt
Bispebjerg BK 1 1
310853 Kl. 11:15 FA 2000 6 KB 9
310854 Kl. 11:40 KB 9 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 7A Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
310807 Kl. 10:00 KB 10 BK Stefan 2 Kunst 7A
310808 Kl. 10:00 FB 1 FA 2000 5 Kunst 7A
310809 Kl. 10:25 KB 10 Vanløse IF 5 Kunst 7A
310810 Kl. 10:25 FA 2000 5 Oversidder Kunst 7A
310811 Kl. 10:50 Vanløse IF 5 FB 1 Kunst 7A
310812 Kl. 10:50 Oversidder BK Stefan 2 Kunst 7A
310813 Kl. 11:15 FB 1 KB 10 Kunst 7A
310844 Kl. 11:15 BK Stefan 2 FA 2000 5 Kunst 7A
310845 Kl. 11:40 Vanløse IF 5 Oversidder Kunst 7A
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
310885 Kl. 12:15 Nørrebro United 5 Nørrebro United 2
310886 Kl. 12:15 FB 2 GVI 4
310887 Kl. 12:40 Nørrebro United 5 Nørrebro United 6
310888 Kl. 12:40 GVI 4 Oversidder
310889 Kl. 13:05 Nørrebro United 6 FB 2
310890 Kl. 13:05 Oversidder Nørrebro United 2
310891 Kl. 13:30 FB 2 Nørrebro United 5
310892 Kl. 13:30 Nørrebro United 2 GVI 4
310893 Kl. 13:55 Nørrebro United 6 Oversidder
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunstbane 11 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
310894 Kl. 12:15 Nørrebro United 5 FB 1 Kunstbane 11
310895 Kl. 12:15 Oversidder Vanløse IF 6 Kunstbane 11
310912 Kl. 12:15 BK Hellas 2 FB 2 Kunstbane 11
310913 Kl. 12:15 Oversidder Vanløse IF 5 Kunstbane 11
310914 Kl. 12:40 BK Hellas 2 FA 2000 5 Kunstbane 11
310947 Kl. 12:40 Vanløse IF 5
!
NB: Vanløse IF 5 er taberdømt
KB 9 Kunstbane 11
310896 Kl. 12:40 Nørrebro United 5 GVI 4 Kunstbane 11
310897 Kl. 12:40 Vanløse IF 6 BK Stefan 2 Kunstbane 11
310898 Kl. 13:05 GVI 4 Oversidder Kunstbane 11
310899 Kl. 13:05 BK Stefan 2 FB 1 Kunstbane 11
310948 Kl. 13:05 FA 2000 5 Oversidder Kunstbane 11
310949 Kl. 13:05 KB 9 FB 2 Kunstbane 11
310950 Kl. 13:30 Oversidder BK Hellas 2 Kunstbane 11
310951 Kl. 13:30 FB 2 Vanløse IF 5
!
NB: Vanløse IF 5 er taberdømt
Kunstbane 11
310900 Kl. 13:30 Oversidder Nørrebro United 5 Kunstbane 11
310901 Kl. 13:30 FB 1 Vanløse IF 6 Kunstbane 11
310902 Kl. 13:55 GVI 4 BK Stefan 2 Kunstbane 11
310952 Kl. 13:55 FA 2000 5 KB 9 Kunstbane 11
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
310903 Kl. 12:15 KB 10 Oversidder
310904 Kl. 12:15 FA 2000 6 Nørrebro United 6
310905 Kl. 12:40 KB 10 Bispebjerg BK 1
310906 Kl. 12:40 Nørrebro United 6 Nørrebro United 2
310907 Kl. 13:05 Bispebjerg BK 1 FA 2000 6
310908 Kl. 13:05 Nørrebro United 2 Oversidder
310909 Kl. 13:30 FA 2000 6 KB 10
310910 Kl. 13:30 Oversidder Nørrebro United 6
310911 Kl. 13:55 Bispebjerg BK 1 Nørrebro United 2
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
310981 Kl. 10:00 Nørrebro United 5 FA 2000 5
310982 Kl. 10:00 KB 9 KB 10 Kunst 6
310983 Kl. 10:25 Nørrebro United 5 FB 2
310984 Kl. 10:25 KB 10 Oversidder
310985 Kl. 10:50 FB 2 KB 9
310986 Kl. 10:50 Oversidder FA 2000 5
310987 Kl. 11:15 KB 9 Nørrebro United 5
310988 Kl. 11:15 FA 2000 5 KB 10
310989 Kl. 11:40 FB 2 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Rådvadsvej Folevadsvej 3 2400 København NV
310972 Kl. 10:00 Nørrebro United 6 GVI 4
310973 Kl. 10:00 BK Stefan 2 Vanløse IF 5
310974 Kl. 10:25 Nørrebro United 6 Bispebjerg BK 1
310975 Kl. 10:25 Vanløse IF 5 FA 2000 6
310976 Kl. 10:50 Bispebjerg BK 1 BK Stefan 2
310977 Kl. 10:50 FA 2000 6 GVI 4
310978 Kl. 11:15 BK Stefan 2 Nørrebro United 6
310979 Kl. 11:15 GVI 4 Vanløse IF 5
310980 Kl. 11:40 Bispebjerg BK 1 FA 2000 6
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
310953 Kl. 10:00 BK Hellas 2 Oversidder
310954 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 Vanløse IF 6
310955 Kl. 10:25 BK Hellas 2 FB 1
310956 Kl. 10:25 Vanløse IF 6 Oversidder
310967 Kl. 10:50 FB 1 Nørrebro United 2
310968 Kl. 10:50 Oversidder Oversidder
310969 Kl. 11:15 Nørrebro United 2 BK Hellas 2
310970 Kl. 11:15 Oversidder Vanløse IF 6
310971 Kl. 11:40 FB 1 Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind